لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

قبل از انتخاب بهترین دوربین مدار بسته برای مجتمع های مسکونی باید انتظار خود از نواحی که جهت نظارت مد نظرمان است، را با نصاب دوربین مدار بسته مطرح کنیم. لذا قبل از هر تصمیمی باید طراحی مناسب و هوشمندانه توسط نصاب دوربین مدار بسته برنامه ریزی شود. همچنین نوقع کارفرما نیز مشخصات یک دوربین مدار بسته را تعیین می­کند. در حقیقت این دوربین در بستر آنالوگ تصاویر را با رزولوشن بالاتر و با کیفیت HD ثبت می کند. بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد دارد. امنیت نقل و انتقالات: از این دوربینها برای مکانهایی که نمیتوان به آنها دید کامل داشت و در آن مکانها ورود و خروج افراد صورت میگیرد، میتوان استفاده کرد. دوربین خودرو برای امنیت بیشتر خودرو نصب می شود . کیفیت تصویر: دوربین های تحت شبکه یا IP به مراتب تصویر با کیفیت تری نسبت به دوربین های Analog ارائه می دهند. در این نوع دوربین، دریافت و ارسال صدا و تصویر از طریق امواج آنالوگ صورت می گیرد. بدنه این دوربین ها ضد آب می باشد و مناسب فضاهای مرطوب و دارای شرایط بد آب و هوایی هستند.

دوربین مدار بسته بالت برای فضاهای بیرونی و خارجی کاربرد دارند. بهترین دوربین مدار بسته مناسب شرکت ها، دوربین تحت شبکه است. دی وی آر ها دستگاه های مختص ضبط و کنترل تصاویر دوربین های آنالوگ به شمار می آیند. این نوع دوربین را می توان از راه دور از ضبط کننده ، کامپیوتر یا حتی از طریق تلفن همراه کنترل کرد. دوربین مدار بسته توربو اچ دی Turbo HD یکی از انواع دوربین های ویژه به شمار می رود که دو ویژگی مهم را با هم ترکیب کرده و محصولی را ارائه کرده است که کیفیت مگاپیکسلی را در بستر آنالوگ یا کواکسیال ارائه می دهد. همچنین می توانید از یک مانیتور برای دیدن همزمان همه تصاویر استفاده کنید. این دستگاه همچنین امکان ارتباط دیجیتال با شبکه را نیز فراهم می کند. همچنین امکان خرابی و دستکاری توسط افراد متخلف نیز وجود ندارد. این دوربین ها در واقع دوربین های آنالوگی هستند که پرت خروجی شبکه نیز در آنها تعبیه شده است. که تصاویر مربوط به حداکثر ۳ روز (بستگی به میزان حافظه مموری کارت تعبیه شده در آن) را ضبط و ثبت می کند.

لنز ثابت، موتورایز و وریفوکال انواع این لنزها به شمار می روند. در ادامه به طور کامل با انواع دوربین مدار بسته و مزیت های هر یک از آن ها آشنا خواهید شد. اما نوع جدیدی از دوربین IP که به طور مداوم در حال ظهور است و نام آن IP-Fish-Eye می باشد ، هیچ قسمت متحرکی ندارد. این رزولوشن به طور تقریبی برابر با ۱ مگاپیکسل است. سپس با در نظر گرفتن فاکتورهای بالا و البته مشاوره از نصاب ماهر دوربین مدار بسته، می توانید برآورد دقیقی از تعداد دوربین مدار بسته مورد نیاز داشته باشید. دوربین مداربسته پلاک خوان ، دوربین هایی هستند که دارای رزولوشن و کیفیت تصویر بالایی هستند و قادرند پلاک اتومبیل هایی که از آن نقطه تردد می کنند را ثبت کنند . با استفاده از دوربین مدار بسته تحت شبکه شما می توانید جزئیات بالاتری را مشاهده کرده و به طبع سیم کشی پر هزینه تر و قیمت بالاتری نسبت به دوربین های دیگر دارد.

این نوع دوربین معمولا در زیر سقف نصب می شود. از مزایای دوربین HD، حجم کم تصاویر گرفته شده است. دوربین های بولت معمولا دارای قابلیت دید در شب ( دوربین مداربسته دید در شب ) بوده و می توانند در محیط های تاریک و کم نور مورد استفاده قرار بگیرند . به احتمال زیاد سیستم شما دارای یک ضبط کننده ویدیوی دیجیتال (DVR) است که در آن تصاویر دیجیتالی شده ذخیره می شود. لوازم جانبی شامل تمامی تجهیزات به جز دوربین و دستگاه ضبط کننده خواهد شد. بدین منظور از دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال یا DVR استفاده می شود. واقعیت این است که برای انتخاب بهترین دوربین مدار بسته، باید ببینیم که برای پوشش چه نیازی می خواهیم از دوربین مدار بسته استفاده بکنیم؟ لنز این دوربین در فضای بسته قرار دارد، به همین علت طول عمر بالاتری نسبت به دوربین مدار بسته بالت دارد. با وجود LED های IR که به صورت جداگانه در ساختار دوربین های EXIR تعبیه شده اند باعث می شود که انعکاس نور IR با لنز دوربین تداخل تداخل نداشته باشد. قابلیت دید در شب دوربین بالت به تعداد ال ای دی تعبیه شده در داخل لنز دوربین بستگی دارد. امکان زوم و چرخش خودکار از دیگر قابلیت های دوربین های اسپید دام است.