لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

در واقع دوربین های مداربسته ip با قابلیت poe تصویر ، صدا و برق را تنها از طریق همان کابل شبکه منتقل می کنند. به دلیل قیمت پایین تر دوربین های آنالوگ نسبت به دوربین های دیجیتال این دوربین ها به عنوان دوربین های مداربسته رایج در بازار ایران شناخته می شوند. این وضوح به عنوان وضوح D1 شناخته می شود. یک دوربین پانوراما همچنین به عنوان یک دوربین fisheye شناخته می شود. در این بخش به معرفی چند شرکت معتبر تولید کننده دوربین مداربسته میپردازیم که در بازار ایران به خوبی شناخته شده هستند.اگر قصد خرید دوربین مداربسته را دارید حتما این سوال برای شما پیش میآید که بهترین برند دوربین مدار بسته موجود در بازار کدام است؟ پس انجام مراحل قبلی و ذخیره آن ها دوباره در آدرس بار مرورگرتان آدرس IP که به روتر و DVR دادید را به همراه پورت مورد نظر وارد کنید مثل : 192.168.1.8:80 پس از وارد کردن آدرس زیر شما نیاز به User name و Password دستگاه DVR دارید و با وارد کردن آن میتوانید تصاویر دوربین هارا در مرورگرتان ببیند .در صورتی که به نتیجه نرسیدید به مراحل قبل رفته و دوباره به دقت انجام دهید . شما حق دارید ، اما این دوربین های امنیتی نیستند ، آنها هنوز هم دوربین های حرارتی هستند اما برای نوع دیگری از برنامه کاربرد دارند.

برخلاف دوربین های آنالوگ که نگرانی است ربوده شدن تصاویر توسط هر فرد مبتدی توسط دریافت امواج آنالوگ وجود داشت در سیستم های بستر شبکه امکان کد گذاری امنیت بالایی را برای آن فراهم می کند. اینکه چگونه تصاویر با حداقل کابل ارتباطی و با بالاترین کیفیت ممکن به مرکز نظارتی منتقل شود تنها از سیستم های تحت بستر شبکه بر می آید. گرچه اخیرا بازار به سمت دیجیتال شدن پیش می رود و بسیاری از سازمان ها به سوی دوربین های ip متمایل شده اند اما هنوز سرعت جایگزینی این نسل قبلی دوربین ها با نسل جدید دوربین های دیجیتال کند است. امنیت، لغتی است که امروزه بسیاری از افراد، از آن به عنوان مهمترین اصل بقا یاد میکنند. معنی لغتی کلمه دام dome گنبد است. می توانید ببینید چه خبر است؟ می توانید به دنبال پکیج کامل دوربین مداربسته در فروشگاه دیجی حفاظ باشید ، فقط مطمئن شوید که نوع دوربین مورد نیاز مورد خاص شما را به ارمغان می آورد. هر بار که یک دوربین امنیتی دوربین مداربسته مورد جالب توجهی را ثبت می کند، یک دستگاه ضبط کننده، فیلم را بایگانی می کند و به شما امکان می دهد پس از گذشت مدت زمانی آن را مشاهده کنید.

اکثر دوربین های مدار بسته با حرکت فعال می شوند و هنگام تشخیص حرکت شروع به ضبط کردن می نمایند و همچنین برخی از آنها هشداری برای شما ارسال می کنند. کاربرد دوربین های مداربسته ip آنجا نمود روشنی پیدا می کند که در پروژه های بزرگ بهینه سازی سیستم یک امتیاز محسوب می شود. از آنجا که سایر دوربین ها قابلیت سوار شدن لنز یا تعویض آن را ندارند از این دوربین ها بیشتر در جاهایی استفاده می شود که زوم یا فکوس مطلوب باشد. در سیستم های مداربسته آنجا که نیاز به کابل ارتباطی است دوربین های تحت شبکه می توانند با ارتباطات سری و شبکه ای از افزایش تعداد سیم جلوگیری کنند. اما ارتباط شبکه با دوربین های آی پی هر پیشرفت مرتبط با شبکه را نیر بر دوربین ها لحاظ می کند. ۳٫ هارد دیسک(HDD) که وظیفه ثبت و ضبط تصاویر را بر روی خود دارد که با توجه به نیاز مدت زمان ضبط تصاویر انتخاب می کنیم.

دوربین های چرخشی یا speed dome و یا ptz به کلیه دوربین های مداربسته گفته می شود که قابلیت چرخش دوربین در جای خود بوسیله کنترل کننده یا اتوماتیک فراهم شده باشد. معنی لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت اند. به کلیه دوربین ها که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده می کنند دوربین های اینفرارد یا ir گفته می شود. بهترین و رایج ترین نوع کابل در بین نصاب های دوربین مداربسته، کابل کواکسیال RG59 است که در متراژ 150 و 300 متری در بازار موجود است. اگر از گزینه های سیم دار استفاده کنید ، کابل های NVR اترنت خواهند بود. اولین دوربین های تجاری با نام Vericon در سال ۱۹۴۹ در آمریکا به بازار عرضه شدند و نکته قابل توجه این عرضه تجاری، عدم نیاز به هر گونه مجوز دولتی برای استفاده از دوربین مداربسته بود. این دوربین ها در داخل محافظ قابل نصب بوده و در برابر گرد و غبار، خاک و رطوبت محافظت می شوند. همین ویژگی تحت شبکه بودن در دوربین های مداربسته ip برای آنها مزایای زیادی را به همراه می آورد.