مرکز تخصصی آموزش الکترونیک ، تعمیرات و ابزار دقیق

سطح نور محیطی که می خواهید دوربین را نصب کنید به دقت مورد بررسی قرار دهید و مطابق با آن، دوربین مداربسته را انتخاب نمایید. بنابراین هرچه سطح نور محیطی که شما نیاز به نصب دوربین مداربسته درآن را دارید کمتر باشد هزینه های شما برای استفاده از تکنولوژی های تصویر برداری دید در شب نیز بیشتر می شود. در بسیاری از فروشگاهها پک آماده نصب برای خرید هرچه راحتتر و رفاه حال مشتریان فراهم شده است. و در چه مکانهایی بهتر است از این نوع دوربین ها استفاده کنیم ؟ دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. قیمت کم این محصولات در کنار کیفیت تصویر بسیار مطلوب و مناسبی که ارائه می کنند سبب شد تا این دستگاه ها به جایگاه مناسبی در میان کاربران دست پیدا کنند. وضوح تصویر دوربین های با کیفیت بسیار بالا است به حدی که در مراکز پر خطر مانند بانک ها و دیگر ارگان های دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.. اگر ده سال پیش نصب دوربین مداربسته تنها در اماکن بزرگ دولتی مورد استقبال قرار می گرفت، امروز استفاده از این دوربین ها در ساختمان های شخصی نیز به وفور یافت می شود.

5. حال، دوربین را به دیوار پیچ کنید و جهت آن را تنظیم نمایید. حتما قبل از انتخاب برند به موارد اینچنینی نیز دقت نمایید. اول از همه باید به بررسی انواع دوربین مداربسته بپردازیم تا بفهمیم این دوربین ها برای چه نوع محیطهایی استفاده میشوند. دوربین مداربسته که به آن CCTV نیز گفته می شود این اطمینان را ایجاد می کند که همیشه یک جفت چشم اضافی برای محافظت از خانه، اموال و محل کار شما وجود دارد. آیا فضای مورد نظر شما نیاز به دوربین دید در شب دارد؟ در این مقاله در ابتدا جهت آشنایی شما عزیزان، در مورد این دوربین پر استفاده مطالبی را توضیح میدهیم و در ادامه مزایا، معایب و کاربردهای آن و همچنین انواع این دوربین مدار بسته و کاربرد هر کدام را به طور کامل و جامع شرح میدهیم. دوربین مدار بسته تحت شبکه چیست؟ الف: دوربین مداربسته بدون دستگاه مرکزی: این دوربینها از طریق تکنولوژی wifi به یک اکسس پوینت wireless متصل میشوند و تصاویر را در شبکه پخش میکنند. کاملا واضح است که اگر نیاز به نمایش تصاویر به صورت آنلاین بر روی گوشی های موبایل با اینترنت همراه موبایلان را دارید باید کمی به هزینه های بیشتر نیز فکر کنید.

امروزه بحث امنیت و حفاظت تصویری از فضاهای مختلف شهری به کاری تخصصی و بسیار حساس تبدیل شده است. در هنگام خرید به نوع دوربین، تعداد آپشن ها، گارانتی معتبر و قیمت محصول توجه نمایید. ابتدا هدف خود از خرید دوربین را مشخص کنید و با توجه به نوع نیاز و کاربرد، مدل موردنظر خود را خریداری نمایید. بعد از انتخاب دوربین مداربسته شما به خدمات نصب دوربین مدار بسته احتیاج خواهید داشت. AWB یک ویژگی در دوربین های مدار بسته است که طی آن بالانس رنگ سفید در حضور منابع نوری مختلف تنظیم شده و رنگ های غیر طبیعی و غیر واقعی از تصویر حذف می گردند. 6- هزینه های جانبی نصب و راه اندازی: لازم است بدانید که دوربین تنها بخشی از سیستم دوربین مدار بسته در یک محیط است. البته لازم است بدانید که این دوربینها در رابطه با رزولوشن معایبی دارند که در بخش معایب این دوربین، این موضوع را به صورت کاملتر توضیح میدهیم.

میزان رطوبت و شرایط آب و هوایی محیطی که می خواهید دوربین را نصب کنید را به دقت بسنجید و براساس آن دوربین مناسب را انتخاب نمایید. پهنای باندی که می خواهید دوربین آن را پوشش دهد را مشخص نمایید. به کمک دوربین مداربسته لحظات وقوع جرم ثبت می شود حتی اگر با وجود اعلان دزدگیر، فرد سارق موفق به فرار از صحنه شده باشد. هر کدام از این دوربین ها، با توجه به شرایط شما و نیاز به استفاده از آن در محیط داخلی یا خارجی، میدان دید مد نظر و دیگر المان ها، انتخاب می شوند. در کنار این دو برند پرطرفدار شما می توانید دوربین مداربسته را از برند های برتر ایرانی با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با برند های خارجی و با رده قیمتی پایین تر خریداری کنید. برای خرید دوربین داهوا می توانید به قیمت برند داهوا در سایت مراجعه فرمایید . کاملا واضح است که کیفیت بالای تصویر از جمله مهمترین خواسته های نصب دوربین مداربسته است اما فاکتور دخیل در انتخاب بهترین کیفیت میزان هزینه ای است که شما می توانید برای این کار تقبل کنید.