لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

خرید دوربین مداربسته در اماکن صنعتی علاوه بر حفظ امنیت، امکان کنترل و نظارت بر فعالیت کارمندان را به شما می دهد. در این بخش به معرفی و بررسی برخی از تجهیزات و لوازم جانبی دوربینهای مداربسته میپردازیم. اول از همه باید به بررسی انواع دوربین مداربسته بپردازیم تا بفهمیم این دوربین ها برای چه نوع محیطهایی استفاده میشوند. از آنجا که این سیستم به طور خاص برای ذخیره و کنترل دوربینهای مداربسته طراحی شده است استفاده از آن در مقابل نوع کارت کامپیوتر دی وی آر ترجیح داده شده و توصیه میگردد. دوربینهایی که در محیطهای بیرون وجود دارند به دلیل اینکه هم میزان نور محیط و هم شرایط آب و هوایی متفاوت است نیازمند نوعی طراحی بوده که دوربینهای مداربسته را در برابر تغییرات مقاوم سازد. امروزه بیشتر دوربینهای مداربسته دارای کاور ضد آب بوده و به نحوی ساخته شدهاند که هم قابلیت نصب در محیط داخلی و هم در محیط خارجی را دارند. دستگاههای DVR، پورتی برای شبکه دارند (LAN). NVR مرکز اتصال شبکه به شمار میرود و سیاستهای اتصال در شبکه با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود. از معایب این محصول می توان به قیمت بالای آن اشاره کرد که البته با توجه به کیفیت و کاربردی که دارد، این قیمت بالا قابل چشم پوشی می باشد.

خدمات دوربین مداربسته شرکت چشم سوم پایتخت شامل فروش دوربین مداربسته (که خرید دوربین مداربسته به صورت آنلاین و به صورت حضوری و تلفنی میباشد) تجهیزات حفاظتی و نظارت تصویری، نصب دوربین مداربسته، نصب دستگاه ضبط تصاویر (دی وی ار و ان وی ار) و انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و روی مانیتور و مشاوره رایگان دوربین مداربسته و پشتیبانی دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته و کابل کشی دوربین مداربسته و آموزش دوربین مداربسته میباشد. به عبارت دیگر زاویه دید دوربین مداربسته شما چقدر باشد نیز به لنز دوربین وابسته است. قابلیت دید در شب ندارد. دوربین مدار بسته دید در شب رنگی ، تصاویر و فیلم ها را در زمان تاریکی هوا و یا عدم نور با کیفیتی بسیار عالی به صورت الکترونیک ارائه می دهد . همچنین رویداد را به طور زنده در زمان واقعی نشان می دهد. به این معنی که اگر عدد آن x12 را نشان دهد دوربین قادر است تا 12 برابر اندازه وقعی روی تصاویر زوم کند.

قابلیت زوم اپتیکال قادر است سوژه را تا چندین کیلومتر دورتر هم نشان دهد. شما دو انتخاب برای نصب دوربین مدربست دارید اولین مورد که پیشنهاد ما هم به شما میباشد دوربین های باسیم هست که استاندارد های کامل امنیتی رو در بر میگیره. طریقه نصب دوربین مدار بسته هم با توجه به مدل دوربین متفاوت است. پاسخ این سوال بسته به اطلاعات و توانایی های شما دارد . سیستمهای امنیتی نظارتی دوربین مدار بسته از قسمتهای متفاوتی تشکیل شدهاند. شاید تعجب کنید که “این نوع دوربین های امنیتی چندان گران نیستند و نیاز به مجوز ویژه ندارند”. هزینههای راهاندازی یک سیستم امنیتی تحت شبکه و استفاده از دوربین IP، به مراتب بیشتر از دوربین آنالوگ است. مدتی بعد از ساخت دوربین HD شرکت های مختلفی توانستند دوربین های مداربسته آنالوگ با فناوری Full HD که کیفیت آن به مراتب بیشتر از دوربین های HD بود بسازند. می توانید به دنبال پکیج کامل دوربین مداربسته در فروشگاه دیجی حفاظ باشید ، فقط مطمئن شوید که نوع دوربین مورد نیاز مورد خاص شما را به ارمغان می آورد. متاسفانه امروزه با رشد آمار سرقت از فروشگاه های مختلف نظیر طلا فروشی ها، فروشگاه های موبایل، فروشگاه های لباس و غیره نصب دوربین های مداربسته جهت حفظ ایمنی و نظارت بر رفتار مشتریان و کارمندان شما امری ضروری حساب می شود.

اگر فردی اقدام به سرقت از فروشگاه شما کند، میتوانید با بازبینی تصاویر ضبط شده، اقدام به شناسایی و دستگیری فرد مضنون کنید. دوربین مداربسته را به یک منبع تغذیه برق متصل کنید. در نظر داشته باشید استفاده های نا صحیح از این محصولات جرم شناخته شده و کارپیما هیچگونه مسئولیتی به عهده ندارد.پس در نحوه عملکرد و محل های نصب دقت کنید. صرف نظر از انواع DVR از نظر تعداد کانال که می توانند 4 کانال، 8 کانال، 16 کانال، 32 کانال و یا … بدین ترتیب عدم آگاهی از وجود نمونه های مختلف دوربین در بازار، ممکن است خریدار را به اشتباه انداخته و این موضوع منجر به صرف هزینه بیشتر در آینده برای تهیه دوربین مناسب می شود. این سیستم بیشتر برای مصارف کوچک و استفادههای کوتاهمدت توصیه میشود. این دوربین با قابلیت بزرگنمایی 30،23،20،12،10 برابر تولید شده است و هر چقدر که قابلیت بزرگنمایی بیشتر باشد، کیفیت زوم تصاویر بیشتر است.