سفارش آنلاین نصب دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته این امکان را به شما میدهد تا در هر لحظه از روز بتوانید همهچیز را کنترل کنید و تصویر منزل یا محل کار خود را داشته باشید. برای مثال اگر در یک محله خطرناک زندگی میکنید ممکن است به دوربین پیشرفتهتری نیاز داشته باشید، نسبت به اینکه هدفتان فقط کنترل رفت و آمد و روابط فرزندان باشد. سیم کشی برای این دوربین ها به این صورت است که می توان به مانند دوربین های آنالوگ برای هر دوربین یک کابل مجزا کشید و همه سیمها را کنار NVR به یک سوئیچ شبکه وصل کرد. در این صورت، بررسی کنید که آیا دستگاهی که از آن استفاده میکنید (مثل لپ تاپ) در همان شبکهی دوربین قرار دارد یا نه. از آن زمان، این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در ایجاد قابلیت های تحقیق و توسعه قوی برای تکنولوژی و نوآوری جدید ادامه داده است. در ادامه برخی از ویژگیهای فنی محصولات برند هایک ویژن را باهم بررسی خواهیم کرد.

در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که چرا برند هایک ویژن بهترین انتخاب شماست و چرا نباید دوربین مداربسته ارزان بخریم؟ این دوربینها نسل ابتدایی دوربینهای مداربسته میباشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات صدا و تصویر از امواج آنالوگ استفاده میکنند. فکر کنید برای سفر به شهر یا کشور دیگری رفتید، چه اتفاقاتی برای خانه و داراییهای باارزشتان در نبود شما ممکن است رخ دهد؟ تمام نکته و هدف سیستمهای نظارتی حفظ و ارتقای امنیت داراییهای باارزش شماست. ابتدا اگر با سیستمهای نظارتی و امنیتی آشنایی ندارید نگران نباشید. تولید با کیفیتترین دوربین های مداربسته و عملکرد بینظیر سیستمهای امنیتی این شرکت در شرایط حساس و واقعی اعتماد و آرامش خاطر میلیون ها نفر رو تامین کرده است. ممکن است در انتخاب یکی از این کارشناسان دچار سردرگمی شوید، اما جای نگرانی نیست. یکی از عوامل مهم و مؤثر در انتخاب دوربین مداربسته کیفیت تصویر دوربین مداربسته است. کیفیت پایین تصاویر به واسطه ضعف پردازنده تصویر و سرعت فریم پایین ضبط تصاویر و دهها عامل دیگر باعث خواهند شد که سیستمهای نظارتی ارزان عملا امکان مشاهده دقیق پلاک و صورت افراد را نداشته باشند. با توجه به نقش دوربینهای مدربسته در افزایش امنیت و نظارت دائمی بر محیط، اکثر افراد برای نظارت و محافظت از دارایی های باارزش خود به نصب سیستم های امنیتی و نظارتی روی میآورند.

قابلیت هایی مانند شمارشگر افراد و تشخیص حرارت (Heat Mapping) و غیره امکانات پیشرفتهای هستند که علاوه بر افزایش امنیت، به هوشمند شدن کسبوکار نیز کمک میکنند. برای پوشش مناطقی که می خواهیم دید نظارتی داشته باشیم، می توانیم از دوربین های ثابت با لنز ثابت و یا حتی دوربین های متحرک استفاده کنیم. محصولات شرکت Dahua شامل : تولیدکننده و ارائه دهنده تجهیزات انواع سیستمهای امنیتی و نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته تحت شبکه IP و HDCVI و دستگاه DVR و NVR، به مشتریانش در ایالات متحده امریکا از برنامه انقلابی خود برای سری جدید دوربین های مدار بسته تحت شبکه IP و دستگاه NVR اطلاع داد. و از سال ۲۰۱۴، Dahua بر اساس گزارش IHS در بازار تجهیزات نظارت جهانی ، رتبه دوم را کسب کرده. برای اینکه بتوانید از هرجایی از دنیا فقط با اتصال به اینترنت تصاویر محیط رو به صورت زنده مشاهده کنید به تجهیزات فیزیکی نیاز خواهید داشت که این تجهیزات شامل دوربین مداربسته، دستگاه NVR هایک ویژن، فضای ذخیره سازی تصاویر (هارد) و منبع تغذیه و کابل خواهید داشت.

همچنین برند Dahua در سال ۲۰۱۶ از بین ۵۰ برند برتر دوربین مدار بسته به عنوان چهارمین برند محبوب دنیا شناخته شد. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD1023G0E-I دارای کیفیت تصویر ۲مگاپیکسل و با کابل شبکه کت۶ به دستگاه متصل خواهد شد. دوربین مداربسته اکستون دارای انواع دوربین، اعم از تحت شبکه و آنالوگ میباشد. دید در شب: یکی از نقاط قوت دوربین های مداربسته هایک ویژن دید در شب بینظیر و تکنولوژیهای نواورانه این شرکت برای ثبت تصاویر با کیفیت در شب میباشد. در سیستم مدار بسته هم میتوان تغذیه دوربینها را تک به تک یا مستقل و یا بهصورت مرکزی یعنی برای چند دوربین از یک منبع تغذیه با آمپر بالا و مناسب استفاده نمود. یک اتومبیل در یکی از خیابانهای بلاروس با اتومبیل دیگری تصادف کرد. راننده این اتومبیل که خود را مقصر میدید، از محل حادثه گریخت. با نظارت بر فعالیت کارکنان و بازدیدکنندگان در محل کسب و کارتان، شما و کارمندانتان خیالتان راحت است که از کوچکترین رخدادی در محل مطلع خواهید شد. در این شرکت، دوربین مداربسته داهوا معروف ترین محصول آن است! لنز دوربین : لنز یکی از اصلی ترین اجزای دوربین مداربسته است و لنز های دوربین های هایک ویژن، تولید شرکت اولسن آلمان است که جزو برترین تولید کننده های لنز اپتیکال در دنیاست.