لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

اما تصاویری که در شب توسط دوربین های مداربسته پاناسونیک روی مانیتور نمایش داده می شد ، معمولا همراه با برفک هایی بود و از طرفی تصویر کیفیت و شفاویت مورد نیاز را نداشت . به دلیل تغییر نور در فضاهای باز لنز دوربین مداربسته باید به نحوی باشد که توانایی تفکیک رنگ، تنظیم نمودن نور دریافتی، کم کردن و از بین بردن نویز در تصویر، نمایش تصویر واضح در شب و یا نورکم را داشته باشد و همچنین نسبت به آب و ضربه نیز مقاوم باشد. چرا فقط می توانید یک دوربین بی سیم بخرید از کابل استفاده کنید؟ از مزایای دوربین مداربسته بی سیم می توان به هزینه ی نصب پایین تر و راه اندازی آسان تر اشاره کرد . اینها استانداردهای ورودی تصاویر هستند؛ گرچه ممکن است برخی از شرکتها خصوصا شرکتهای چینی تعداد ورودیهای متفاوتی برای محصولات خود در نظر بگیرند. گرچه می توان با استفاده از کابل باکیفیت این مشکل را تا حدود زیادی برطرف کرد اما در صورتی که این نویز در محل زیاد باشد بهنرین راه حل استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه می باشد. برای همین استفاده از دوربین مدار بسته تحت شبکه با محاسبات مناسب برای چنین مواقعی توصیه می شود که در این صورت این نوع جابجایی ها را میتوان بسادگی انجام داد.

این سیستم بیشتر برای مصارف کوچک و استفادههای کوتاهمدت توصیه میشود. از آنجا که این سیستم به طور خاص برای ذخیره و کنترل دوربینهای مداربسته طراحی شده است استفاده از آن در مقابل نوع کارت کامپیوتر دی وی آر ترجیح داده شده و توصیه میگردد. نصب دوربین ahd در مسافت طولانی: با استفاده از کابل کواکسیال می توان دوربین های ahd را در فواصلی حدود 500 متر نصب نمود، ضمن اینکه طولانی شدن مسافت باعث افت کیفیت نمی شود. این لنز ها برخلاف سایر لنز ها از افت کیفیت و تغییر رنگ کمتری برخوردار هستند. دی وی آر های رایج در بازار از 32 فراتر نمیروند. سیستم DVR مستقل از کامپیوتر را دی و آر استندالون (ُStandalone) مینامند. از برندهای معتبری هستند که محصولات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می کنند. این پورت به منظور ارتباط با شبکه داخلی یا اینترنت و انتفال تصویر روی اینترنت استفاده میشود. از ضبط تصاویر با فرمتهای تصویری و کیفیتهای مختلف تا قابلیتهای هشداری متنوع، ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی. در صورتی که محدودیتی برای هزینه خرید دوربین مداربسته ندارید می توانید دوربین مورد نظر خود را از این برندها انتخاب کنید.

برای یک انتخاب خوب و خرید دوربین مداربسته با کیفیت عوامل متعددی موثر هستند. به عنوان مثال کمپانی برایتون جهت ارائه دوربین مداربسته ارزان قیمت ، تمامی تجهیزات و محصولات خود را مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز با قیمتی رقابتی نسبت به سایر رقبای ایرانی و خارجی مانند کمپانی دوربین مداربسته تابا الکترونیک به عنوان یک رقیب ایرانی و دوربین مداربسته داهوا ساخت کشور چین ، به عنوان یک دوربین مداربسته خارجی ارائه می دهد . دوربینهای اسپیددام به دلیل تعبیه شدن موتور روی آنها از قیمت بالاتری نسبت به سایر دوربینهای مداربسته برخوردارند. همچنین پهانی باند دستگاهه های تولیدی این شرکت تا حد زیادی نسبت به سایر دستگاه ها کم است . همچنین مجموعه هایک لوک شما را در تمام مراحل خرید نصب و راه اندازی اینسیستم های نظارتی یاری خواهد کرد و شما می توانید تمامی مراحل اجرا را به این تیم بسپارید. همچنین اکثر دوربینهای مداربسته با شدت نورهای مختلف میتوانند تصویر ایدهآل ارائه کنند . رایجترین کابل تصویر برای دوربینهای آنالوگ، کابل کواکسیال rg59 است. صدا و تصویر این دوربین ها هر یک توسط کابل دو رشته ای منتقل می شوند.

DVRهایی که ورودی صدا و پورت LAN داشته باشند در بازار ایران اصطلاحا فول آپشن (full option) نامیده میشوند. این ویژگی ، دوربین ها را در چند دسته HD ، Full HD ، 4K قرار می دهد که افراد با توجه به نیاز خود که دوربین را در چه فضایی می خواهند ، هر کدام را انتخاب می کنند .مثلا در فضاهای بزرگ دوربین های با کیفیت بالا ، بهتر است استفاده شود تا چهره ی افراد به خوبی مشخص باشد. یک برنامه وبکم با توجه به سیستم عامل گوشی همراه خود نصب کنید. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال (Digital Video Recording) که به اختصار DVR نامیده میشود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربینهای مداربسته آنالوگ است. این اختراع در سال ۲۰۱۲ باعث دگرگونی شگرفی در صنعت دوربین های مدار بسته آنالوگ شد. دوربین مدار بسته بولت دوربین های استوانه ای شکل هستند که دارای مقاومت بالایی در مقابل رطوبت و گرد و غبار هستند.