دوربین مدار بسته ✴️ قیمت دوربین مدار بسته برای مغازه و آپارتمان – ایمن سازی

هر دوربین دارای یک کابل است که از طریق دستگاه ذخیره سازی محلی به آن منتقل می شود تا هم جریان برق و هم فیلم را انتقال دهد. زاویه دید بالا : برای اینکه بتوان تلسط منایب به تمامی عملکرد این محیط شلوغ داشته باشیم بهتر است از دوربین مداربسته ای استفاده کنیم که دارای بیشترین زاویه دید را برای ناظران ایجاد کند که برای این منظور می توان روی دوربین های مداربسته لنز چشم ماهی که دارای زاویه دید ۳۶۰ درجه هستند حساب کرد و یا حداقل دوربین مداربسته را در قسمت نصب نمود به بهترین دید را به کاربران ارائه دهد. در سیستم آنالوگ تکنولوژی های AHD و HD-SDI نهایتا تا رزولوشن ۲ مگاپیکسل را می توانند در اختیار شما قرار دهند ولی دوربین های مداربسته اچ دی تحت شبکه HD از نظر تئوری محدودیتی در رزولوشن تصویر ندارند اما معمولا این دوربین ها تا ۱۲ مگاپیکسل تولید می شوند و دوربین های مداربسته IP تا کیفیت ۵ مگاپیکسل در بازار به راحتی قابل تهیه می باشند.

این نصب دوربین مداربسته اچ دی ها رزولوشن تصویر بالایی را در اختیار شما قرار می دهند. این دوربین ها گرمای محیط، اجسام و افراد را تشخیص داده و هر دما را با یک رنگ نشان می دهند. رنگ در تصویر برای تشخیص و شناسایی سوژه بسیار اهمیت دارد. قابلیت تشخیص حرکت (motion Detection) : با استفاده از این قابلیت می توان در نواحی که ورود کوکان ممنوع می باشد، با استفاده از چنین دوربین های مداربسته ای می توان بمحض ورود کودکان به این قسمت ها تصویر آنها را ثبت کرد و کاربر سیستم بمحض تماشای آن نسبت به پیشروی کودک در این اماکن جلوگیری کند. مشتریان گرامی در صورتیکه قصد تهیه و نصب دوربین مداربسته را برای محیط آموزشی خود از مکان معتبر را دارید می توانید با کارشناسان شرکت فرتاک گلوبال ویژن، یک خرید مطمئن و رضایت بخش را تجربه کنید. از عملکرد منفی ۱۲٫۲ درصدی VIVOTEK نیز نباید غافل شد که باعث سقوط این برند معتبر تایوانی به رده بیستم شده است. به خاطر عملکرد لنز و فیلتر دوربین، ممکن است بخشی از گوشه های تصویر به دست آمده، حذف شود. 3D-DNR نوعی پیشرفتهتر از این تکنولوژی است که نویزها را بطور خیلی موثرتر حتی در شرایطی که نور محیط کم است، از تصویر فیلتر میکند.

گاهی نصب و تعمیر دوربین مدار بسته شرکت ها، فقط در قسمتی از فضا که کارمندان در حال فعالیت هستند، نیاز است. چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم؟ دوربین مداربسته ساخت ایران واقعا وجود دارد؟ شنبه 00/12/14، (اخبار رسمی): مهد کودک یک مکان آموزشی، تربیتی برای رشد و پروش کودکان می باشد که بدلیل ازدحامی که وجود دارد در برخی موارد می تواند برای کادر آن ایجاد مشکل کند که با نصب دوربین های مداربسته در این اماکن می توان میزان نظارت و کنترل این اماکن را بهبود بخشید. برخی از مدلهای دوربین مدار بسته به هنگام هرگونه حرکت صدای آژیر را پخش میکنند. نظارت تصویری به وسیله دوربین های مدار بسته میتوان نقصهای موجود در روال کاری را نمایان کند. کنترل بر رفتار مربیان مهد کودک : با استفاده از دوربین مداربسته در این مکان می توان بر میزان رفتار و عملکرد مربیان مهد نسبت به شاگردان کنترل کامل داشت و در صورتیکه حرکت غیر اخلاقی از وی صورت گیرد می توان آنرا با استفاده از تصویری که دریافت شده است مورد پیگیری قرار داد. کما اینکه اگر جدول را بر اساس سیستمهای نظارت تصویری و بدون درنظر گرفتن سهم سیستمهای حفاظتی و کنترل تردد بسنجیم، رتبه اول و دوم از سال گذشته در اختیار این دو برند بوده است!

این جدول بر اساس آمار ارائه شده توسط موسسه معتبر IHS انگلستان و توسط نشریه a&s security تنظیم و ارائه شده است. برای چه مکانی قرار است دوربین مداربسته نصب کنید؟ چه قدر میخواهید هزینه کنید؟ اولین و مهمترین قدمی که باید بردارید، این است که شرکتی قابلاعتماد پیدا کنید تا دوربین مداربسته، دستگاه DVR یا NVR، نرمافزارهای کاربردی جهت انتقال تصویر دوربین مداربسته روی کامپیوتر و گوشی موبایل و هر خدمت اضافهای را از آن تهیه کنید. به باور ما لیستی که در ادامه خواهید دید، بهترین راهنما برای کاربرانی است که حوصله چندانی برای تحقیق در زمینه دوربین مداربسته ندارند و اگر هم دارند، مطالب مناسبی دستگیرشان نمیشود! دوربین های کیفیت اچ دی نیز همانگونه که اسم آنها مشخص است کیفیت تصویر برداری بالایی دارند، و به همین دلیل می توان از آنها در مکان های حساس مثل بانک ها، ادارات مهم، مراکز نظامی، فروشگاه های حرفه ای و غیره استفاده نمود. سیستم مداربسته HD در مقابل سیستم مداربسته استاندارد یا SD دارای تفاوت کیفیت زیادی است.