لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

برای ضبط تصاویر آنها دیگر نیازی به dvr نیست بلکه یک دستگاه که تنها ارتباط شبکه ای ایجاد کرده و داده های دوربین های آی پی را ذخیره کند کافی است. به همین دلیل مفهوم ضبط دیجیتال جای خود را به مفهوم کاربردی تر ضبط شبکه می دهد. ضمن اینکه ارتباط بیسیم دیجیتال و تحت شبکه بدون افت کیفیت تصویر و صداست و امواج نویز بر کیفیت تصویر بی تاثیر است. اما ارتباط شبکه با دوربین های آی پی هر پیشرفت مرتبط با شبکه را نیر بر دوربین ها لحاظ می کند. دوربین های صنعتی با قاب و یا بدون قاب در داخل و یا خارج ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها را معمولا در مکان های داخلی نصب می کنند و در صورت نیاز به نصب خارجی، با قرار دادن آن در یک کاور فلزی می توان از آن در مکانهای خارجی استفاده نمود. 5. کاور ضد آب برای دوربین های مدار بسته با قابلیت زوم . در هر حال یکی از مزایای اصلی دوربین های آنالوگ قیمت پایین تر آنهاست. نصب سیستم های دوربین مدار بسته دیجیتال به این دلایل می تواند بسیار ساده تر باشد. ارتباط دوربین های مداربسته بیسیم از طریق ip بسیار مطمئن تر و امن تر است.

شما می توانید دوربین های گنبدی را با لنزهای ثابت یا واریفوکال خریداری کنید ، به این معنی که گزینه ای را برای تنظیم زاویه دید با توجه به محلی که نصب شده اند دارید. معنی لغتی کلمه دام dome گنبد است. زندگی بدون امنیت معنی ندارد، امروزه صیانت از حریم منازل مسکونی مهم ترین امر حفظ امنیت و آرامش ساکنان و اهالی یک مجتمع می باشد. شرکت های زیادی در زمینه فروش دوربین مدار بسته در کشور فعال هستند که هر کدام به زعم خود، یکی از موفق ترین و بهترین ها هستند اما زمانی که هر کدام از این شرکت ها را بررسی می کنیم به عامل مهم و حیاتی خدمات پس از فروش و گارانتی می رسیم. هایک ویژن، دی لینک و داهوا از جمله پرفروش ترین برندهای این محصول، محسوب می شوند. همانگونه که اشاره گردید تعداد کانال dvr ها از روی تعداد ورودی تصویر تعیین می شود حال آنکه دی وی آر ها می توانند دارای تعداد کانال متفاوت ورودی برای صدا باشند. توجه به این اصل که هر دوربین با یک سیم جداگانه به دستگاه کنترل کننده وصل می شود و این خود با افزایش تعداد دوربین ها و مسافت بالای بین دوربین ها هزینه هنگفتی را سبب می شود.

به همین ترتیب تعداد کانال ها می تواند 8 ، 16 و 32 باشد. به کلیه دوربین ها که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده می کنند دوربین های اینفرارد یا ir گفته می شود. در دوربین های مداربسته از این تکنولوژی بیشتر برای تشخیص تصاویر در تاریکی استفاده می شود. لنز دودی دوربین های مدار بسته دام باعث میشود که مجرمان در تشخیص اینکه در مسیر لنز هستند یا نه به دردسر بیفتند. برخلاف دوربین های آنالوگ که نگرانی است ربوده شدن تصاویر توسط هر فرد مبتدی توسط دریافت امواج آنالوگ وجود داشت در سیستم های بستر شبکه امکان کد گذاری امنیت بالایی را برای آن فراهم می کند. می توانند از شبکه داخلی به شبکه اینترنت متصل شوند و یا حتی مستقل از شبکه داخلی به اینترنت مرتبط شده و از آن طریق کنترل شوند. بلکه از طریق سیم کارتی که استفاده می کنند این انتقال صورت می گیرد. برق را در بستر شبکه می فرستد و از کابل برق جداگانه فاکتور می گیرد. یا اینکه یک درایو تغذیه با آمپراژ بالا برای همه دوربین ها کنار دی وی آر نصب شود که در این صورت باید از کابل ترکیبی برای برق و تصویر استفاده گردد.

انواع پیش ساخته آنها در قاب های مختلفی مثل قاب سیستم اطفاء یا قاب زنگ ، ساعت دیواری ، پریز برق موجود است. این دوربین ها که نام اصلیشان دوربین های بادی body camera می باشد دوربین های مکعب مستطیل شکلی هستند که معمولا قابلیت نصب لنز بصورت جداگانه روی آنها تعبیه شده است. از آنجا که سایر دوربین ها قابلیت سوار شدن لنز یا تعویض آن را ندارند از این دوربین ها بیشتر در جاهایی استفاده می شود که زوم یا فکوس مطلوب باشد. صرف نظر از قابلیت دید در شب و یا نوع لنز یا نوع امواج به کلیه دوربین های سقفی گنبدی شکل دوربین دام گفته می شود. دوربین های مداربسته مخفی می توانند در هر شکل و اندازه وجود داشته باشند. کمپانی های تولید کننده دوربین مداربسته در تلاش هستند تا با ارائه تکنولوژی های جدید قادر به جلب رضایت کاربران باشند از این رو بر روی دوربین های مداربسته از ویژگی های هوشمند و خاصی استفاده می کنند که سبب بهبود کیفیت تصاویر دریافتی می گردد. ، اقلام خود را با گارانتی بلندمدت ارائه میدهند. برخی از این دوربین ها همچنین می توانند فیلم را تجزیه و تحلیل کنند و بینش هایی از قبیل اینکه آیا بسته ای در درب منزل شما وجود دارد یا اینکه آن شخص یا حیوان در حیاط خانه شما است را ارائه دهند.