لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

لنز این دوربین ها ثابت است و نصب آن به عنوان دوربین مخفی با مهارت خاصی صورت می گیرد. همچنین سیستم های دیگری نیز معرفی شده اند که از این بستر بهره می برند مانند دوربین های مداربسته AHD. دوربین های AHD به سختی به دستگاه های DVR با استفاده از همان نوع کابل کواکسیال مانند دوربین های مداربسته سنتی (معمولا RG59) متصل می شوند. در واقع دوربین مدار بسته عنصر مهم یک سیستم حفاظتی و نظارت تصویری میباشد که این سیستم ها معمولاً شامل دوربین، دستگاه ضبط، هارد دیسک و غیره هستند. این عیب در کنار بدنه ی ضعیف آن باعث شده است تا این شرکتت در بازار تجهیزات نظارتی و حفظت تصویری فاصله ی بسیار زیادی را با رقبای خود از جمله هایک ویژن و داهوا داشته باشد. از طریق آیفون تصویری منزلتان تصاویر دوربین های مدار بسته را ببینید! همچنین اگر خودتان اقدام به خرید و نصب دوربین های مدار بسته کنید، میتوانید هزینهها را کاهش دهید، به شرطی که در منابع درستی به تحقیق پرداخته و از مشاوران با مهارت و دانش و صحیحی کمک گرفته باشید. تا این بخش از مقاله به بررسی انواع دوربین مداربسته پرداختیم. بخش های الکترونیکی: از اجزای اصلی دوربین مداربسته می توان سنسور، کانکتور، بورد تغذیه و بورد اصلی را نام برد.

این دوربین ها معایبی نیز دارند از جمله این که در صورت عدم استفاده از کابل های مناسب، امکان دارد که دوربین ها تحت تاثیر نویزها قرار بگیرند و در نهایت کیفیت تصاویر پایین بیاید. این بدین معناست که قیمت واحد بالاتر نصب دوربین های دیجیتال ممکن است با عدم نیاز به تعداد زیادی دوربین برای پوشش کل تجارت شما متعادل شود. تمامی این عوامل می تواند به طور مستقیم بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیرگذار باشد. از معایب این محصول می توان به قیمت بالای آن اشاره کرد که البته با توجه به کیفیت و کاربردی که دارد، این قیمت بالا قابل چشم پوشی می باشد. در حال حاضر با توجه به امکانات دوربین های مداربسته جدید مانند اتصال به اینترنت و شبکه، برقراری ارتباط صوتی دوطرفه و … حال پس از گذشت چندین دهه از اختراع این دوربین ها، این وسیله کاربردی به وفور در اماکن عمومی، تجاری، سازمان های امنیتی، شرکت ها و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. مدل آنالوگ از جمله قدیمی ترین انواع این دوربین ها محسوب می شود که هنوز هم در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از عمومی ترین آنها می توان به نصب دوربین در راهروهای منازل، داخل ویلاها، حیاط های ساختمان ها، اداره ها، کارخانه ها و یا نصب دوربین مداربسته جلوی درب منزل برای کنترل عبور و مرورها و یا داخل منزل جهت مواظبت از حیوانات خانگی و یا چک کردن فضاهای داخلی اتاق های کارمندان در شرکت ها یا اداره ها اشاره کرد. تاریخچه استفاده از اولین دوربین مدار بسته به سال ۱۹۴۲ باز میگردد که ارتش آلمان برای نظارت بر روند پرتاب موشک های خود از دوربین مدار بسته استفاده کرد. تصویر 360 درجه این دوربین را می توان به کمک ویژگی های نرم افزاری فوق العاده که بر روی اپلیکیشن اندروید و iOS برنامه وجود دارد به صورت یک تصویر واحد نیمکره یه چند تصویر مربعی مشاهده کرد. دوربین های کیوب برای شرایط و موقعیت های خاص استفاده می شود و از انواع آن می توان به دوربین مداربسته IP ویووتک اشاره کرد.

در تصاویر زیر دوربین در موقعیت یکسان و فاصله 10 متری از ساختمان روبرو نصب شده است. این نوع دوربین معمولا در زیر سقف نصب می شود. این دوربین ها در واقع همان دوربین های مخفی هستند که برای ضبط نمودن تصاویر در روز به نور کافی نیاز دارند و نمی توانند تصاویر را در شب با وضوح کافی دریافت نمایند. اکثر سیستم های دوربین مدار بسته دیجیتال دارای رمزگذاری داخلی هستند که از دسترسی غیرمجاز به فیلم های ضبط شده شما جلوگیری می کند. هرچه رنگ ها زنده تر و واقعی تر به نظر برسند نشان دهنده کیفیت بالای دوربین شماست. لنز: لنز دوربین امکان تغییر فاصله کانونی و در نهایت زاویه دید دوربین از راه دور را امکان پذیر می کند. با توجه به تصویر مربوط به لنز 4.3 میلیمتری ، واضح است که برای دید کاملتر باید این لنز را انتخاب کنیم. دوربین های حرارتی از دیگر انواع دوربین های مداربسته می باشند که تصاویر را با توجه به شکل حرارتی محیط می سازند نه با توجه به میزان نور.