لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

البته قبل از بررسی این احتمال، به تنظیمات دوربین مداربسته خود مراجعه و از فعال بودن گزینه ضبط مطمئن شوید. در گزینه افراد از دوربین های مداربسته ی انالوگ استفاده می کردند تا به ذخیره سازی اطلاعات موجود در محیط و تصاویر بپردازند. برند های هایک ویژن ، داهوا و دی لینک جزو برند های معروف و پر فروش هستند . توجه کنید که باید فیش BNC را به درگاه ورودی دی وی آر (Input) متصل کنید تا تصویر دوربین مداربسته را ببینید. اتصالات منبع تغذیه به دستگاه و صحت آن را بررسی کنید. بررسی کنید که گرد و غبار و شیء خارجی در قطعات دستگاه وجود نداشته باشد. از کابلهای با کیفیت در مدار، استفاده کنید تا ولتاژ آداپتورها افت نکنند. برای حل این مشکل موارد زیر را بررسی کنید و اگر خودتان دانش و تجربه کافی را برای رفع ایراد به وجود آمده ندارید، با یک کارشناس تعمیر دوربین مداربسته تماس بگیرید.

6. در انتها نیز اگر مشکلی در موارد بالا وجود نداشت میتوانید با تعویض لنز دوربین مدار بسته مشکل را رفع کنید. در اکثر موارد پاسخ منفی است و کیفیت ضبط حداکثر 1 تا 2 مگاپیکسل می باشد. 3. در صورتی که مشکلی در موارد بالا وجود نداشت اقدام به تنظیم دوباره زمان و تاریخ دوربینهای مداربسته کنید. مشکلات در سیگنال ورودی، آپدیت نبودن نرم افزار و حتی تنطیم نبودن درجه روشنایی، عدم دسترسی به خروجیهای تصویر را به دنبال خواهد داشت. 3. نرم افزار را بررسی و آپدیت کنید و از عملکرد مناسب نرم افزار و دستگاه مطمئن شوید. اگر به دو مورد بالا توجه کردید و مشکلی در آنها ندید، آپدیت بودن و صحت نرم افزار ذخیره سازی تصاویر را بررسی کنید. برخی از دوربینهای مدار بسته فقط تا نهایت ۴۵۰ متر میتوانند از منبع تغذیه فاصله داشته باشند، اگر دوربینها دورتر از این فاصلهاند، باید منبع تغذیههای جدا و نزدیک، برای آنها قرار دهید. فاصله نصب برخی از دوربینها نیز با توجه به کاربرد آن (مانند: پلاک خوان، کارتخوان، ورودیها و… ) باید رعایت شود. شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری دوربین مداربسته ویدیو پارک در ایران میباشد و با پشتیبانی مستمر و خدمات پس از فروش ایده آل توانسته رضایتمندی کامل مشتریان خود را کسب نماید.

برند هایک ویژن طیف وسیعی از راه حل های امنیتی جامع را ارائه میدهد و در جایگاه نخست لیست بهترین برند های دوربین مدار بسته جهان قرار دارد. دستگاههای DVR (Digital Video Recorder) مانند کیس در سیستم عمل میکنند و دارای موس و کنترل از راه دور هستند، گاه ممکن است این دستگاهها نیز در طی دوران استفاده دچار اختلالاتی شوند. ممکن است شما پس از مدتی شاهد، خاموشی خود به خودی DVR باشید، عدم رسیدگی به این مورد ممکن است امنیت مکان نصب دوربین را به خطر بیاندازد، زیرا که در صورت اختلال در این تصاویر سیگنالهای دوربین دریافت و ضبط نخواهند شد. پس از نصب دوربینهای مداربسته هنگام اعمال تنظیمات، اغلب زمان و تاریخ را نیز تنظیم میکنند. پس از نصب دوربین مداربسته، کافی است به تلفن همراه یا یارانهتان مراجعه کنید و باز کردن اپ سیستم مداربسته، فضا را ببینید؛ به همین راحتی. با نصب دوربین مداربسته بیسیم بدون نیاز به اتصال هیچ کابلی، با امواج اینترنت می توانید به صورت آنلاین محیط کار یا محل زندگی خود را زیر نظر داشته باشید. این افراد با استفاده از معیارهایی چون فاصله کانونی و زاویه دید دوربینها (FOV) اقدام به طراحی و تخمین تعداد و در نهایت نصب در مکان صحیح، برای پوشش دهی مناسب، میکنند.

علاوه بر آن چنانچه مشکل جدی، سرقت یا جرم در محل رخ دهد وجود یک دستگاه نظارت تصویری می تواند به میزان چشمگیری به شما در شناسایی سارقین کمک کند. در اماکنی که نیاز به زاویه دید بیشتری دارید می توانید از دوربین های اسپید دام استفاده کنید. برای خرید دوربین مداربسته پین هول نیاز به دریافت مجوز های خاصی دارید تا کار شما شکل قانونی پیدا کند. همانگونه که بارها متذکر شدهایم، آگاهی از رتبه و میزان مقبولیت و فروش برندهای مختلف در سراسر دنیا، راهنمای خرید مطمئنی جهت انتخاب یک برند دوربین مداربسته یا تحتشبکه مناسب، میباشد. دستگاه NVR همان ضبطکننده تصاویر است که دادهها را در خود ذخیره و نگهداری میکند. ولتاژ ورودی به دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید ولتاژ مورد نیاز برای عملکرد صحیح آن تامین میشود. در ابتدا می توانید بین فناوری های آنالوگ و دیجیتال تحت شبکه (IP) ، مناسب ترین نوع را برای نصب داخلی و خارجی استفاده کنید و سپس می توانید سایر ویژگی ها از قبیل ارتباط Wi-Fi ، دید در شب ، میکروفن دار ، صدا یکپارچه و غیره را انتخاب کنید.