قیمت و خرید دوربین مدار بسته-نصب دوربین مداربسته -نمایندگی رسمی دوربین مداربسته -الکتروبرتر

متخصصین فنی دوربین مداربسته، در این امر افراد ماهر و با تجربه ای هستند. ولی در ادامه توضیحی مختصر از سه مدل نصب دوربین ارائه می دهیم تا با آن کمی آشنا شوید. حدوداً 8 متر دید در شب و رزولوشن 5 مگاپیكسلی از خصوصیات این دوربین هستند. اما این قرار داد بر این مبنی بود که شرکت هانوها تا نوامبر 2015 میتواند دوربین های خود را با اسم سامسونگ به فروش برساند. نصب دوربین مدار بسته به منزله در اختیار داشتن سیستم های امنیتی کامل با ایمنی بالا است. یک دوربین امنیتی را می توان با عوامل مختلف طبقه بندی کرد و برخی از مدل ها با ترکیبی از آنها طراحی شدند ، یایید صحبت در مورد فناوری دوربین مداربسته را شروع کنیم … برای فعال کردن ارسال تصویر به مانیتور یا ضبط کننده ویدئو ، تصویر دوباره به سیگنال آنالوگ مطابق با NTSC/PAL تبدیل می شود. شما می توانید یک دوربین آنالوگ یا IP PTZ داشته باشید ، در هر صورت ، می توانید از روش های مختلفی برای ارسال فرمان به دوربین و کنترل حرکات آن استفاده کنید. اکثر افراد با در نظر داشتن این مورد اقدام به نصب دوربین مداربسته و سیستم امنیتی میکنند.

پس اگر به دنبال دوربینی با کیفیت از یک برند خاص هستید می توانید به سراغ دوربین های HDCVI داهوا بروید. انتقال سیگنال تا فواصل بیشتر: دوربینهای HDCVI برای انتقال سیگنال از یک مدولاسیون جدید بهره میبرند، طوریکه در برابر تضعیف سیگنال ناشی از کابل دوربین و نویز و تداخل ناشی از سایر سیگنالهای الکترومغناطیسی، با ضریب اطمینان بیشتری عمل میکنند. نصاب های دوربین مدار بسته با توجه به عوامل متعددی در اولین مرحله از کار اقدام به طراحی یک نقشه کامل از محل های قرارگیری دوربین می کنند همچنین یکی از مهمترین عوامل اثرگذار بر کل پروژه نصب دوربین مدار بسته نوع دوربینهای خریداری شده است. انواع مختلفی از دوربین مداربسته در بازار وجود دارد. ۳٫ هارد دیسک(HDD) که وظیفه ثبت و ضبط تصاویر را بر روی خود دارد که با توجه به نیاز مدت زمان ضبط تصاویر انتخاب می کنیم. ۸٫ برد صدا (میکروفون) این وسیله وظیفه ضبط کردن صدا را دارد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از دوربین های مدار بسته در فضای داخلی سازمان به همراه تدابیر امنیتی و آماری دیگر مثل سیستم های ضبط صدا و تلفن می تواند باعث جلوگیری از سرقت اطلاعات، اسناد و اموال سازمان گردد.

یکی دیگر از مزایای نظارت تصویری، مدیریت بهتر کارکنان میباشد. این موارد ممکن است ربطی به امنیت نداشته باشند، ولی کمک شایانی به مدیریت بهتر کسب و کار میکنند. سرقت کالا، ادعای دروغین کارکنان نسبت به مجروح شدن در محل کار، خسارت ناشی از اعمال خرابکاران و عدم امنیت کارکنان در محل کار، تمام اینها گرچه کم و کوچک، میتوانند خسارات جدی به کسب و کار شما وارد کنند. همیشه چک کردن زمان ورود و خروج کارکنان ایده خوبی است یا اینکه در جریان تحویل بسته یا حضور بازدید کنندگان ناشناس به ساختمان قرار بگیرید؛ با وجود دوربین مدار بسته در محل کارتان خیالتان راحت است که هیچ نکته ای از شما پنهان نخواهد ماند. اولین و مهمترین آن ها برند سازنده دوربین است؛ اگر از داهوا یا هایک ویژن خرید کنید مسلما با قیمت بالاتری مواجه خواهید بود، در کنار اینکه کیفیت محصولی که دریافت می کنید هم به همان اندازه است.

پس از این که تصاویر مورد نظر در این نوع دوربین های ذخیره شود (به صورت آنالوگ)، این اطلاعات با استفاده از یک کابل کوکاسیال به محل مورد نظر جهت ذخیره سازی انتقال پیدا می کنند. دوربینهای مداربستهای که در دید مشتریان نصب میشوند، عامل بازدارنده مهمی در مقابله با سرقت هستند. میزان دید در شب با برد 100 متر میتواند توجه خیلیها را به خود معطوف كند. نظارت تصویری به وسیله دوربین های مدار بسته میتوان نقصهای موجود در روال کاری را نمایان کند. ممکن است در حال حاضر مغازه یا فروشگاه شما مجهز به دزدگیر باشد، ولی باید به این موضوع توجه کنید که با مجهز کردن فضای کاری خود به دوربین مداربسته، تا چه اندازه سطح امنیت افزایش یافته و در مقابل دزدی و خرابکاری مصون میشوید. همانطور که مطرح شد، تنها صرف نصب دوربین مداربسته در دید افراد، عامل بازدارنده موثری در مقابل سرقت و خرابکاری میباشد. AWB Function (Balance White Balance) این ویژگی سبب تطابق رنگ های زمینه در تصویر با نور موجود در محیط می گردد. اگر فردی اقدام به سرقت از فروشگاه شما کند، میتوانید با بازبینی تصاویر ضبط شده، اقدام به شناسایی و دستگیری فرد مضنون کنید. دوربین های فیش آی گزینه مناسبی برای کنترل صندوق فروشگاه و نظارت بر کل فضای فروشگاه است.