لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

یک نکته درباره جانمایی دو روبین برای یک خط . در جانمایی های سنتی برای پوشش یک خط و یا یک ضلع ، در هر گوشه یا انتهای خط یک دوربین نصب می کردیم و زاویه ها را به سمت مرکز این خط تنظیم می کردیم تا دوربین ها و منطقه مورد نظرمان را پوشش دهند و هم هم دیگر را . ورودی و خروجی ها رو مثل خونه ها برای فروشگاه هم در نظر می گیریم . به علاوه، ما به هزینه آنها و اینکه آیا شما نیاز به نصب حرفه ای آنها دارید یا اینکه خودتان می توانید آن را نصب کنید اشاره خواهیم کرد. بنابراین هرچه سطح نور محیطی که شما نیاز به نصب دوربین مداربسته درآن را دارید کمتر باشد هزینه های شما برای استفاده از تکنولوژی های تصویر برداری دید در شب نیز بیشتر می شود. بهترین راه حل برای پاسخ به این نیاز شما خرید دوربین مداربسته می باشد که بتوانید دائما محل زندگی خود را تحت مراقبت داشته باشید.

این دوربین ها همانطور که از نامشان پیداست از طریق اینترنت به شکل بی سیم به سرور مرکزی متصل می شوند و نیازی به سیم کشی پیچیده و طولانی ندارد به همین دلیل علاوه بر کاهش هزینه ها نصب آسانی نیز دارند. داده های دیجیتال از طریق شبکه موجود به یک ضبط کننده ویدئوی شبکه اختصاصی ارسال می شود و از راه دور قابل دسترسی است. دوربین dome معمولا در محیط های داخلی مانند اتاق ها، راهروها و فضاهای مسقف نصب می شود. پشت بام، اتاقک آسانسور ، محوطه های احتمالی برای بازی و اتاق تاسسیات و غیره هست . باید جوری که دید دوربین دقیقا منطقه ای را که احتمال ورود هست فیلم بگیرد. نکته برای دوربین آسانسور – تقریبا خیلی از افراد محیط کابین آسانسور رو یه محیط نیمه خصوصی می دونن باید بعد از نصب دوربین حتما لیبل ” این مکان به دوریین مداربسته مجهز است ” رو در جای مناسب نصب کنید . این وسایل همه از موارد ضروری و مهم دوربین تحت شبکه است که در ابتدا باید مهیا باشد. دوربینهای آنالوگ برای نگهداری و آرشیو کردن تصاویر باید از یک حافظه برای ذخیره کردن تصاویر استفاده کنند. این نکته را نیز باید دانست که DVR ها می تواند به لحاظ کیفیتی با هم بسیار متفاوت باشند.

مدل AHD و TVI با رزولوشن 1080 پیکسل HD هستند اما این مدل های دوربین مدار بسته بولت به راحتی به دستگاه های DVR نصب می شوند. توی محصولات تون بگردید که بتونه نوشته های ترازو ها رو بخونه و اگراز کارکرد دوربین مداربسته تون مطمئن نیستید توی دفتر یا فروشگاه تون بارها با اعداد ماشین حساب تون تست کنید و وقتی مطمئن شدید به مشتری تون پیشنهاد بدید و این مورد اعتماد به نفس شما رو هنگام گرفتن پروژه بالا می بره. وقتی استراتژی ش رو بدست اوردید . مخصوصا وقتی برای تجهیزات مداربسته یوپی اس یا برق اضطراری استفاده نمی شه . از زمانی كه اولین دوربین مدار بسته در سال ۱۹۴۰ توسط والتر بروش اختراع شد، این فناوری روز به روز در حال توسعه است و افراد مختلفی به استفاده از آن روی آوردهاند. اولین مورد نوع سیگنالی است كه با آن تصاویر دریافت و ارسال میشوند.

دوربین های مداربسته سیم کارتی از جدیدترین نوع دوربین ها هستند که دارای انتقال تصویر با سرعت بالا هستند. اگر دارید برای فروشگاه در حال تاسیس دوربین می بندید مطمئن شوید که پارتیشن بندی ها درست هست و دیگر تغییراتی ایجاد نخواهد شد. ببنید توی طبقه اول چندتا تراس ، بالکن و پنجره بی حفاظ و ناامن هست . بعد از پاگرد ها جایی که می تونه ورود غیر مجاز می تونه اتفاق بیفته پنجره ها و بالکن های طبقه اول هستش . طوری که ورود و خروج ها را ثبت کند. اگر فروشگاه مورد نظرمون قسمت تخلیه بار داره و انبار جداگانه داره حتما برای ورود و خروج بار هم دوربین و یا دوربین های مناسب رو در نظر بگیرید. چرخش و حرکت این دوربین ها هم از طریق کاربر امکان پذیر است و هم امکان برنامه ریزی نرم افزاری وجود دارد تا دوربین به صورت خودکار بچرخد. با استفاده از چراغهای مادون قرمز دوربین مدار بسته دید در شب قادر است بدون وجود نور مرئی و در تاریکی تصاویر فعالیتها و تحرکات را دریافت و ذخیره نماید.به این ترتیب که با تابش نور نامرئی مادون قرمز توسط LED های مادون قرمز دوربین، در حالی که محیط مقابل دوربین کاملا تاریک و بدون نور مرئی است، دوربین شما قادر به مشاهدهی تصاویر از طریق دریافت بازتابش اشعهی مادون قرمز خواهد بود.