فروشگاه اینترنتی کارپیما

ماده ۱۶۰ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۹۲: ادله اثبات جرم عبارت از اقرار، شهادت، قسامه و سوگند در موارد مقرر قانونی و علم قاضی است. نصب دوربین مداربسته به خودی خود نه تنها جرم محسوب نمی شود ، بلکه در صورت رعایت دستورالعملهای مربوطه مورد استقبال مراجع قانونی نیز قرار می گیرد . دوربین های های لوک با ظاهری ساده و در عین حال زیبا جایگاه ویژه ای در بین طرفداران خود باز کرده است. دومین برند با کیفیت چینی که توسط شرکت های ویژن تولید شده است، دوربین مدار بسته هاک لوک است. دوربین های مدار بسته ای که برای نصب در فضای خارجی طراحی نشدهاند، با بارش باران و رطوبت زیاد بهسرعت آسیب میبینند، پس این مورد را نیز مدنظر قرار دهید. عامل مهم دیگری که هنگام خرید لازم است مدنظر قرار دهید، این است که آیا شرکت مورد نظر شما برای محصولات خود ضمانت و خدمات پشتیبانی ارائه می دهد یا خیر. در نظر بگیرید که شما فقط می توانید تصاویر را مشاهده کنید و برای ضبط آن به دستگاه DVR یا NVR نیاز دارید، مدل های استثنا در این مورد ۱۹۱۰ تابا و K77-UA کالیوز می باشد.

اما در برخی مکانهای عمومی که از حساسیتهای بالایی برخوردارند ممنوع میباشد و شما باید برای نصب دوربین مداربسته، مجوز مخصوصی دریافت کنید. از معایب بارز آنها نیز قیمت بسیار بالا این دوربین هاست، که البته به خاطر کیفیت بالایی است که ارائه می دهند. شما پس از نصب سیستم دوربین مداربسته در محل شرکت یا فروشگاه خود می توانید نظارتی همه جانبه بر نوع رفتار و برخورد با دیگر پرسنل و مراجعه کنندگان , لحن صحبت و یا اشتباهات آن ها داشته باشید و در نهایت با استفاده از این نظارت راندمان کاری خود را بالا ببرید. دوربین هایک ویژن به دلیل کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب دوربین مدار بسته، از جمله پرفروش ترین و محبوب ترین برندها در جهان و ایران محسوب می گردد. مهم ترین ویژگی و قابلیت دوربین مداربسته اسپید دام قابلیت پریست ( Preset ) است . این ویژگی موجب شده است از دوربین مداربسته بولت در فضای آزاد به راحتی استفاده کنید. تنها نکته مهم و مورد نیاز برای این فرایند، وجود خروجی LAN در پشت دستگاه ضبط کننده شما است که اکثر دوربین های امروزی این ویژگی را دارند. برخی از دوربین مداربسته تحت شبکه به منظور رسیدگی بر ذخیره سازی دادهها، تصاویر ویدیوئی و مدیریت هشدارها به یک ضبطکنندهی مرکزی در شبکه (NVR) نیاز دارند و برخی دیگر قادرند دادههای خود را به صورت غیرمتمرکز، از راه دور و در هر محلی ذخیره کنند.

قوانین هر کشوری، اهدافی را دنبال میکند که مهمترینش حفظ امنیت افراد آن جامعه است. شرکت داهوا، به صورت مستمر روی تکنولوژیهای جدید کار میکند. معمولاً در فضاهای مسقف مانند منزل، شرکت، دفتر کار و… نحوه کار کردن با سیستم مدار بسته باید ساده و قابل فهم باشد. خیر. امروزه اکثر دوربین های مدار بسته دارای دید در شب هستند و داشتن این قابلیت آپشن خاصی به شمار نمی آید که بخواهید به آن توجه نمایید. تقاضا برای دوربین مداربسته در سالهای اخیر در حال افزایش است و نه تنها برای کسب و کارها و شرکت ها یک ضرورت است، بلکه صرف نظر از نوع و اندازه خانه، یک وسیله ضروری برای افزایش امنیت منازل نیز به حساب می آید. ممکن است با خواندن این مطالب برای خرید دوربین مدار بسته رقبت پیدا کنید، توجه داشته باشید که افراد بسیاری به فروش دوربین مدار بسته می پردازند، توصیه می شود تنها از نمایندگی هایی خرید کنید که محصولات خود را ضمانت می کنند. در صورت شکایت بهواسطه نصب دوربین مخفی حتی در منزل خود فرد، این موضوع میتواند با پرداخت جریمه سنگین یا تعقیب قضائی همراه باشد. در صورت شکایت به دلیل نصب دوربینهای مداربسته مخفی حتی در منزل شخصی، این موضوع میتواند موجب پرداخت جریمه سنگین یا تعقیب قضایی شود.

برای دریافت مجوز نصب دوربین مخفی یا نصب دوربین درمکان های غیر مجاز باید از نیروی انتظامی یا مراجع قضایی مجوز لازم را دریافت کرد. در محیطهای مشاع یا خصوصی استفاده از دوربینهای مداربسته مخفی نیاز به مجوز دارد. آیا میتوانم دوربین مداربسته را در محیطهای عمومی نصب کنم؟ آیا میتوانم در کوچه دوربین مداربسته نصب کنم؟ آیا اگر کسی بخواهد در کوچه دوربین نصب کند نیاز به اجازه گرفتن از همسایه ها است؟ آیا در صورتی که همسایه ای راضی نباشد می توان دوربین نصب کرد؟ داکت: داکت برای پوشاندن کابل ها در محیط های مسقف استفاده می شود. به عنوان نمونه: نیروهای امنیتی و انتظامی در کشور برای پیشگیری و کشف جرم، امنیت جامعه از وسایل متفاوتی استفاده میکنند که یکی از مهمترین ابزارها، نصب دوربین مداربسته است. حیثیت و آبروی افراد باید که حفظ شود و از هر گزندی مصون باشد و بی شک از مهمترین لوازم برای حفظ این حیثیت، دوربین مداربسته است. بر اساس قانون نصب دوربین مداربسته مخفی به هر نحو (در محیطهای مشاع یا خصوصی) نیازمند مجوز است. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید قطعا تصمیم به نصب دوربین مدار بسته در منزل و یا هر ملک دیگری دارید تا امنیت و شادی را برای خودتان ، خانواده تان و یا حتی کارمندان و ساکنین آن ملک فراهم سازید.