لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

لوله فلزی: لوله ای غیر منعطف است که وظیفه حفاظت کابلها را برعهده دارد. یک تکنولوژی دیجیتال در دوربین های مداربسته پاناسونیک که همانطور که از نام آن مشخص است وظیفه کاهش نویز در تصویر را برعهده دارد. دوربین های تصویری حرارتی می توانند در مسافت های طولانی تا 300 متر دورتر را ببینند! لنزهای دوربین که لوازم جانبی دوربین CCTV می باشند به طور کلی از 2.5 تا 100 میلی متر است. دوربین مدار بسته بولت در سایز کوچک تر به طور معمول به اندازه قطر یک سیگار است، اما کوتاه تر هستند. آنها به طور گسترده ای برای نظارت بر محل های تجاری، خانه ها و سایر خواص مانند سایبان، گاراژ، پارکینگ ها و فضاهای تفریحی استفاده می شوند. اشاره کرد. شما می توانید انواع مختلف دوربین های مداربسته را با توجه به نیاز خود خریداری کنید و به سادگی آن را در محیط کار، جلوی درب ورودی، پارکینگ و یا راهروهای ساختمان نصب کنید. برای این که با نحوه عملکرد دوربین های مدار بسته آشنا شوید نیاز است تا با انواع دوربین هایی که وجود دارد و نحوه عمل هر یک از آنها آشنا گردید. دوربین هایی که مجهز به فناوری مادون قرمز هستند میتوانند در تاریکی شب نیز تصویربرداری را با کیفیت عالی ارائه دهند.

برخی از مدل دوربین ها هم دارای قابلیت پخش آژیر به هنگام هر گونه حرکت هستند. باید بدانید که داهوا صدها مدل مختلف از دوربینهای مداربسته را با قابلیتهای مختلف تولید کرده است. دوربین مدار بسته بولت ، همانطور که از نام آن پیداست، مانند یک اسلحه به بیرون ظاهر می شوند، در حالی که دوربین های گنبدی شکل گنبدی و گرد دارند.نصب دوربین مدار بسته بولت بسیار آسان تر است، زیرا آنها با دسته ای نصب می شوند که فقط باید به دیوار متصل شوند. دوربین آنالوگ یکی از مهمترین اجزا در این تجهیزات میباشد. دوربین مداربسته با تکنولوژی Turbo HD در واقع نسل جدید دوربین های مداربسته آنالوگ هستند که انتقال اطلاعات را بر روی بستر کابل کواکسیال انجام می دهند. دوربین مداربسته بولت چییست؟ مزایای زیادی وجود دارند که مشتریان را توجیه می کنند از دوربین مداربسته بولت برای نصب در سیستم های نظارتی خود استفاده نمایند. هر کدام از دوربین های مدار بسته، با امکانات و ویژگی های متفاوتی تولید و طراحی شده اند.

از قابلیت های مهم این دوربین ها منو دار بودن آن هاست که کاربر می تواند تنظیمات مورد نظر خود را با زمان بندی خاص و برای محل خاص اعمال نماید. این نوع دوربین قابل نصب در محیط داخلی و خارجی است. هنگامی که شما تصمیم به اضافه کردن یک سیستم امنیتی برای ساختمان خود می کنید، یکی از گام های بعدی انتخاب نوع دوربین شما برای نصب است. آیا انتقال تصویر روی موبایل و تبلت در قیمت خرید دوربین مدار بسته تاثیر گذار است؟ حتی بهترین دوربین های آنالوگ نیز نمی توانند کیفیت تصویر دوربین های دیجیتال را ارائه دهند. لنز وریفوکال: این نوع لنزها قابل تنظیم می باشند و زمانی که می خواهیم زاویه دید دوربین را تغییر دهیم کاربرد دارد. با نصب اپلیکیشن دوربین خود بر روی تلفن همراه، می توانید تصاویر آن را از راه دور مشاهده و کنترل کنید. هنگامی که تصمیم به نصب دوربین آنالوگ میکنید، خواهید دید که باید تعداد بسیار زیادی کابل در اختیار داشته باشید. پس باید دقت کنید که بتوانید مناسبترین مدل را برای محل خود خریداری کنید.

بی شک وجود امکانات و عدم آن ها در مدل های مختلف، بر روی قیمت دوربین های مداربسته تاثیر گذار خواهد بود. دوربین سیگنال های ضبط شده را از طریق کابل یا به صورت بی سیم منتقل می کند. شرکت ها و کمپانی های مختلف تولید کننده سیستم های امنیتی، انواع مختلف دوربین های مداربسته را با امکانات و ویژگی های مختلف تولید و روانه بازار کرده اند. جریان نور با یک تراشه دیجیتالی که در داخل دوربین مدار بسته بولت نصب شده است، جذب شده و به جریان پیوسته تصاویر تبدیل می شود. دوربین مدار بسته بولت خود را می توانید بر روی گوشی های هوشمند یا رایانه خود بدون هزینه مشاهده کنید. چراغ های مادون قرمز (LED) به عنوان دستگاه های حسگر در دوربین مدار بسته بولت استفاده می شود. دوربین های امنیتی احتمالا شناخته شده ترین کاربرد برای دوربین مداربسته هستند. اگر شما نیاز به یک دوربین مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و در فضای باز را دارید دوربین مدار بسته بولت به شما توصیه می شود.این دوربین ها برای فضاهایی با نور کم کاربرد دارند.دوربین مدار بسته بولت به علت جنس بدنه مقاوم قابل نصب در هر فضایی می باشند.