مشخصات و قیمت انواع دوربین مدار بسته باتخفیف – پرشیاسیستم

اطمینان حاصل کنید که تمامی کابلها به طور مستقیم و محکم وصل شده باشند، زیرا وجود گره یا کابلهای شل، میتوانند باعث از کار افتادگی دوربین شما شوند. دوربین مدار بسته را مستقیم در معرض یک منبع نور مثل لامپ و حتی خورشید نصب نکنید. در واقع اگر دوربین شما دارای فیلتر برش مادون قرمز نباشد، نمیتوانید از آن برای فضاهای بیرون از منزل استفاده کنید. البته بیشتر دوربینهای امروزی میتوانند در هر دو فرمت ویدیوهای خود را پخش کنند. PAL و NTSC دو نوع متفاوت از سیستمهای رمزگذاری ویدیو هستند. انتخاب، خرید و نصب سیستمهای نظارت تصویر استاندارد میتواند کار نسبتا سختی باشد اما با اطلاعاتی که در این مطلب در مورد دوربین مداربسته بدست می اورید میتوانید راحت تر دوربینی که مناسب فضای شماست رو انتخاب کنید. یکی از بزرگترین مسائلی که ممکن است یک دوربین مدار بسته یا امنیتی با آن روبه رو شود، مشکلات ناشی از بی کیفیت بودن، تار بودن، واضح نبودن، پرش تصویر و دیگر مشکلات این چنینی است که ما را به دردسر میاندازند. شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که بهتر است نصب دوربین مداربسته را خودمان انجام بدهیم یا نصب را به نصاب سیستم دوربین مداربسته حرفه ای بسپاریم؟

نیاز امنیتی و قسمت های مختلف به شما کمک می کند تا نوع دوربین را برای هر فضا و مکان مورد نظر مشخص کنید. اگر شما نیاز به تنظیم دقیق زاویه و زمینه دید برای برنامه خود دارید، دوربین مدار بسته بولت چند لنزی توصیه می شود تا بتوانید لنز را به نمای دقیق مورد نیازتان تنظیم کنید. ما امکانی را فراهم کردهایم تا شما بتوانید با مشاهده سوابق کاری، اطلاعات، قیمت پیشنهادی و امتیازات و نظر مشتریان قبلی، بهترین گزینه را برای اجرا و نصب دوربین مداربسته انتخاب کنید. از سوی دیگر این شاگردان بدلیل سن کمشان بازیگوش هستند و موارد ایمنی را رعایت نمی کنند که این می تواند باعث ایجاد مشکلات و نگرانی برای مربیان باشد که امروزه برای رفع این مشکل و برای کنترل بهتر فعالیت آنها از دوربین های مداربسته برای این منظور استفاده می شود که در مقاله در مجله فرکو به اهمیت دوربین مداربسته مهدکودک خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه باشید. تکنولوژی HD مخفف High Definition است و دوربین های hd نسبت به دوربین های آنالوگ از رزولوشن و وضوح بالاتری برخوردارند. سایهبان دوربین را به سمت عقب بکشید تا لنز آن نور بیشتری دریافت کند. اگر دوربین شما دارای یک سایهبان قابل تنظیم است، آن را به سمت جلو بکشید تا جلوی ورود نور شدید به درون لنز دوربین گرفته شود.

این نوع دوربین را می توان از راه دور از ضبط کننده ، کامپیوتر یا حتی از طریق تلفن همراه کنترل کرد. به کلیه دوربینهایی که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده میکنند دوربینهای دید در شب یا اینفرارد (IR) گفته میشود. هم برای دوربینهای بیسیم و هم دوربینهای وایرلس، عیبیابیهای زیر میتوانند شما را در رفع مشکل دوربین مدار بسته (مشکلات کیفیت تصاویر) کمک کنند. برای یک دوربین امنیتی چند کانونی، باید تنظیمات فوکوس و زوم را به درستی اعمال کنید. برای مثال با تغییر دکوراسیون داخلی یک اتاق (مثل عوض کردن جای یک گاوصندوق مهم)، باید تنظیمات فوکوس و زوم تغییر کنند تا امنیت اشیای مهم حفظ شوند. به عنوان مثال، در مورد دوربین مداربسته بوش این کمپانی ادعا کرده که تصاویر تک رنگ بسیار دقیق 1080p را در نور کم با 0.000275 lux و توانایی تشخیص جزئیات با وضوح بالا با نرخ فریم بالا 30 فریم در ثانیه را دارد. اگر یک دوربین نتواند به درستی فوکوس کند، تصاویر آن تیره و تار خواهند بود. در این بخش معایب دوربین مدار بسته آنالوگ را نام برده و هر کدام را توضیح خواهیم داد.

برای این منظور، اول از همه تماس با واحد پشتیبانی فروش و نمایندگی فروش برند دوربین شما، توصیه میشود. رزولوشن دوربین مدار بسته در ابعاد پیکسل عمودی و افقی اندازه گیری می شود و معمولا با قابلیت های دوربین و ضبط کننده ای که برای نصب نظارت دوربین مدار بسته خود استفاده می کنید محدود می شود. اگر روی نمایشگر خود، خطهای افقی که به طور معمول از سمت پایین نمایشگر به بالا حرکت میکنند را مشاهده میکنید، یا خطهای عمودی که از سمتی به سمت دیگر نمایشگر جابجا میشوند را میبینید، این مشکل اغلب به دلیل عملکرد نادرست منبع تغذیه یا مشکل اتصال به زمین آن اتفاق میافتد. اگر از یک دوربین ۴ مگاپیکسلی (۱۴۴۰P سوپر اچ دی) استفاده میکنید، باید رزولوشن یا video stream را روی ۲۵۶۰×۱۴۴۰ یا حداقل ۱۹۲۰×۱۰۸۰ تنظیم کنید. Brightness و contrast (روشنایی و تضاد رنگها) دوربین خود را تنظیم کنید. Brightness و contrast دوربین خود را تنظیم کنید.