مرکز خرید و مشاوره دوربین مدار بسته ایران

1. یک دوربین مداربسته با استفاده از حسگرهای تصویر ، تصاویر را از طریق لنز ضبط می کند. و یا جنس بدنه ، نوع برد داخلی از چه برندی باشد ؟ جنس بدنه این دوربین مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد به همین علت در محیطهای مسقف اداری، تجاری یا مسکونی میشوند. شرایط و محل مورد استفاده دوربین مداربسته انتظارات متفاوتی را از این سیستمهای امنیتی به وجود میآورد. اگر با توجه به شرایط مالی و اقتصادی خود میخواهید هزینه مناسبی پرداخت کنید یا یک سیستم مناسب باکیفیت خوب داشته باشید از سیستمهای آنالوگ HD استفاده کنید. باید در انتخاب نوع دوربین مداربسته و نحوه ی نصب دوربین مداربسته کارخانه و نصاب دوربین مداربسته کارخانه دقت خاصی به عمل بیاید باید دوربین مداربستهی انتخاب شود که در مقابل ضربه یا حرارت مقاوم باشد دوربین مداربسته داهوا و دوربین مداربسته هایک ویژن مناسب میباشند اما چشم سوم میتواند دوربین مداربسته مایلسایت و دوربین مداربسته سامسونگ و دیگر برند را نیز در اختیار مشتریان قرار دهد.

ROI این امکان را به شما می دهد که منطقه ای که برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است را انتخاب کنید تا این منطقه را کمتر فشرده کند و کیفیت تصویر در این بخش حفظ شود. شرط لازم برای خرید برندهای معتبر مراجعه به شرکتهای معتبر است. اما اگر لازم است جزییات زیادی ضبط کنید، برای مثال جزییات اسناد و مدارکی که در بانک یا سفارت یا… برای همین منظور شرکت ناظران هوشمند پاسارگاد تحت نظر رایابان خدمات مشاوره، طراحی، فروش، نصب و اجرا کلیه پروژههای حفاظتی سیستمهای دوربین مداربسته را با گارانتی مشخص ارائه میدهد. اما، در این مقاله به منظور اطلاع عموم کاربران، به طور خلاصه، انواع دوربین های نظارتی را شرح داده است. دوربین های مداربسته در اشکال و انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام ویژگی های خاصی را در بر دارند و شما می توانید بسته به نیاز خود هر کدام از اینها را در سایت دیجی ویرا انتخاب و خریداری بفرمایید .

4- برندی که قصد دارید دوربین مداربسته خود را از آن تهیه کنید . چه برند دوربین مداربسته ای تهیه کنیم ؟ در این مقاله سعی داریم در مورد اجزای دوربین مدار بسته و تجهیزات مورد نیاز برای نصب این دستگاه ها مطالبی را بیان کنیم. این دوربینها که، نوعی وسیله الکترونیکی است که با استفاده از حسگرهای الکترونیکی که در این دستگاه تعبیه شده است، تصاویر را دریافت میکند و آنها را به سیگنالهای الکترونیکی تبدیل مینماید. از معروفترین برندهای موجود در ایران برند هایک ویژن است. دوربین های مدار بسته در اشکال و تکنولوژی های مختلفی در بازار موجود هستند و شرکت های برتر فعال در این حوزه سعی بر این دارند که خواسته های مشتریان خود را به بهترین نحو پوشش دهند. این دوربینها انرژی مورد نیاز خود را به وسیله قابلیت PoE یا برق روی اترنت تأمین میکنند که این مسئله باعث کاهش مقدار کابل مصرفی و هزینه کابل کشی میشود. اما این نوع دوربین ها هنوز نیاز به اتصال به کابل برق دارند ، بنابراین هنوز از سیم استفاده می کنند.

یکی دیگر از مزیتهای دوربینهای تحت شبکه عدم نیاز به کابل برق جداگانه است. نکته مهمی که وجود دارد این است که معمولاً دوربینهای مدار بسته هر کدام با توجه به قیمت کارایی متفاوتی نیز دارند. دوربینهای مدار بسته در دو نوع آنالوگ و تحت شبکه تولید در بازار وجود دارند که امکانات هر کدام متفاوت میباشد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که معیار انتخاب رزولوشن و کیفیت تصویر بسیار هم راستا با نیاز شما برای نصب دوربین مدار بسته میباشد. لنزهای ثابت، هیچ گونه تغییر زاویه و زوم را برای مصرف کننده به وجود نمی آورند. طراحی استوانهای این نوع دوربین امکان انعطاف پذیری بالایی به این محصول داده است و قابلیت تنظیم آسان زاویه نیز یکی از مزایای این نوع دوربین است. طراحی این نوع دوربین به شکل گنبدی است و زاویه آن در ابتدای نصب تنظیم میشود. دلیل معروفیت این برند کیفیت نسبتاً خوب و قیمت مناسب آن است. پیش از خرید حتما برآورد هزینه کنید تا بتوانید از بین انواع دوربین مداربسته گزینه مناسب را انتخاب کنید. برخی از انواع IP ها قادرند کیفیتی بسیار بالاتر در حدود 20 مگا پیکسل نیز ارائه دهند.