10 برند برتر دوربین مداربسته در سال 1400 – بهترین دوربین مدار بسته

حال که با دسته بندی انواع دوربین مداربسته آشنا شدید به اختصار نگاهی به عملکرد هریک از آن ها خواهیم داشت. بنابراین ، قبل از خرید برخی از دوربین های روز / شب نگاهی به مشخصات آن بیندازید تا مطمئن شوید با این نوع فیلتر همراه است. فقط کافی است هنگام خرید دوربین باکس از کدام لنزهایی که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید این نوع دوربین ها معمولاً در خانه ها یا دفاتر کوچک یافت نمی شوند زیرا نصب و تنظیم آنها عملی نیست. بهترین مارک و مدل دوربین مداربسته کدام است؟ شما معمولاً یک دوربین امنیتی حرارتی خریداری نمی کنید ، زیرا این یک مدل گران قیمت است که معمولاً فقط در پروژه های خاص استفاده می شود که نیاز به سرمایه گذاری جدی دارد. که شما باید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید. از دوربین های باکس به ندرت در خانه ها یا پروژه های کوچک استفاده می شود ، بیشتر در پروژه های ویژه ای که نیاز به کنترل بیشتری بر لنزها دارند استفاده می شود. اگر این مقاله را می خوانید ، اکنون می فهمید که انواع مختلفی از دوربین های امنیتی در یک مدل واحد وجود دارد. تصویر زیر نگاه کنید تا توجه داشته باشید که چگونه این نوع دوربین از شباهت هایی با گنبد دارد ، با این حال ، کاملاً همان مدل نیست.

دوربین های پانورامای حرفه ای (همانطور که در فیلم مشاهده می شود) و همچنین برخی مدل های ساده برای بازار مصرف وجود دارد. آیا فیلم ” غارتگر ” را با آرنولد شوارتزنگر تماشا کرده اید؟ مهم نیست که آیا می خواهید پشت بوته ای پنهان شوید. شرط می بندم که شما در حال فکر کردن در مورد دوربین های حرارتی هستید که حتی می توانید از طریق تلفن همراه خود نیز برای بررسی لوله کشی پشت دیوار استفاده کنید ، اینطور نیست؟ تا اینکه در سال 1996 شرکت AXIS ایالات متحده آمریکا اقدام به ساخت دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP) با استاندارد HTTPS بر بستر سیستم عامل Linux نمود. شما پس از نصب سیستم دوربین مداربسته در محل شرکت یا فروشگاه خود می توانید نظارتی همه جانبه بر نوع رفتار و برخورد با دیگر پرسنل و مراجعه کنندگان , لحن صحبت و یا اشتباهات آن ها داشته باشید و در نهایت با استفاده از این نظارت راندمان کاری خود را بالا ببرید. بنابراین سیستمی است که مدارها بسته هستند و همه عناصر مستقیما به هم متصل می شوند. ممکن است خود لنز نیز ضد آب (واتر پروف) طراحی شود اما در بیشتر موارد این قاب دوربین است که به عنوان ضد آب شناخته می شود.

به هر دوربین مداربسته که قاب آنها طوری طراحی شده باشد که از نفوذ آب به آن جلوگیری کند دوربین های ضد آب می گویند. دوربین هایی که باید در فضای باز استفاده شوند و یا به اصطلاح دوربین های out door می بایست از قاب های ضد آب استفاده کنند. دلیل استفاده از آن ها این است که از دوربین های مداربسته بیشتر برای حفاظت، نظارت یا سیستم های مانیتورینگ استفاده می شود. این حرکاتی است که دوربین می تواند هنگامی که شخصی از راه دور آن را با استفاده از رایانه یا جوی استیک کنترل می کند انجام دهد. دوربین مداربسته یا Closed Circuit Television که به اختصار CCTV نامیده می شود وسیلهای است که می توان بوسیله آن بخش های مختلف را تحت نظارت قرار داد و به بهبود نظارت بر عملکرد افراد و افزایش امنیت کمک کرد. این مقاومت از طریق استاندارد IP مورد بررسی قرار میگیرد .

فیلم زیر نمونه ای از نحوه کنترل دوربین PTZ آنالوگ با استفاده از یک پروتکل استاندارد از طریق کابل های کواکسیال سنتی (RG59) را نشان می دهد. در صورت وقوع جرمی ، فیلم های ویدئویی می توانند به نیروی انتظامی کمک کنند تا تحقیقات و بعدا شواهدی را برای پیگرد قانونی در دادگاه قانونی ارائه دهند. همچنین از این دوربینها میتوان در مکانهایی که مساحت بیشتری دارند، استفاده کرد. همچنین یک دوربین روز / شب می تواند توسط یک سوئیچ PoE (یا NVR) تأمین شود و تا زمانی که حداقل دارای IP66 باشد ، نیاز به نصب در فضای باز را برآورده سازد. در واقع تنها نیاز است که در پشت دستگاه ضبط کننده شما یک خروجی LAN وجود داشته باشد که اکثر دوربین ها این مورد را دارند و بعد شما باید اپلیکیشن مرتبط با دوربین مورد نظرتان را روی گوشی خود نصب کرده و تصاویر را مشاهده نمایید. دوربین مداربسته ایرانی، مانند هر محصول ایرانی دیگری در صورتی که از کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد؛ می تواند با نمونه های خارجی خود جایگزین شود. اما دوربین مداربسته بوش از عیب بزرگی نسبت به سایر دوربین ها برخوردار است .