فروشگاه اینترنتی کارپیما

برای اتصال دوربین با دستگاه DVR از کابل کواکسیال استفاده می شود. از این دوربین ها برای ثبت تصاویر در فواصل دور استفاده می شود. کیفیت پایین تصاویر در دوربین آنالوگ: یکی از بزرگترین عیبها در این دوربینها، کیفیت پایین تصاویر در آنها میباشد. انواع دوربین مدار بسته امروزه در مدل ها و کاربردهای مختلفی تولید می شوند و می توان بسته به نوع کاربرد آنها و نیاز خود از آنها استفاده کرد. فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مداربسته طبق قانون جزء مدارک معتبر حقوقی شناخته می شوند. همچنین به راحتی می توان با قرار دادن دوربین های بولت در یک پوشش آنها را ضدآب کرد و به همین دلیل می توان از آنها در محیط های باز نیز استفاده نمود. دوربین های کیفیت اچ دی نیز همانگونه که اسم آنها مشخص است کیفیت تصویر برداری بالایی دارند، و به همین دلیل می توان از آنها در مکان های حساس مثل بانک ها، ادارات مهم، مراکز نظامی، فروشگاه های حرفه ای و غیره استفاده نمود. انتقال تصاویر دوربین مدار بسته در این دوربین ها نسبت به دوربین های آنالوگ کیفیت بیشتری دارد. در این دوربین ها امکان ارسال همزمان تصویر و صدا وجود دارد.

اگر بخواهیم مهم ترین و اصلی ترین تفاوت دوربین های نظاری امنیتی را بیان کنیم باید بگوییم که تفاوت در روش انتقال اطلاعات مهم ترین تفاوت های موجود می باشند. به احتمال زیاد سیستم شما دارای یک ضبط کننده ویدیوی دیجیتال (DVR) است که در آن تصاویر دیجیتالی شده ذخیره می شود. دوربین های مینیمالیستی تمایل دارند با محیط اطراف ترکیب شوند و سیستم امنیتی را کمتر مداخله جویانه جلوه دهند. این دوربین های مداربسته عموما با نام های دیگری از جمله دوربین PTZ، دوربین گردان، دوربین چرخشی و … دوربین مدار بسته دام (dome) : نام دوربین مدار بسته دام، برگرفته از شکل گنبدی این نوع دوربین ها می باشد. از این فناوری با نام HDTVI نیز یاد میشود. این دوربین ها در مقایسه با دوربین های شبکه یا دیجیتال از عیب های بزرگی برخوردارند که یکی از بزرگترین آنها محدود بودن کیفیت تصویر این دوربین هاست. شرکت ایده آل گستر با بیش از 2 دهه تجربه در امر تعمیرات محصولات اداری و ارتباطی پاناسونیک، مفتخر است تا به وسیله کارشناسان مجرب خود، تعمیرات تخصصی دوربین مدار بسته را در مجموعه خود داشته باشد. حتی در مواقعی که نور زیاد به لنز برخورد میکند، دوربین با استفاده از تنظیم نور دریافتی، سوژه مورد نظر را به طور شفاف نمایش میدهد.

شما عزیزان میتوانید درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس گرفته و دوربین شما را برای تعمیر دریافت کنند. • کابل سوئیچ، POE را برای اتصال به بخش مربوطه در دوربین مداربسته بولت خریداری کنید. این دوربین ها دارای شکل های مخروطی هستند که رویه آنها به شکل تفنگی می باشد. لنز ثابت: زمانی که نیاز به تغییر زاویه دید دوربین نیست و قسمت مشخصی از فضا را می خواهیم ببینیم از این نوع لنز می توانیم استفاده کنیم. یکی از مهم ترین موضوعات مورد نیاز برای ورود به شغل دوربین مداربسته همچنین خرید و نصب آن آشنایی با انواع دوربین مدار بسته به لحاظ ظاهری است. به علاوه شما امکان خرید پکیج دوربین مداربسته را نیز دارید که به این ترتیب می توانید از تخفیف بسیار خوبی نیز برخوردار شوید. از برند هایی که این نوع محصولات را ارائه می دهند می توان به داهوا، هایک ویژن و ویووتک اشاره کرد. دوربین های مدار بسته از نوع آنالوگ با استفاده از کابل های کواکسیال به دستگاه DVR متصل خواهند شد.

ولی از طریق فناوری BLC یا کاهش دهنده نور پسزمینه که در دوربین IP وجود دارد این مشکل، کاملا برطرف میشود. که در این بخش به بررسی انواع این دوربین ها می پردازیم. البته این دوربین های قابلیت گردش ندارند و برای ثبت تصویر از یک مکان ثابت تصویربرداری می کنند. دوربین های IP در مقایسه با دوربین های آنالوگ قیمت بالایی داشته همچنین این دوربین ها محدودیت استفاده از پهنای باند دارند. مدلهای قدیمی دوربین مداربسته ، از مانیتوری کوچک و به صورت سیاه سفید استفاده میکردند که قابلیت تعامل در آنها، تقریبا وجود نداشت. هر کدام از این دوربین ها، با توجه به شرایط شما و نیاز به استفاده از آن در محیط داخلی یا خارجی، میدان دید مد نظر و دیگر المان ها، انتخاب می شوند. دوربین های مدار بسته انواع گوناگونی داشته که تکنولوژی ساخت و ویژگی های آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. نصب دوربین مداربسته در محیط کار به صورت اصولی (با صورت کاملا مشخص و همچنین در تنها مکانهای ضروری) باعث میشود تا کارکنان همواره حضور شما را حس کنند و با انگیزه بهتری به فعالیت بپردازند.