لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

یک نکته مهم در نصب دوربین مدار بسته روی دیوار، دور بودن از دسترس سارقان و سایر افراد سودجو در عین جلب توجه کردن است. آیا تاکنون دوربین های مدار بسته را مشاهده کرده اید که توسط برخی از محافظان امنیتی که در اتاق نظارت نشسته اند ، می توانند از راه دور کنترل شوند؟ چه در محل کار باشید یا برای ماموریتهای کاری یکی دو روز منزل را ترک کرده باشید، میتوانید همواره از آسایش عزیزانتان مطمئن باشید؛ و البته امنیت خانه را نیز کنترل کنید. در زمانی که استعلام قیمت را کنترل می کنید بررسی کنید که کابل در قیمت ها در نظر گرفته شده است و متراژ آن چند متر در نظر گرفته شده است. در ادامه به بررسی جامعی از این وسیله ی بسیار پرکاربرد می پردازیم تا ضمن آشنایی بیشتر با انواع دوربین مداربسته، بتوانید متناسب با نیازتان بهترین و مناسب ترین دوربین را برای محیط های مورد نظرتان انتخاب نمایید. شما می توانید در این سایت از به روز ترین قیمت دوربین مداربسته ahd مطلع شوید. AHD یا Analog High Definition تکنولوژی انتقال تصویر بر بستر کابل های کواکسیال تا فاصله 500 متر میباشد.این تکنولوژی تا حد زیادی قادر به کاهش نویز رنگ و تولید تصویر بهتر در مقایسه با دستگاه های آنالوگ قدیمی میباشد.پس دوربین های مدار بسته با تکنولوژی AHD همان دوربین های آنالوگ هستند با تصاویر بهینه شده که بهبود بسیار زیادی در کیفیت تصویر ایجاد شده لذا امکان تولید تصاویر با کیفیت 2 مگاپیکسل یا همان 1080p فراهم شده است.

عمده تفاوت دوربین آنالوگ با AHD در کیفیت تصویر آن است. هرچه کیفیت ضبط تصویر روی دستگاه دی-وی-آر بالاتر باشد بصورت صعودی قیمت تمام شده سیستم بالاتر می رود و مثلاً یک DVR حرفه ای با کیفیت پخش و ضبط 5 مگاپیکسل قیمتی حدود چهار برابر یک DVR اکونومی با کیفیت فقط پخش 5 مگاپیکسل دارد. این محبوب ترین مدل دوربین مدار بسته است که در فروشگاه ها فروخته می شود ، می توانید تقریباً در همه جا این نوع دوربین را پیدا کنید. مهم ترین مزیت این دوربین این است که می توان لنز آن را تغییر داد به همین دلیل کاربردهای فراوانی نیز خواهد داشت. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات شبکه در دنیا می باشد. دوربین wifi یکی از انواع دوربین های IP می باشد که راه اندازی ساده ای دارد. کاهش نویز دیجیتال یا DNR همان طور که از اسمش پیداست میزان نویز موجود در تصاویر دوربین مداربسته در نور کم را کاهش می دهد. خیر. امروزه اکثر دوربین های مدار بسته دارای دید در شب هستند و داشتن این قابلیت آپشن خاصی به شمار نمی آید که بخواهید به آن توجه نمایید. پس زمانی که دو قیمت مختلف را با هم مقایسه می کنید حتماً به قیمت نصب و متراژ و اجرت کابل کشی توجه نمایید.

دوربین آنالوگ از طریق کابل کواکسیال به دستگاه DVR متصل می شود و ضبط و نگهداری تصاویر توسط دستگاه DVR انجام می شود . این دوربین در هر ساعت از شبانه روز تصاویر و ویدئوهای بسیار با کیفیتی را ضبط می کند. این مورد یکی از عوامل بسیار مهم در هنگام خرید دوربین مدار بسته می باشد و اکثر افراد از آن آگاهی ندارند. البته همیشه قیمت ملاک خرید کیفیت دوربین نیست اما تاثیر گذار است. برای خرید دوربین مدار بسته باید به موارد مختلفی توجه کنیم. برند هایک ویژن به دلیل کیفیت بالای تصاویر و تشخیص طیف وسیعی از رنگ ها به خوبی چهره افراد و وسایل نقلیه را تشخیص میدهد و به همین خاطر لقب بهترین برند دوربین مدار بسته جهان را کسب کرده است و به نسبت عملکرد بالای آن قیمت مناسبی نیز دارد. برند هایک ویژن طیف وسیعی از راه حل های امنیتی جامع را ارائه میدهد و در جایگاه نخست لیست بهترین برند های دوربین مدار بسته جهان قرار دارد.

محصولات این شرکت شامل طیف کامل و وسیعی از دوربین های آنالوگ و دوربین تحت شبکه،دستگاه های ضبط تصاویر آنالوگ،ذخیره ساز های تحت شبکه و… دوربین Cube با تکنولوژی تحت شبکه و HD در بازار موجود است و به راحتی می توانید آن را در فضاهای داخلی نصب کرده و علاوه بر تصویر محیط، صدا را از طریق میکروفون موجود در آن دریافت کنید. یک سیستم دیجیتال اغلب به عنوان یک “IP” نامیده می شود ، “IP” مخفف پروتکل اینترنت که زبان برنامه نویسی سطح پایینی است که برای انتقال داده ها بین رایانه ها استفاده می شود. خیر. امروزه تقریباً تمام دوربین و دی-وی-آر ها دارای امکان انتقال تصویر هستند و این قابلیت نیز امکان فوق العاده و آپشن خاصی به شما نمی آید. زاویه نصب دوربین مداربسته باید به گونهای باشد که تا حد امکان روبروی نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. همچنین امکان مدیریت دوربین مداربسته و دستگاه های این برند محبوب نیز به راحتی فراهم شده است که از مزیت های این دوربین ها است . همچنین برخی كارفرماها برای نظارت بر كاركنان خود از این دوربینها بهرهمند میشوند.