10 برند برتر دوربین مداربسته در سال 1400 – بهترین دوربین مدار بسته

تردد توی این قسمت ها زیاده و در زمان های مختلف شبانه روز رفت و آمد توشون اتفاق می افته . برای تغذیه دوربین ها می توان کنار هر دوربین یک آداپتور ۲ آمپر مجزا به کار برد و یا اینکه در کنار دی وی آر، یک درایو تغذیه آمپراژ بالا برای تمام دوربین های مداربسته استفاده شود و از یک کابل ترکیبی برای برق و تصویر استفاده گردد. در مقابل ، دوربین های دیواری اولین جایی که آسیب می بینه پایه هاشون هست و راحت هم کنده می شن مخصوصا موقعی که با پیچ ام دی اف نصب کرده باشید . یه نکته :بهتره توی فضا های داخلی و مخصوص سقف کوتاه مثل پارکینک از دوربین های سقفی و ضدآب و ضد ضربه استفاده کنید وحتما محکم پیچ کنید. و با توجه به سرقت های دوربینی که این روز ها خیلی زیاد شده برای فضای بیرون هم که بالکن دارن از دوربین های ضد ضربه و ضدآب استفاده کنید. دوربین مداربسته دیجیتال hd نسل جدیدی از سیستم های مداربسته است.

با یک گام بالاتر ، HD آنالوگ امکان افزایش رزولوشن را نسبت به سیستم های سنتی (1080 پیکسل) فراهم می کند و با دوربین های آنالوگ و BNC سازگار است. بهترین نقاط برای پوشش ورودی واحد های مسکونی و ایجاد آرامش توی خونه هاست. بعد از ورودی یکی از نقاط مهم پارکینگا هستن . این وسایل همه از موارد ضروری و مهم دوربین تحت شبکه است که در ابتدا باید مهیا باشد. در ادامه به معرفی 4 نمونه از دوربین های مداربسته پرداخته می شود تا همه افراد بتوانند بهره کافی را از این مطلب ببرند. نصب دوربین های مدار بسته IP به افراد در هنگام تعطیلات یا کار در خارج از کشور آرامش خاطر می دهد. نصب دوربین مدار بسته در منزل یا ساختمانها با کاربریهای دیگر در موقعیتهای مختلف انجام میشود. هر دوربین مدار بسته مستقیماً به خروجی منطبق منبع تغذیه و منبع تغذیه به منبع اضطراری خانگی شما متصل است. توی پارکینگ ها هم ورودی خروجی ها مثل ورودی اصلی ، راه پله ها و ورودی آسانسور و دوربین اختصاصی داشته باشید و بقیه محیط رو تقسیم بندی کنید و نصب کنید. برای تغذیه دوربین مداربسته AHD نیز می توان از یک آداپتور کنار دوربین و یا یک سوئیچ POE استفاده کرد.

حتما خیلی از مشتریاتون بابت بکاپ دوربین ها شون مراجعه کردن ببینن کی بوده که ماشین شون رو دزدیدن یا آسیب زدن و یا از انباری شون چیزی کم شده. و دوربین های دیگر هم همنطور و قرار بود که این دوربین ها از مصالح و ابزار ها وغیره محافظت کنن … استفاده از دوربین مداربسته hdtvi برای محیط های خانگی ، شرکتی و فروشگاهی توصیه می شود. حالا برگردیم به ورودی پروژه مسکونی و برای در ورودی مون که 14 متر بود دوتا دوربین 2 مگاپیکسل در نظر می گیرم . پس دقت کنیم یک ضلعی که می خواهیم پوشش بدیم چند متر هست و تعداد مناسبی براش دوربین بزاریم و یا اگر توی تعداد محدودیت دارید کیفیت رو بالا ببرید و نور کافی داشته باشید. ممکنه مشتری شما توی خونش اموال خیلی ارزشمندی داره و یا گاوصندوق داره . یا اصلا مشتری شما با کسی دعوا کرده و می خواد جلوی خرابکاری احتمالی رو بگیره . این یعنی به دست اوردن ” استراتژی مشتری ” برای نصب دوربین . وقتی استراتژی ش رو بدست اوردید .

یعنی می تونه تا 100 متر هم دید داشته باشه اما نمی تونه جزییات رو تفیکیک کنه . از آن جمله می توان به یکی از آخرین پیشرفت های شبکه یعنی power ove ethernet یا به اختصار poe اشاره کرد که این قابلیت دوربین های آی پی را نیز شامل شده است. بنابه تجربه هر دوربین 2 مگاپیکسل توی روز بین 10 تا 14 متر برد داره یعنی هر مگاپیکسل 5 متر برد داره . این نوع از دوربین ها از کیفیت 2 مگاپیکسل تا 12 مگاپیکسل ساخته می شوند که بر حسب نیاز می توان کیفیت دوربین را انتخاب کرد. از طرفی نظارت بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت سرعت مجاز، با استفاده از دوربینهای مداربسته امکانپذیر شده است. دوربین مداربسته بولت نوعی دوربین برای نظارت تصویری است. همونطور که حدس زدید می خواهیم توی این پادکست درباره جانمایی دوربین ها توی پروژه های مداربسته صحبت کنیم.