لیست قیمت دوربین مداربسته – مرکز فروش بهترین دوربین مداربسته ، نصب دوربین

این سیستم امکان کنترل دوربین های ip و ذخیره سازی تصاویر آنها را فراهم می کند. برخلاف dvr ها که اتصال تصویر و صدا را بسادگی فراهم کرده اند نحوه اتصال در nvr ها تابع مستقیمی از مفاهیم شبکه های کامپیوتریست. حال پس از گذشت چندین دهه از اختراع این دوربین ها، این وسیله کاربردی به وفور در اماکن عمومی، تجاری، سازمان های امنیتی، شرکت ها و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این بدان معنی است که آنها پس از تبدیل DVR اندازه گیری می شوند (به یاد داشته باشید که تبدیل DVR ها از آنالوگ به دیجیتال است). پس تا انتها با ساختمانچی همراه باشید. دوربینهای مداربسته ویژگیهایی دارند كه منجر میشود تا قشر وسیعی امروزه اقدام به تهیه چنین ابزاری كنند. از آنجا که این سیستم بطور خاص برای ذخیره و کنترل دوربین های مداربسته طراحی شده است استفاده از آن در مقابل نوع کارت کامپیوتر دی وی آر ترجیح داده شده و توصیه میگردد. اینکه چه لنزی را برای زوم و فوکوس روی بخشی خاص از محیط انتخاب کنیم.

این حشرات بر اثر تمایل به گرما بر روی لنز دوربین نشسته و باعث کاهش کیفیت تصویر می شوند. فیلم دوربین های مداربسته در حافظه دستگاه ضبط تصاویر باقی خواهد ماند و حتی با وقوع آتش سوزی از بین نخواهد رفت و به راحتی می توان آن ها را بازیابی نمود. بعد از نصب برنامه نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید بعد از اتمام این مراحل تصاویر دوربین مداربسته را بر روی موبایل خود مشاهده میکنید. این موضوع باعث خواهد شد تصویر تشکیل شده بر روی چیپ تصویر بسیار محدود باشد. این موضوع می تواند باعث اطمینان پرسنل یک مجموعه از تحت نظر بودن توسط مدیر خود شود و در نهایت منجر به دقت بیشتر در فعالیت های فردی شان گردد. هایك ویژن یك شركت چینی است كه در تولید تجهیزات امنیتی فعالیت میكند. همچنین دوربینهای مداربسته، براساس شکل، ابعاد و ویژگیهای منحصر به فرد، در دستهبندیهای مختلفی تولید و عرضه شدهاند که هرکدام از آنها برای استفاده در شرایط محیطی خاصی، کاربرد دارند. لازم به ذکر است که این تنها کاربرد آن ها نیست بلکه در کنفرانس ها و ویدئو تلفن نیز به کار برده می شوند.

در ادامه به بررسی جامعی در مورد دوربین های مداربسته، انوع و دسته بندی های مختلف، مزایا و معایب آن ها می پردازیم. دوربین های مداربسته بر اساس 2 فاکتور بسیار مهم قابل دسته بندی هستند که تکنولوژی و طراحی بدنه خود به دسته بندی مجزا شناخته می شود. دوربین های مداربسته را جزو پیشرفته ترین دوربین های امنیتی دسته بندی می کنند. برند های لوک یکی از قوی و جدید ترین برند های دوربین مداربسته میباشد. سابقه حضور یک برند در بازار و کیفیت ساخت دوربین مدار بسته آن، معمولاً یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در قیمت است و نیاز به توضیح خاصی ندارد. که البته نیاز به توضیح نیست که اتصال بی ان سی های پرسی مطمئن تر می باشد. لنزها دارای قابلیت فوکوس خودکار می باشند. بعضی از آنها دارای دو دوربین هستند و همزمان نقش دوربین دنده عقب را نیز ایفا می کنند . های موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با کابل و همچنین ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفی یافت میشوند.

این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و مدل های مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. این دستگاه که معمولا در اندازه های متفاوتی در ابعاد دی وی دی پلیر تا کیس کامپیوتر در بازار موجود است بر حسب نیاز می تواند کوچک یا بزرگ و با قابلیت های متفاوت باشد. در واقع مرکز اتصال شبکه بشمار می رود و سیاست های اتصال در شبکه بر حسب نیاز با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود. اطلاعات نیز درون کامپیوتر ذخیره می شود. هر دوربین مداربسته، امکانات و ویژگیهای مربوط به خود را دارد و کاربری فضاها نیز در انتخاب دوربین بسیار تعیین کننده است. یک مقیاس تقریبی برای مقایسه کیفیت دوربینها وجود دارد که میتوانید از این مقیاس برای انتخاب رزولیشن مورد نیاز استفاده کنید. با تغییر لنزها تصاویر را با هم مقایسه می کنیم. دوربین مداربسته از جمله ابزارهای حفاظتی بسیار مهم در امنیت ساختمان ها و نظارت بر اماکن داخلی و خارجی به حساب می آید. در ادامه به معرفی 4 نمونه از دوربین های مداربسته پرداخته می شود تا همه افراد بتوانند بهره کافی را از این مطلب ببرند. فروشگاه اینترنتی مالتینا، مجموعه ای گسترده از انواع دوربین های مدار بسته در برندهای معتبر را گردآوری کرده تا کاربران بتوانند مطابق با نیازهای خود، مدل مناسب را خریداری کنند.