چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟

4. سپس محل علامت گذاری را با استفاده از دریل سوراخ کنید. 3. پس از این که مکان مناسب را انتخاب کردید، جای پیچ های دوربین را بر روی دیوار علامت گذاری کنید. 5. حال، دوربین را به دیوار پیچ کنید و جهت آن را تنظیم نمایید. 6. آداپتور برق را جهت اتصال دوربین مداربسته با برق حاضر کنید و یک سر آن را به پشت دوربین و سر دیگر آن را به پریز برق متصل کنید. همچنین باید بدانید در حال حاضر دوربینهای داهوا دارای ۳ نوع دید در شب هستند. حال با دانستن این اطلاعات باید در مورد برند و ویژگیهای دوربینها هم اطلاعاتی بدست بیاوریم تا بهترین خرید را داشته باشیم. امروزه برندهای بسیار متعددی از این دوربین های محافظتی در بازار موجود می باشند. دوربین های بولت به عنوان یکی از برترین و با امنیت بالا در بین انواع دوربین مداربسته شناخته می شود. گروه سام گارد سیستم ارائه کننده ی انواع تجهیزات دوربین مدارسته از جمله دوربین ، دستگاه دی وی آر و کابل های رابط می باشد . از بین انواع مختلف دوربین های مداربسته امروزی که راهی بازار می شوند نمی توان گفت که بهترین دوربین مداربسته کدام است زیرا هر کدام از این دوربین ها برای کاربری خاصی طراحی و ساخته شده اند.

بنابراین هرچه سطح نور محیطی که شما نیاز به نصب دوربین مداربسته درآن را دارید کمتر باشد هزینه های شما برای استفاده از تکنولوژی های تصویر برداری دید در شب نیز بیشتر می شود. بهترین مکان برای نصب دوربین در گوشه دیوار می باشد، جایی که دیوار و سقف بهم می رسند. این ابزارهای کاربردی دسته بندی های دیگری نیز دارند که در ادامه به صورت خلاصه آن ها را بیان می کنیم. این دوربین ها از لحاظ نوع سنسور به دو دسته سنسور CCD و سنسور CMOS، از نظر نوع انتقال تصاویر به دو دسته بی سیم و سیم دار و از نظر محل استفاده به دو دسته محیط داخلی و محیط خارجی تقسیم بندی می شوند. زاویه دید وسیع: از آنجایی که وجود این ویژگی موجب می شود که به تعداد دوربین مداربسته کمتری برای تحت پوشش قرار دادن محیط مورد نظر نیاز داشته باشیم، بنابراین هزینه های نصب و نگهداری نیز بالطبع کاهش می یابد. اگر به دنبال نصب آسان و بدون سیم کشی هستید دوربینهای wifi یا دوربین مداربسته بیسیم گزینه مناسبی برای شما به حساب می آید. برای تغذیه دوربین ها می توان کنار هر دوربین یک آداپتور 2 آمپر مجزا به کار برد و یا اینکه در کنار دی وی آر، یک درایو تغذیه آمپراژ بالا برای تمام دوربین های مداربسته استفاده شود و از یک کابل ترکیبی برای برق و تصویر استفاده گردد.

این دوربین ها معایبی نیز دارند از جمله این که در صورت عدم استفاده از کابل های مناسب، امکان دارد که دوربین ها تحت تاثیر نویزها قرار بگیرند و در نهایت کیفیت تصاویر پایین بیاید. دوربین مداربسته مخفی سیم دار از طریق کابل به یک دستگاه ضبط کننده مانند تلویزیون یا وسایل ذخیرهسازی اطلاعات متصل میشود. شما بهراحتی میتوانید درخواست خود برای نصب سیستمهای مداربسته در فضاهای مسکونی را در «خدمت از ما» ثبت کنید؛ با مشاهده قیمتهای پیشنهادی دید بهتری از هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل و بهطور کلی قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل به دست بیاورید؛ و با بررسی سوابق متخصصان، بهترین نصاب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها را انتخاب کنید. در صورت نصب دوربین های حفاظتی در منزل یا محل کار خود، باید به کسانی که در آن مکان رفت و آمد دارند، اطلاع دهید و آن ها را از وجود این ابزار آگاه سازید. سطح نور محیطی که می خواهید دوربین را نصب کنید به دقت مورد بررسی قرار دهید و مطابق با آن، دوربین مداربسته را انتخاب نمایید. به طور کلی دوربینهای wifi را به دو دسته اصلی تقسیم می کنند.

از با کیفیت ترین برند های این دسته می توان پرادا، اسپرادو، سیماران و سامسونگ را معرفی کرد. میزان رطوبت و شرایط آب و هوایی محیطی که می خواهید دوربین را نصب کنید را به دقت بسنجید و براساس آن دوربین مناسب را انتخاب نمایید. تعداد دوربین های مورد استفاده و محل نصب آن ها را پیش از خرید بررسی نمایید. انتظاری که از کیفیت تصاویر دوربین مداربسته دارید را پیش از خرید مشخص کنید. نکته قابل توجه دیگری که در قیمت دوربین مداربسته نقش بسزایی دارد، مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش است. 1. دوربین مداربسته دام ( Dome ) : اصطلاح دام به معنای گنبد است. اگر به دنبال نصب آسان و بدون سیم کشی تخصصی در دوربین های مداربسته هستید استفاده از دوربین wifi یا بیسیم گزینه مناسبی است که هزینه ای برای نصب نیز ندارد. این دوربینها معمولاً به منظور نظارت و پیگیری رفت و آمد در هر مكانی كه مدنظر است نصب میشوند. همانطور كه گفتیم تنوع و دوام محصول رمز موفقیت این كمپانی در سالهای اخیر و خصوصاً بازار ایران بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های نصب بهتر پیشنهاد می شود.