لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

برای انبارها و فروشگاه ها بسیار بزرگ با سقف بلند (حداقل 3 متر) از دوربین چشم ماهی یا فیش آی استفاده کنید. نصب دوربین در اماکن عمومی باید همچون فروشگاههای زنجیرهای با نصب برچسب دوربینهای مداربسته با هدف آگاهسازی همگان باشد. البته توجه داشته باشید که دزدگیر اماکن بازدارندگی بیشتری نسبت به دوربین دارد. اجزای تشکیلدهنده دوربینهای دیجیتال عبارتند از لنز، سنسور تصویر، پردازشگر تصویر، چیپ فشردهسازی و چیپ شبکه.ساختار سیستمی این دوربینها بدینگونه است که اگر قصد داشته باشید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت محل مورد نظر خود را مشاهده کنید، میتوانید با تنظیم آدرس IP بر روی آنها، از طریق شبکه یا اینترنت، به صورت آنلاین تصاویر ارسال شده از دوربینهای مداربسته را دریافت کرده و مشاهده نمایید. 5-از طریق پیچ تنظیم بر روی پایه دوربین مداربسته بولت، زاویه دوربین را تنظیم کنید. این دوربینها بیشتر برای نصب در محیطهای داخلی و بر روی سقف طراحی شده و در اشکال فانتزی و متفاوتی در بازار موجود است. استفاده از این دوربینها برخلاف نامشان در بازار ایران، منحصر به مصارف صنعتی نیست. نظارت بر نحوه کارکرد پرسنل , تشخیص خاطی در وقایع پیش آمده , کنترل موجودی انبار و ورود و خروج کالا , کنترل و نظارت بر بخش های اداری و مالی از مهمترین اهداف نصب دوربین مداربسته در محیط های صنعتی و تولیدی است.

نوع دیگری از دوربین های مداربسته که این روزها با شیوع ویروس کرونا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، دوربین حرارتی است که قابلیت تشخیص دمای افراد و اشیا محیط را دارا است. دوربین های بولت معمولا دارای قابلیت دید در شب ( دوربین مداربسته دید در شب ) بوده و می توانند در محیط های تاریک و کم نور مورد استفاده قرار بگیرند . صرف نظر از قابلیت دید در شب و یا نوع لنز یا نوع امواج به کلیه دوربینهای سقفی گنبدی شکل دوربین دام گفته میشود. در دوربینهای IP، بر خلاف دوربینهای آنالوگ که برای ضبط تصاویر از دستگاه DVR استفاده میشود، از دستگاه NVR به عنوان دستگاه ضبط تصاویر استفاده میشود که باعث ایجاد ارتباط شبکهای میشود و همچنین دادههای دوربینهای IP را ذخیره میکند. برخی از دوربین های IP برای مدیریت ضبط ، فیلم و زنگ هشدار به یک NVR ( ضبط کننده فیلم شبکه ) نیاز دارند. PoE نیز گزینه دیگری است ( قدرت و اترنت ) ، بدین معنا که هم برق و هم سیگنال از طریق یک کابل اترنت قابل ارسال است.

دوربینهای مداربسته مینیاتوری یا Mini Camera همانگونه که از نامشان پیداست، دوربین مداربستهای است که اندازه کوچکی دارد.اما لنز این دوربینها به اندازهای کوچک است که معمولا میتوان از طریق ایجاد سوراخی کوچک، تصاویر را به وسیله این دوربینها ثبت کرد و بدنه دوربین را پشت سطحی مثل میز، صندلی، گلدان یا تابلو مخفی کرد. چرخش 360 درجه امکان مناسبی است که می تواند تعداد دوربین ها برای نصب در هر مکانی را کاهش دهد. برد دید در شب این دوربینها وابسته به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته کم و زیاد میشود. استفاده از این دوربینها تنها زمانی توصیه میشود که سیستم مداربسته از نوع آنالوگ بوده اما اتصال یک یا چند دوربین به صورت مستقیم به شبکه مورد نیاز است. نویز گاوسی توسط یک تداخل تصادفی که ریشه در حرکت الکتریسیته در مدارهای دوربین مدار بسته دارد، رخ میدهد. ارزان ترین دوربین مدار بسته مربوط دوربین های آنالوگ است.

فرافن مارکت دوربین های مدار بسته را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند و تخفیفات خوبی برای مشتریان و همکاران خود در نظر می گیرد. دو نوع دوربین اصلی وجود دارد: دوربین مدار بسته بولت و دوربین مدار بسته گنبدی. این دوربینها معمولاً دارای بدنه دام (گنبدی) شکل و یک پایه، با توجه به شرایط نصب آن هستند. این در حالی است که دوربینهای تحت شبکه یا همان IP دارای پورت اترنت (Ethernet Port) بوده و برای برقراری ارتباطات بین آنها از کابلهای شبکه Twisted-pair و سوکت RJ-45 استفاده میشود. بدینصورت که عموما دوربینهای آنالوگ دارای پورت کواکسیال(Coaxial port) هستند و ارتباطات آنها به وسیله کابلهای کواکسیال (عموما RG-59) و سوکت BNC برقرار میگردد. دوربینهای چرخشی یا Speed Dome و یا PTZ دوربینهای مداربسته ای گفته میشوند که قابلیت چرخش دوربین در جای خود به وسیله کنترلکننده یا اتوماتیک فراهم شده باشد. دوربینهای گردان PTZ قابلیت زوم و چرخش دارند. PTZ مخفف سه کلمه (Pan-Tilt-Zoom) است. تعداد یک تا سه دوربین مداربسته وایرلس indoor میتواند یک اتاق را کاملا پوشش داده و تصویر را مستقیما به کامپیوتر یا تلفن همراه تان ارسال کند. در سیستمهای مداربسته آنجا که نیاز به کابل ارتباطی است دوربینهای تحت شبکه میتوانند با ارتباطات سِری و شبکه ای از افزایش تعداد سیم جلوگیری کنند.