لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

با استفاده از کابل cat5 قادر خواهید بود که تصاویر رنگی را تا فواصل طولانی بین دوربین و دستگاه تحت شبکه منتقل کنید. مهم نیست که آیا می خواهید پشت بوته ای پنهان شوید. ضمن اینکه لزوما بالا بودن قیمت دوربین مداربسته به منزله مناسب ترین گزینه نیست و ممکن است بعد از خرید متوجه شوید که میزان کارایی که در نظر داشتید را ارائه نمی دهد. همانطور که در این مرحله تصور می کنید ، می دانید که یک دوربین شبانه روزی نیز می تواند به عنوان آنالوگ یا دوربین IP با انتقال سیم و یا بی سیم طبقه بندی شود. دوربین مداربسته آنالوگ معمولی : این دوربین ها اولین نسل دوربین های مدار بسته و همچنین رایج ترین آن ها به حساب می آیند. خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به واسطه اینکه پرفروش ترین برند در دنیا است، یک انتخاب بسیار عالی به شمار می رود. اما ، در مورد شب چطور؟ ممکن است خود لنز نیز ضد آب (واتر پروف) طراحی شود اما در بیشتر موارد این قاب دوربین است که به عنوان ضد آب شناخته می شود. شما می توانید با دوربین های مدار بسته در هرجای دنیا کارخانه ، خانه ، فروشگاه و هر کجا را زیر نظر بگیرید .

در چنین سیستمی شما میتوانید اقدام به تشخیص چهره كنید. بعد از ضبط فیلم ، دوربین به شما امکان می دهد تا در حافظه آن حرکت کنید و همه چیز را به روش های مختلف از جمله فیلم های مسطح مشاهده کنید. با توجه به مباحثی که مطرح گردید بهترین دوربین مدار بسته، دوربینی است که پاسخگوی نیاز شما باشد. اگر این کار را کردید ، کلی تصور می کنید که چگونه یک دوربین حرارتی تصاویر را ” می بیند ” ، دقیقاً همان روشی است که درنده با رنگ های مختلف با توجه به دمای جسم (بعضی از مدل ها وجود دارد که فقط تصاویر سیاه و سفید را نشان می دهد). اگر قصد خرید یک دوربین امنیتی برای آپارتمان خود را دارید ، احتمال دارد که قصد دارید آن را در مکانی که از آب و هوا محافظت می شود نصب کنید. به طور کلی دوربین مداربسته در مکان هایی معین نصب شده و عملکرد اصلی آن ارسال تصاویر و فیلم به در یک یا چند محل را دارند . به طور مثال دستگاه با 4 کانال توانایی پشتیبانی تا 4 عدد دوربین را دارد. معنی استاندارد و درجه IP65 مقاومت دوربین مداربسته دربرابر نفوذ آب باران است، یعنی این دوربین مداربسته قابلیت استفاده درمحیط های بیرونی را دارد.

دوربین های مداربسته از نظر شکل ظاهری و نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی می باشند . پس از آن به راحتی می توانید با توجه به انتظاراتی که دارید و بر اساس هزینه ای که در نظر گرفته اید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. تصویر زیر نگاه کنید تا توجه داشته باشید که چگونه این نوع دوربین از شباهت هایی با گنبد دارد ، با این حال ، کاملاً همان مدل نیست. البته مدل هایی نیز وجود دارد که می توانند از یک دستگاه ضبط محلی استفاده کنند. بلکه از طریق سیم کارتی که استفاده می کنند این انتقال صورت می گیرد. حتی می توانید با این نوع دوربین های امنیتی هواپیمای بدون سرنشین پرواز داشته باشید … شرط می بندم که شما در حال فکر کردن در مورد دوربین های حرارتی هستید که حتی می توانید از طریق تلفن همراه خود نیز برای بررسی لوله کشی پشت دیوار استفاده کنید ، اینطور نیست؟ دوربین مدار بسته آنالوگ HD : بزرگترین تفاوت این دوربین ها، رزولوشن و وضوح بالاتر تصاویر ضبط شده است به طوری که شما به راحتی در این تصاویر می توانید چهره افراد را تشخیص دهید و حتی از تصاویر به عنوان مدرک جرم نیز استفاده کنید.

شما می توانید یک دوربین آنالوگ یا IP PTZ داشته باشید ، در هر صورت ، می توانید از روش های مختلفی برای ارسال فرمان به دوربین و کنترل حرکات آن استفاده کنید. FLIR شرکتی است که در پشت این دوربین های حرارتی قرار دارد ، چه برای برنامه های کاربردی حرفه ای و چه برای مصرف کننده و ، آنها در طراحی چنین محصولاتی بسیار خوب هستند. خوب ، حداقل برخی از پرسنل ارتش به چنین فناوری دسترسی دارند! همه دوربین ها توانایی ارسال سیگنال های ویدئویی را از طریق اینترنت دارند تا صاحب آن بتواند در هر زمان به فیلم دسترسی داشته باشد. دوربین وایرلس را می توانید در هر جایی قرار دهید. تصویر زیر یک دوربین تحت شبکه IP حرفه ای را نشان می دهد که به یک NVR و یک مانیتور برای ضبط و نظارت محلی متصل است. تصویر زیر نمونه ای از کیت ذکر شده در آمازون به عنوان یک دوربین امنیتی بی سیم در خانه را نشان می دهد. بهترین دوربین های روز / شب دارای فیلتری با نام ICR (Infrared Cut Removal) هستند که در هنگام شب برداشته می شوند تا کیفیت تصاویر بهبود یابد.