دوربین مدار بسته ✴️ قیمت دوربین مدار بسته برای مغازه و آپارتمان – ایمن سازی

اگر در پی خرید بهترین دوربین مدار بسته برای مجتمع های مسکونی و انتخاب دوربین مدار بسته مناسب شرکت ها هستید، باید حتما دوربینی با این قابلیت را انتخاب کنید. باشند ، dvr های موجود در بازار در دو دسته کلی نیز تقسیم بندی می شوند. در کنار این دو برند پرطرفدار شما می توانید دوربین مداربسته را از برند های برتر ایرانی با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با برند های خارجی و با رده قیمتی پایین تر خریداری کنید. این نوع دوربین ها به علت قیمت پایین و سهولت نصب، بسیار در ایران طرفدار دارند. بزرگترین عیب این نوع دوربین ها کیفیت پایین تصویر است. ارزان ترین دوربین مدار بسته مربوط دوربین های آنالوگ است. اینکه چگونه تصاویر با حداقل کابل ارتباطی و با بالاترین کیفیت ممکن به مرکز نظارتی منتقل شود تنها از سیستم های تحت بستر شبکه بر می آید. دوربین مداربسته سیم کارت خور از شبکه تلفن همراه برای انتقال داده های ویدئویی استفاده می کند و تنها با نصب یک سیم کارت درون دوربین می توانید داده های ویدئویی را منتقل کنید. نه تنها 3D DNR روش سنتی کاهش نویز فریم به فریم را انجام میدهد، بلکه کاهش نویز نقطهای را هم انجام میدهد.

یک سیستم آنالوگ شامل یک دوربین ( ها ) مجهز به یک تراشه CCD ( دستگاه متصل به شارژ ) است که نوری را که می گیرد به صورت ارقام درآورده و تصویر را برای پردازش می گیرد. در حالی که در دومی نور در قسمت بالایی است به همین دلیل طیف نوری منعکس نخواهد شد و انتشار آن به صورت گرما است.دلیل استفاده از نوع دوربین ها برای روشنایی و دید در شب می باشد به طوری که این دوربین با دارا بودن نور مادون قرمز محیط اطراف را روشن می کند و کاربر میتواند فیلم موجود در دوربین را در شب به راحتی مشاهده کند. شرکت داهوا، به صورت مستمر روی تکنولوژیهای جدید کار میکند. پرشیا سیستم به عنوان نماینده فروش دوربین مدار بسته برند هایک ویژن و لول وان، یکی از شرکت های حرفه ای در این زمینه است. گاهی نصب و تعمیر دوربین مدار بسته شرکت ها، فقط در قسمتی از فضا که کارمندان در حال فعالیت هستند، نیاز است.

به همین دلیل استفاده از آنها مرسوم تر است. تکنولوژی HDCVI به طور انحصاری تولید برند داهوا به دنیا معرفی شده است. لذا دانستن محدودیتهای مربوطه و نیز نحوه اخذ مجوز برای اماکن خاص پیش از نصب ضروری است . هنگامی که فضای ذخیره سازی هارد دیسک پر می شود، تصاویر جدید قادر به ضبط شدن در دستگاه نمی باشند، بنابراین بررسی دستگاه ضبط کننده برای اطمینان از داشتن حافظه کافی برای ضبط ضروری می باشد. نصب دوربین شما در فضاهای شلوغ و پر رفت و آمد صورت میگیرد یا برای مثال در یک پارکینگ بسیار خلوت؟ دوربین مداربسته که تحت عنوان سیستم نظارت تصویری نیز شناخته می شود، برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت سارقان و ثبت تخلفات آنها مورد استفاده قرار می گیرد. DVR ، NVR و یا AVR بستگی به نوع دوربین مدار بسته مورد استفاده هرکدام خریداری می شود. در دوربین مدار بسته HD امکان زوم کردن و مشاهده سوژه هایی که نیاز به جزییات چندانی ندارد، وجود دارد. برای پخش تصاویر FULL HD ضبط شده توسط NVR ها نیز باید از نمایشگر هایی استفاده شود، که رزولوشن پخش مناسبی داشته و بتوانند تصاویر دوربین ها را با همان کیفیت نشان دهند.

این دوربین در ابعاد بسیار کوچک حدود 3 در 3 سانتی متر و در مکان هایی که با کاربری خاص که نیاز به ثبت تصاویر به صورت مخفی یا نامحسوس وجود دارد، نصب می شود. قیمت دوربین مدار بسته که به صورت چرخشی هستند نسبت به سایر مدل ها گران تر است. در تعیین تعداد دوربین مدار بسته، در نظر گرفتن این موضوع بسیار تاثیرگزار است. یک مانیتور کوچک و همراه است که در لحظه نصب دوربین مدار بسته، میدان دید دوربین را کاملا بررسی و تست می شود. شیائومی برندی است که در ابتدا گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن را تولید می کرد اما به تازگی طی چند سال اخیر دوربین مدار بسته نیز تولید کرده که در همین زمان کوتاه اعتبار بسیاری در دنیا از آن خود کرده است . کیفیت تصویر نهایی بسیار به این پارامتر وابسته است. تعیین بهترین دوربین مدار بسته خانگی به پهنای باند دوربین مدار بسته وابسته است. تمام لوازم فوق تجهیزات مورد استفاده یک دوربین مدار بسته است. مشخصات دوربین مدار بسته خوب ارتباط مستقیمی با شغل و محل مورد نظر برای نصب سیستم ایمنی دارد. مطمئنا هرچه توقع از کیفیت دوربین مدار بسته بالاتر باشد هزینه ای که باید اختصاص پیدا کند، نیز بالاتر می رود.