فروشگاه اینترنتی کارپیما

توجه به این اصل که هر دوربین با یک سیم جداگانه به دستگاه کنترل کننده وصل می شود و این خود با افزایش تعداد دوربین ها و مسافت بالای بین دوربین ها هزینه هنگفتی را سبب می شود. اولین و مهمترین قدمی که باید بردارید، این است که شرکتی قابلاعتماد پیدا کنید تا دوربین مداربسته، دستگاه DVR یا NVR، نرمافزارهای کاربردی جهت انتقال تصویر دوربین مداربسته روی کامپیوتر و گوشی موبایل و هر خدمت اضافهای را از آن تهیه کنید. هر زمان احساس کردید که برای تأمین امنیت احتیاج به نصب دوربین مخفی در منزل دارید، کافی است به شرکتها یا نمایندگیهای فعال در این زمینه مراجعه کرده یا از طریق سایت سنجاق شماره نصاب دوربین مداربسته را تهیه کرده و با آن متخصص تماس بگیرید. یا دوربین مداربسته ای که در آسانسور استفاده می شود نوع لنز متفاوت است.در صورتی که اطلاعات کافی ندارید حتما با کارشناسان کارپیما تماس حاصل فرمایید. از نظر قیمتی متفاوت می باشند.قیمت دوربین های مداربسته در انواع مختلفی می باشد که در بعضی از دسته های دوربین با توجه به وارداتی بودن محصول و نوسانات نرخ ارز قیمت دوربین مداربسته هم تغییر پیدا می کند.در صورتی که بودجه مشخصی دارید و نمی توانید دوربین مداربسته مشخصی انتخاب کنید با کارپیما تماس حاصل فرمایید تا بهترین دوربین مداربسته در حد بودجه شما معرفی کنیم.

ما در ادامه راهنمای کاملی را در اختیارتان قرار داده و به شما کمک می کنیم تا از میان برند ها و انواع مختلف دوربین مدار بسته بهترین انتخاب را داشته باشید. اما، در این مقاله به منظور اطلاع عموم کاربران، به طور خلاصه، انواع دوربین های نظارتی را شرح داده است. کاربرد انواع دوربین مداربسته چیست ؟ منظور از مداربسته این است كه تصاویر برای چند صفحه نمایش مشخص پخش میشود و در واقع یك تلویزیون برای پخش محدود است. پیشنهاد ما برای مصارف خانگی و نظارت های جزئی بطور مثال برای کودکان، برای سالمندان و یا حیوانات خانگی می توانید از دوربین مداربسته لامپی و یا دوربین مداربسته گردان استفاده نمایید.بیشترین استفاده برای مصارف خانگی از این نوع دوربین های مداربسته بوده که نصب آسان و راحتی دارند. به طور کلی دوربین های مداربسته استفاده و کاربردهای متنوعی دارند. در محیطهای مشاع یا خصوصی استفاده از دوربینهای مداربسته مخفی نیاز به مجوز دارد. عدم رعایت موازین حتما پیگرد قانونی و جریمه و مجازات سنگینی در پی دارد. در صورت شکایت بهواسطه نصب دوربین مخفی حتی در منزل خود فرد، این موضوع میتواند با پرداخت جریمه سنگین یا تعقیب قضائی همراه باشد. حال با آگاهی از قوانین نصب دوربین مداربسته در کوچه و معابر عمومی باید بدانید؛ نصب دوبین ها نباید جهت صلب آسایش دیگران استفاده شود.

در صورتی که منطقه شما ناامن است و دلایل کافی دارید که آن معبر یا کوچه نیاز به نصب دوربین دارد. دوربین مداربسته مخفی چه کارایی هایی دارد؟ برای محیط های باز و یا بسته از چه دوربین مداربسته ای استفاده کنیم؟ چه برند دوربین مداربسته ای تهیه کنیم ؟ برای خرید دوربین مدار بسته باید به موارد مختلفی توجه کنیم. همچنین میتوان گفت به همین دلیل است که امروزه بسیاری از افراد برای خرید این دوربینها اقدام میکنند. طبق قانون استراق سمع و نظارت به زندگی خصوصی افراد غیرقانونی است. نصب دوربین مداربسته در محیطهای عمومی و محیطهایی که روزانه افراد متعددی از آن جا عبور میکنند، مانند مجتمعهای تجاری، فروشگاهها، سطح خیابانها، بزرگراهها ممنوع نیست. کوچهها به جهت اینکه محل عبور و مرور عابران و مردم میباشند، زیرمجموعه محلهای عمومی قرار میگیرند ولی طبیعتاً نسبت به مراکز خرید و … برای نصب دوربینهای مداربسته در اینگونه محلهای شخصی ، گرفتن مجوزهای رسمی ضروری است. بنابراین اگر شخصی با مخالفت خود مانع نصب دوربینها شود، میتوان از طریق دریافت مجوز کتبی اقدام به نصب دوربینهای مداربسته در بخشهای مشاع ساختمان کرد.

البته اگر در این میان صاحب ملکی بخواهد از اتفاق یک جرم بزرگ پیشگیری کند، می تواند آن هم با گرفتن مجوز از مراجع ذی صلاح اقدام به نصب دوربین مخفی کند. دوربین مداربسته ، یکی از دستگاه های پر فروش از خانواده سیستم های امنیتی و اجرایی جهت افزایش امنیت بیشتر در محیط های مسکونی ، اداری ، تجاری ، بانک ها ، اداره های دولتی و خصوصی ، کارخانه ها ، سوله ها ، انبارهای بزرگ و … دوربین مداربسته نیز همانند تمامی سیستمهای دیگر با رشد جمعیت، پیشرفت بشر و نوع نیازهای آن، شکل گرفت. در ارتباط با سیستمهای نظارت تصویری، دستگاه DVR و NVR با استفاده از پورتهای اختصاص یافته به کاربر اجازه میدهد از راه دور و با استفاده از اینترنت تصاویر زنده و ضبط شده را روی گوشی موبایل و یا کامپیوتر خود مشاهده کند. نصب دوربین در اماکن عمومی باید همچون فروشگاههای زنجیرهای با نصب برچسب دوربینهای مداربسته با هدف آگاهسازی همگان باشد.