لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

دوربین هایی که مادون قرمز دارند حتی در تاریکی مطلق نیز عملکرد مطلوب از خود نشان می دهند و باعث می شوند تصاویری با کیفیت مناسب تولید شود. اگر مایل به ایجاد دوربین در آب نباشید ، IP66 برای بیشتر نصب کافی است و نیازی به هزینه اضافی برای خرید یک IP67 ندارید. یک کابل BNC از یک طرف به بخش خروجی دوربین و از طرف دیگر به بخش ورودی دستگاه DVR متصل میشود. این گونه دوربینها از نظر انتقال تصاویر به دو نوع بی سیم و با سیم و از نظر محل استفاده به محیط داخلی و محیط بیرونی دستهبندی میشود. در سیستم های مداربسته آنجا که نیاز به کابل ارتباطی است دوربین های تحت شبکه می توانند با ارتباطات سری و شبکه ای از افزایش تعداد سیم جلوگیری کنند. در مکانهایی که حضور انسان در آن جا خطرناک است و امکان وقوع حادثه وجود دارد، استفاده از این دوربینها بسیار پر کاربرد است. استفاده از نور مادون قرمز که برای چشم انسان قابل رویت نیست. برای قابل مشاهده شدن تصاویر، سیگنال آنالوگ باید به دیجیتال تبدیل شوند. در یک دوربین مداربسته Turbo HD بخشی قرار دارد که سیگنال های HD را پردازش می کند. دوربین آنالوگ تصویر را از طریق سیگنال ویدئویی منتقل کند.

زیرا انکدر یا رمزکننده با مشاهده نویزهای تصویر بعنوان اجسام متحرک سعی می نماید آنها را نیز در رمزنگاری و فشرده سازی در نظر بگیرد. بلکه با مقایسه دقیق تری متوجه وضوح تصاویر ثبت شده با این دید در شب نیز خواهیم شد. بنابراین اتفاقاتی که در آن نواحی رخ می دهد با جزئیات کمتر در دوربین ثبت خواهد شد. در هنگام شب و تاریکی نمی توان از نور مرئی برای تصویربرداری دوربین مداربسته استفاده کرد. دیگر حشرات جذب گرمای تولید شده توسط LED ها نمی شوند. همچنین کیفیت سنسور دوربین در اثر گرمای LED های دوربین کاهش نمی یابد. بخاطر داشته باشید که نصب و راه اندازی سامانه مدار بسته یک امر کاملا تخصصی است و استاندارد های ویژه خود را دارد که از عهده هر نصاب و تکنسینی بر نمی آید. مهم نیست که فناوری پشت دوربین (آنالوگ یا IP) چیست ، وقتی به آنها نگاه می کنید ، یک دوربین گنبد دقیقاً به نظر می رسد.

شاید اولین فناوری دید در شب که به طور موفق در دوربین های مداربسته به کار رفت همین باشد. قیمت دوربین های مداربسته AHD پرکسیس به طور میانگین از 1 میلیون تومان و دوربین های IP به طور میانگین از 2 میلیون تومان آغاز شده و بسته به امکانات و کیفیت دوربین ها، تغییر میکند. نصب دوربین های مدار بسته IP به افراد در هنگام تعطیلات یا کار در خارج از کشور آرامش خاطر می دهد. استفاده از دوربین های مدار بسته در فضای داخلی سازمان به همراه تدابیر امنیتی و آماری دیگر مثل سیستم های ضبط صدا و تلفن می تواند باعث جلوگیری از سرقت اطلاعات، اسناد و اموال سازمان گردد. ضمانت اصالت كالا در كنار امكان پرداخت در محل، بازگشت كالا در صورت هرگونه مشكل و ارسال سریع محصول از مزیت های خرید دوربین مدار بسته از دیدنگار است. با این حال ثبت تصاویر با این شرایط خیلی بهتر از صفحه سیاه است. حواشی تصویر به صورت تیره تر و گاهاً سیاه دیده می شود. در صورتی که تصویر دوربینی در روز سیاه باشد باید کابلکشی و برق دوربین و در نهایت خود دوربین تست شود. در تصاویر با وجود دید در شب EXIR با توزیع یکنواخت روشنی در کل تصویر مواجه هستیم.

با توجه به موارد ذکر شده دوربینهای مداربسته بالت برای نصب در فضای خارجی مناسبتر هستند. دوربینهای گردان PTZ قابلیت زوم و چرخش دارند. چون کوچک است و قابلیت زوم و چرخش روی پایه را دارد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولید دوربین مداربسته است. این فناوری نیز توسط کمپانی مطرح هایک ویژن معرفی شده است. برای کمک به مقایسه ، شایان ذکر است که حداکثر وضوح مجاز توسط NTSC/PAL معادل 0.3 مگاپیکسل است. این تصاویر از طریق سیم از دستگاه DVR به مانیتور منتقل شده و نمایش داده میشوند. میتوان با دادن برنامه به این دوربینها، زمانبندی کرده تا در ساعتی خاص، نقطهای خاص نشان داده شود. از نهاد ها و ارگان های دولتی و خصوصی تا افراد عادی جامعه نصب دوربین را از نیازهای اولیه کسب وکار خود می دانند. به همین دلیل از این دوربینها به عنوان دوربین جاسوسی هم استفاده میشود و سارقین یا افراد تحت نظر قادر به تشخیص آنها نیستند.