قیمت و خرید دوربین مدار بسته-نصب دوربین مداربسته -نمایندگی رسمی دوربین مداربسته -الکتروبرتر

بر خلاف فن آوری های فشرده سازی ویدئویی رایج که تلاش می کنند هزینه های ذخیره سازی را با کاهش رزولوشن و نرخ فریم کاهش بدهند، Uniview از روش “IRP” (درک هوشمند مناطق) برای تشخیص حرکت در هر فریم استفاده می کند. ارتباط نماگستر با برند چشم سوم پایتخت با 15 سال تجربه و داشتن گواهی حسن انجام کار از شرکتهای معتبر به اهمیت نگهداری و راهاندازی و پشتیبانی و نصب دوربین مداربسته واقف میباشد و تلاش کرده در این سالها مشتری با رضایت کامل خرید و نصب دوربین مداربسته به کارشناس و نصاب دوربین مداربسته چشم سوم بسپارد. خرید دوربین مداربسته و نصب آن در محل های حساسی مانند مراکز خرید، پاساژ ها، هتل ها، رستوران ها، میادین و خیابان های شهر ها و فضاهایی شبیه به این و تصویر برداری شبانه روزی، باعث شده تا در صورت بروز مشکل احتمالی، افراد بتوانند از تصاویر ضبط شده دوربین ها برای شناسایی یا رهگیری مجرمین استفاده کنند. عامل مهم دیگری که پیش از خرید دوربین مدار بسته باید به آن توجه کنید، موجود بودن برند دوربین و مدل دستگاه مورد نظر در بازار است.

یک دوربین امنیتی را می توان با عوامل مختلف طبقه بندی کرد و برخی از مدل ها با ترکیبی از آنها طراحی شدند ، یایید صحبت در مورد فناوری دوربین مداربسته را شروع کنیم … دوربین مداربسته بولت از 1 مگاپیکسل تا 12 مگاپیکسل طراحی و تولید می شود که باید بر اساس نیاز خود نمونه مناسب را انتخاب کرد. دوربین ها و دستگاه های مرکزی دوربین مدار بسته تحت شبکه که در بازار با نام ip camera شناخته می شوند و در واقع نوعی سیستم NETWORK Surveillance هستند, حرفه ای تر بوده و دارای قیمت تمام شده بالاتری نسبت به تکنولوژی های CVI , TVI و AHD است. دوربین مداربستهدام Dome به نمونه ای از دوربین ها اطلاق می شود که حالت گنبدی شکل دارند و دلیل نامگذاری آنها نیز، همین شکل ظاهری است که دارند. امروزه دوربین های مداربسته مخفی با ابعاد بسیار کوچکی وجود دارند که می تواند به راحتی در وسایل مختلف مخفی شده و از محدوده زیرنظر فیلمبرداری نموده و حتی درصورت برخورداری از میکروفون بتواند صدای محیط را هم ضبط نماید.

این دوربین ها می توانند دوربین فیلمبرداری باشند و یا دیجیتال! قابلیت دید در شب و EXIR که مادون قرمز بوده، باعث شده تا بتوان در محیط هایی که تاریک مطلق بوده نیز از این دوربین ها استفاده کرد. یکی از عناصر مهم در انتخاب دوربینهای مدار بسته، نوع دید در شب دوربین و برد آن میباشد. دوربین های دام دارای قابلیت دید در شب نیز می باشند، بدین ترتیب محدودیت خاصی برای استفاده از این دوربین ها وجود ندارد. این دوربین ها بیشتر برای نصب بر زیر سقف طراحی شده اند. نصب دوربین مداربسته شهرک صنعتی به چه صورت است؟ این شرکت نیز به واسطه تولیدات با کیفیت خود توانسته است تا بخش بزرگی از این بازار را در اختیار بگیرد. این نوع دوربین ها را شرکت هایی مانند هایک ویژن و تی وی تی با بهترین کیفیت ممکن تولید می کنند و شرکت شبکه گستر مهر تجارت نیز انواع دوربین های مداربسته با برندهای هایک ویژن و تی وی تی را در سراسر کشور به صورت آنلاین عرضه می کند. سبد کالای کامل ، کیفیت مناسب تصویر دوربین مداربسته و همچنین قابل اطمینان و ثبات دوربین داهوا باعث شد تا این شرکت خیلی زود در بازار بین الملل رشد کند.

این نوع دوربین است که نمی توانید از روی آن پنهان شوید زیرا می تواند بر اساس تابش گرما تصاویر ایجاد کند ، به این معنی که می تواند همه چیز را بر اساس درجه حرارت مشاهده کند. کارشناسان سام گارد سیستم آماده ی پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان در هر زمان و مکان می باشند . چرا به بازدید دوربین مداربسته نیاز داریم ؟ آیا دوربین شبکه غیر HD هم داریم؟ ما در این راهنمای جامع نصب دوربین مداربسته قصد داریم تا سر حد امکان به توضیح بخش نصب این دوربینها بپردازیم تا حتی افراد عادی و غیر متخصص نیز با فرایند نصب آشنا شوند. یک سر سیم آداپتور را به پشت دوربین مدار بسته و سر دیگر را (دوشاخه) به پریز برق متصل کنید. بعد از انتخاب نوع کابل، یک سر کابل را به دستگاه DVR و یک سر دستگاه را به نمایشگر متصل کنید. برای اتصال دستگاه DVR به نمایشگر از خروجی های HDMI – VGA – AV پشت دستگاه استفاده میشود. خیلی از افراد که قصد انجام کار یا نظارت غیرحضوری دارند با توجه به گستردگی جغرافیایی و هزینه های حمل و نقل بسیاری از افراد راهکار استفاده از نصب دوربین مداربسته را به جای حضور فیزیکی در یک محل برای انجام امور کاری دوربین نظارتی مدار بسته انتخاب می کنند.