چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته خوب انتخاب کنم؟

علت کار نکردن دید در شب دوربین مداربسته چیست؟ دوربین ها به طور استراتژیک در جای خود قرار می گیرند، بنابراین شما می توانید مناطق خاصی از خانه و شرکت که اهمیت بیشتری دارند را به این سیستم مجهز کنید. شما میتوانید با وسایلی ساده به راحتی برای مغازه یا محل سکونت خود دوربین مداربسته بسازید. یکی از مهمترین مزایای دوربین مداربسته بولت، قابلیت تصویربرداری آنها در تاریکی و نور بسیار کم است. گوشی خود را به شبکه WIFI متصل کنید و یکی از اپلیکیشنهای مربوط به دوربین مداربسته را نصب کنید. دوربین سیم کارتی نوعی دوربین وایرلس محسوب می شود و به آسانی در هر مکانی بدون نیاز به wifi و اتصالات کابلی قابل نصب است. دوربینهای مداربسته که برای اولین بار در سال ۱۹۴۲ اختراع شدند امروزه به صورت چشمگیری مورد استقبال مردم قرار گرفته است و برای تأمین امنیت هر محلی از آن استفاده میکنند. این دوربینها روز به روز بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند و جایگزین شیوههای سنتی تامین امنیت شدهاند. حداکثر کیفیت آنالوگ ها 960H است اما AHD در بدترین حالت قادر است با کیفیت 720P تصویر برداری نماید؛ این مقدار حداقل یک سوم بیشتر از بهترین دوربین آنالوگ می باشد. اگر هدفتان گرفتن دزد باشد، وجود برخی ویژگیها (یعنی قابلیت تشخیص چهره، شماره پلاک، زاویه دید گسترده، کیفیت تصویر 1080p hd، دید در شب و زوم بالا) در دوربین امنیتی مورد نظر شما ضروری است.

هر چه دوربین پیشرفتهتر باشد، زاویه دید بیشتری دارد. سالها پیش ، در کاتالوگ دوربین امنیتی آنالوگ تعداد TVL ها وضوح نشان می داد و هرچه TVL بیشتری داشته باشد ، بهتر بود خطوط TVLs نشان می دهد که چه تعداد خط افقی را می توان در یک مانیتور نمایش داد تا یک تصویر را به شما نشان دهد. علاوه بر این کاربردهای صنعتی نیز برای دوربین ها وجود دارد. از نهاد ها و ارگان های دولتی و خصوصی تا افراد عادی جامعه نصب دوربین را از نیازهای اولیه کسب وکار خود می دانند. 9. با دریافت گواهینامه ی مهارت فنی و حرفه ای و مراجعه به اتحادیه مربوطه جواز کسب دریافت کرده و به تاسیس مغازه تعمیر ، نصب ، سرویس و نگهداری اقدام کند. روی گزینه Add New کلیک کرده و اطلاعات زیر را وارد کنید. وارد اپلیکیشن شوید و این اطلاعات را وارد کنید. بقیه گزینهها را در حالت پیش فرض قرار داده، اطلاعات را Save کنید و روتر WIFI را خاموش و روشن کنید. کامپیوتر خود را خاموش کنید.

وقتی قصد دارید یک محل را به بهترین شکل ممکن ایمن کنید یکی از تجهیزات اولیه در حفاظت آن محل نصب سیستم دوربین مدار بسته میباشد تا بتوانید از طرفی نظارت کامل روی مکان مورد نظر خود داشته باشید و از طرف دیگر رویدادهای محیط ملک خود را بلافاصله دریافت و بررسی کنید. این شرکت یکی از برندهای دوربین مداربسته ارائه کننده راهکارهای دوربین مدار بسته در صنایع مختلف می باشد و با این هدف وارد بازار شده است . کلمه Dome در زبان انگلیسی به معنای گنبد است و شکل کروی و گنبد مانند این دوربین کاملا متناسب با نام آن است. نام کاربری و رمز عبور، همانیست که در دفترچه راهنمای دستگاه DVR آورده شده است. این دوربین ها مجهز به LED مادون قرمز هستند و به همین دلیل در زمره بهترین انواع دوربین مداربسته برای فضاهای باز و کم نور می باشند. باید توجه داشت که تنها کاربرد دوربین های مداربسته، حفظ امنیت نیست.

هر نوع کاربری، دوربین مدار بسته ای مخصوص به خود دارد و با توجه به نوع نیاز باید دوربینی متناسب را تهیه کرد. در این مقاله سعی ما بر این بوده است که شما را با دوربین مدار بسته آنالوگ مزایا و معایب و کاربردهای آن آشنا کنیم. بهترین زاویه اتاق برای نصب دوربین مداربسته، زاویهایست که دید گستردهتری به شما میدهد، مانند گوشهها. زاویه دید آن ها وسیع و 360 درجه می باشد . اگر آن را برای کنترل کلی اوضاع منزل یا محل کار خود در نظر بگیرید که نیاز به ثبت جزئیات زیاد ندارد، یک دوربین دو مگاپیکسلی می تواند برای شما کافی باشد. دوربین های مداربسته دام ظاهری شبیه به گنبد یا نیم کره دارند و تشخیص آن ها بسیار راحت است. در آمریکا اولین تبلیغ دوربین مداربسته در سال 1949 مربوط به محصولی با نام “وریکون” بود که در تبلیغات گفته میشد به مجوز دولتی نیازی ندارد.از آن پس سیستم های ضبط تصاویر دوربین مداربسته در برخی پایگاه های فضایی بزرگ جهت ضبط تصاویر پرتاب موشک ها بکار گرفته شد و خیلی زود روی موشک ها نصب شد تا جایی که تصاویر را همراه با صدا به زمین ارسال کرد.