راهنمای انتخاب و خرید دوربین مدار بسته با بهترین قیمت در ایمن کالا

قبل از اینکه بخواهید نصب دوربین مدار بسته را انجام دهید باید با شناخت نیازها و همچنین مکان هایی که نیاز به دوربین دارد اقدام به خرید دوربین مداربسته کنید لازم است بدانید هر دوربین دارای ویژگی های خاص خود می باشد و انواع مختلفی از دوربین ها در بازار موجود می باشد شما ممکن است در مکانی بخواهید دوربین نصب کنید که قادر به سیم کشی نباشید برای این منظور باید از دوربین مداربسته بیسیم استفاده کنید یا همچنین ممکن است بخواهید دوربین برای مکانی قرار دهید که نیاز به تصویر برداری ۳۶۰ درجه باشد که باید به دنیال یک دوربین ۳۶۰ درجه باشید و یا موارد دیگر… در این میان شرکت هایک ویژن را می توان پیشتاز تکنولوژی های نوین در زمینه دوربین های مداربسته دانست که در ایران نیز انواع دوربین های این شرکت در بازار موجود است. دوربین مداربسته تولیدی سامسونگ به واسطه کیفیت بالا و البته قدرت دید در شب بالای خود توانسته بازار بزرگی را در این صنعت در اختیار بگیرد . پس اگر نیاز به استفاده از دوربین به کیفیت تصویر بالا باشد بهترین گزینه استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه می باشد.

هر کدام از این دسته بندی ها مدلهای مخصوص فضای داخلی و خارجی دارند که بسته به محیط مورد استفاده، باید آن را انتخاب کنیم. 6- هزینه های جانبی نصب و راه اندازی: لازم است بدانید که دوربین تنها بخشی از سیستم دوربین مدار بسته در یک محیط است. با استفاده از دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP) شما می توانید به راحتی با استفاده از اینترنت از راه دور نیز محیط کار خود را زیر نظرداشته باشید تا رفتار کارمندان خود را کنترل نموده و از تعهد کاری آنها نسبت به مجموعه خود مطلع شوید. دوربین مداربسته دید در شب با استفاده از ال ای دی های مادون قرمز قادر است در محیط های با نور کم و تاریک تصویر برداری کند . یکی از مهمترین مزایای دوربین مداربسته بولت، قابلیت تصویربرداری آنها در تاریکی و نور بسیار کم است. دستگاه ضبط نیز مانند دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارد که سازندگان سیستم های امنیتی متناسب با نوع دوربین ها از نظر تکنولوژی ساخت به طراحی و تولید آن ها اقدام کرده اند. 3- سطح نور محیط: دوربینهای مدار بسته با واحد لوکس پایینتر به میزان نور کمتری برای ضبط تصویر نیاز دارند و همچنین دوربینهای مادون قرمز در تاریکی مطلق نیز قابلیت تصویربرداری از محیط را دارند.

دوربین مدار بسته دید در شب یا مادون قرمز، دوربینی است که نیازی به نور مرئی نداشته روز ندارد و حتی در تاریکی نیز افراد و وسایل نقلیه را به خوبی شناسایی میکند. سیستم های نظارتی و امنیتی شامل انواع دوربین مداربسته از نوع : دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مدار بسته لامپی ، دوربین مداربسته مخفی ، دوربین مداربسته دید در شب رنگی ، دوربین مداربسته کوچک و … وظیفه لنز : اندازه چیپ تصویر دوربین ها محدود و کوچک است. اگر به نصب سیستم دوربین مداربسته ی کوچک و خانگی نیاز دارید معمولا خرید سیستم نظارت تصویر بصورت پکیج آماده ارزان تر، مقرون بصرفهتر و راحتتر است. نصب دوربین مداربسته امروزه بیش از گذشته مورد توجه واستفاده قرار گرفته است. کاربرد دوربین های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. اگر قصد نصب دوربین مداربسته در منزل دارید، لازم است به نیازهای خود واقف باشید و براساس آن دوربین مداربسته مورد نظر را انتخاب کنید. الرت تیم به کمک شما میآید تا انتخاب درستی داشته باشید. داشتن این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب یک سیستم مداربسته کمک کند.

شرکت مهر تجارت جهان گستر نماینده رسمی شرکت هایک ویژن در ایران می تواند به شما ضمانت می دهد که از ابتدای انتخاب دوربین مداربسته تا نصب و پشتیبانی از این خدمات همراه شما خواهد بود. معمولا از کابل های کواکس استفاده می شود و برای برق نیاز به کابل اضافی دارید. درواقع علاوه بر دوربین ها، مواردی چون: کابل کواکسیال یا کابل شبکه، پاور، سوئیچ، دستگاه ذخیره کننده، هارد و . ب: دوربین مداربسته با دستگاه مرکزی: این دوربینها به صورت بیسیم به یک دستگاه مرکزی بیسیم متصل میشوند و منبع ذخیره سازی آنها هارد دیسکی میباشد که درون دستگاه مرکزی بیسیم تغذیه میشود. الف: دوربین مداربسته بدون دستگاه مرکزی: این دوربینها از طریق تکنولوژی wifi به یک اکسس پوینت wireless متصل میشوند و تصاویر را در شبکه پخش میکنند. از طریق همین منو، SSID را به گونه ای تنظیم کنید که کیفیت سیگنال ها در حداکثر باشد. این دوربین ها را می توان عملا در هر مکانی قرار داد – از چهارراه ها گرفته تا پارکینگ ها ، تا حیاط خلوت شخصی. در این بخش قصد داریم جهت آشنایی بیش تر شما با این دوربین پر کاربرد، مهمترین اجزای آن را نام برده و در مورد هر کدام توضیح مختصری ارائه دهیم.