قیمت و کاربرد دوربین مدار بسته بولت

لنز های این دوربین، درصورت داشتن استاندارد کیفیت، توانایی تصویربرداری بین 35 تا 40 متر دارند. میزان رزولوشن تصویربرداری از طریق این دوربین های امنیتی در حداکثر کیفیت قرار دارد. دوربین هایی که مجهز به فناوری مادون قرمز هستند میتوانند در تاریکی شب نیز تصویربرداری را با کیفیت عالی ارائه دهند. در حقیقت این دوربین در بستر آنالوگ تصاویر را با رزولوشن بالاتر و با کیفیت HD ثبت می کند. حال با این تفاسیر و توضیحاتی که در این مقاله صورت گرفت شما میتوانید نتیجه گیری کنید و با شناخت کامل برای خریداری دوربین مداربسته یا سیستم های امنیتی و نظارتی خود بپردازید و با آگاهی تصمیم بگیرید. دوربین مداربسته اسپید دام نوعی دیگر از انواع دوربین های مداربسته است که از نظر ظاهری دقیقا مشابه دوربین های دام می باشد ولی با این تفاوت که در دوربین مداربسته دام ، شما امکان چرخش 360 درجه را ندارید و دوربین دام به صورت ثابت نصب و راه اندازی میشود ولی در دوربین مداربسته اسپید دام امکان چرخش 360 درجه دوربین امکان پذیر است. همچنین میتوانید برای مطالعه درباره دوربین دام به این مقاله مراجعه کنید. دوربین اسپید دام به شکل گنبد بوده و دارای موتور حرکتی در داخل قاب خود بوده و اکثرا بر روی پایه نصب می شود.

دوربین ها به راحتی با یک براکت نصب می شوند و بسته به نیازهای برنامه در نظر گرفته شده آن دارای لنزهای ثابت یا واریفوکال هستند. گروه فنی و مهندسی توان در سال 1387 در قلب بازار بورس لوازم سیستمهای امنیتی و نظارتی در زمینه تامین و فروش سیسمتهای حفاظتی – امنیتی فعالیت خود را آغاز نمود و با تکیه بر تجربه و دانش فنی پرسنل خود، اکنون یکی از بزرگترین تامین کننده های دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن و لوازم جانبی میباشد. با استفاده از یک تیم فنی و متخصص در این زمینه، قطعاً بهترین نتیجه را خواهد داد. دوربین های مداربسته بولت در دو دسته دوربین های آنالوگ یا دوربین های دیجیتال با فناوری بیسیم در دسترس هستند. دوربین مدار بسته بولت ، همانطور که از نام آن پیداست، مانند یک اسلحه به بیرون ظاهر می شوند، در حالی که دوربین های گنبدی شکل گنبدی و گرد دارند.نصب دوربین مدار بسته بولت بسیار آسان تر است، زیرا آنها با دسته ای نصب می شوند که فقط باید به دیوار متصل شوند.

این نوع دوربین امنیتی در نصب هایی که به تعداد مشخصی از دوربین های متصل به ضبط کننده فیلمبرداری دیجیتال متمرکز (DVR) احتیاج دارند ، بسیار مشهور است. این دوربین ها را به راحتی می توانید در زوایا نصب کنید. در صورتی که از دوربین بولت در خارج از ساختمان استفاده شود، اگر باکس محافظ برای دوربین به کار نرود ممکن است در معرض دستکاری یا سرقت قرار داشته باشند. با بازبینی تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته میتوانید روابط کاری را کنترل کرده و در صورت بروز هرگونه نزاع و اختلاف میان کارکنان، بهترین تصمیمگیری را داشته باشید. به طبع شرکتها، ادارات و دیگر اماکن بهدنبال فروش و فروشگاه دوربین مداربسته با کیفیت و قیمت مناسب هستند. این حرکاتی است که دوربین می تواند هنگامی که شخصی از راه دور آن را با استفاده از رایانه یا جوی استیک کنترل می کند انجام دهد. • با خرید محصول برای نصب دوربین مداربسته بولت، ابتدا دقت کنید که بسته شما دارای تمام تجهیزات است یا خیر.

نکات مهمی در خصوص نصب دوربین های بولت وجود دارد که قبل از پرداختن به مراحل نصب، به طور اختصار به آن ها اشاره می کنیم. دوربین مداربسته بولت یکی از انواع دوربین های نظارتی است که با ساختار ویژه و قابلیت های کاربردی می تواند در فضای آزاد و یا محیط داخل ساختمان نصب شود. اگر خدمات نصب دوربین مداربسته بولت را از شرکتهای تخصصی دریافت کنید در این خصوص با مشکلاتی مواجه نخواهید شد. شما با خرید دوربین ip می توانید با خیال راحت سفر کرده و تصاویر منزل خود را از طریق گوشی هوشمندتان دریافت کنید. با توجه به این موضوع که تمامی محصولات پارندسیستم از تولیدات همین شرکت هستند، در صورتی که سفارش محصولاتی را داشته باشید که موجود نباشند دوربین های درخواست شده در کوتاه ترین زمان (2 الی 3 روز) تولید شده و برای شما ارسال خواهد شد. قابلیت ضد آب بودن و عدم نفوذ گرد و غبار به داخل دوربین، یکی دیگر از مهمترین مزایای این محصولات هستند. پس از انتخاب برند دوربین باید توجه داشته باشید که محصولات معتبر را از شرکت معتبر خریداری کنید.