دوربین مدار بسته ✴️ قیمت دوربین مدار بسته برای مغازه و آپارتمان – ایمن سازی

دوربین اسپید دام به شکل گنبد بوده و دارای موتور حرکتی در داخل قاب خود بوده و اکثرا بر روی پایه نصب می شود. امروزه در سرتاسر دنیا نیاز به امنیت بیش از پبش احساس می شود به همین علت از کارخانه های بزرگ صنعتی تا منازل مسکونی، مشتاق به نصب دوربین مداربسته جهت حفظ و برقراری امنیت در محیط کار و یا محل زندگی خود هستند. همانطور که از نام دوربین مداربسته دید در شب پیداست، آن ها قابلیت فیلمبرداری در شب را دارا هستند و عموما برای مکان های باز که حفظ امنیت در شب برای آن ها اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. این توانایی موجب می شود که مکان مورد نظر شما در شب نیز از امنیت بالایی برخوردار باشد. DVR ها : این دستگاه ها به عنوان ضبط کننده های دیجیتال ویدیویی شناخته می شوند، جایگزین ضبط کننده مدرن آنالوگ هستند که به استفاده از نوارهای ویدئویی متکی بودند. زیرا با برنامه ای در تلفن هوشمند شما کنترل می شوند و می توانند با دستگاه ها و سیستم های خانه هوشمند مانند آمازون الکسا، دستیار Google ، قفل های هوشمند، بلندگوهای هوشمند و چراغ های هوشمند ادغام شوند.

چرخش و حرکت این دوربین ها هم از طریق کاربر امکان پذیر است و هم امکان برنامه ریزی نرم افزاری وجود دارد تا دوربین به صورت خودکار بچرخد. کارشناسان واحد پروژه شرکت، به ارائه محصولات سری پروژه ای با مدل ها و ویژگی های خاص و اصطلاحا پروژه ای، همواره در تلاش هستند تا بهترین راهکار نظارت تصویری را برای مشتریان خود پیشنهاد بدهند. به عنوان مثال کمپانی برایتون جهت ارائه دوربین مداربسته ارزان قیمت ، تمامی تجهیزات و محصولات خود را مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز با قیمتی رقابتی نسبت به سایر رقبای ایرانی و خارجی مانند کمپانی دوربین مداربسته تابا الکترونیک به عنوان یک رقیب ایرانی و دوربین مداربسته داهوا ساخت کشور چین ، به عنوان یک دوربین مداربسته خارجی ارائه می دهد . دوربین های گردان یا PTZ نیز نمونه ای از دوربین های مداربسته هستند که مانند دوربین های دام قابلیت چرخش و زوم کردن در یک نقطه خاص دارند. آداپتور برق که اتصال دوربین مداربسته به پریز برق معمولی دیواری را ممکن میکند. دوربین مداربسته چرخشی یا ptz در شرایط محیطی بسیار سخت قابلیت کارکرد را دارد و از نظر قیمت بسیار گران تر از دوربین های ساده هستند. کابل کاهش نویز که در دوربین آنالوگ استفاده میشود، نقش بسیار مهمی در ضبط تصاویری واضح و شفاف ایفا میکند.

اما چیزی که باعث تفاوت ظاهری آن ها می شود، وجود چراغ های IR LED در آن ها است. تفاوت این دوربین ها با تمامی مدل های معرفی شده در بالا، امکان حرکت آن ها است. مزیت این دوربین ها نداشتن نقطه کور است و تمامی فضا را تحت پوشش قرار می دهند. دوربین مداربسته لامپی به نوعی هم می تواند کارکردی مخفی داشته باشد و هم امکان ضبط 360 درجه را فراهم کند. دوربین های مداربسته مکعبی یا همه کاره قابلیت های بسیاری را در قالب یک سیستم جمع و جور فراهم می کنند. این مورد میتواند امکان دسترسی به تصاویر را برای هر کسی که در محدوده فرکانس امواج آنالوگ قرار دارد، فراهم کند. به عنوان مثال عملی ، به دوربین موجود در تصویر زیر توجه کنید ، این یک دوربین IP است که با صدا / فیلم کار می کند و با Amazon Alexa سازگار است. با توجه به نوع لنز آن ها، تصویر ارائه شده توسط آن ها دایره ای است. در این دوربین ها، چراغ هایی به صورت مدور دور تا دور لنز را احاطه کرده اند. دوربین مداربسته کوچک در مکان هایی به کار گرفته می شود که نیاز است دوربین قابل دیدن نباشد و نتوان تشخیص داد که در محیط سیستم امنیتی وجود دارد.

دوربین های چشم ماهی کابردهای گسترده ای دارند و در محیط هایی مانند سالن های بزرگ، سوله ها و فضاهای تفریحی بزرگ کاربرد دارند. از نظر نوع فیلمبرداری دقیقا مانند دوربین های 360 تصاویر را ضبط می کنند. دوربینهای مدار بسته از لحاظ ضبط تصاویر به 2 دسته تقسیم میشوند. دوربین مداربسته هایک ویژن، به خصوص دوربینهای بولت هایک ویژن در ایران به عنوان یکی از بهترین مارکهای دوربین مداربسته شناخته میشود. یک از رشته کابلها برای انتقال تصویر و صدا است و دیگری برای کاهش میزان پارازیتهای ناشی از عوامل مختلف، به کار گرفته میشود. اما بر حسب توان مالی و نیاز خود میتوانید از دیگر کابلها نیز استفاده کنید. مزیت این دوربین ها این است که احتیاج به کابل کشی برقی ندارند و نیروی برق مورد نیاز خود را از طریق اتصال به سرپیچ لامپ تامین می کنند. روش دیگر این است که می توان از یک کابل استفاده کرد و کنار هر دوربین یک سوئیچ قرار داد. یکی از مهمترین تغییراتی که در دوربینهای تحت شبکه مشاهده میشود، استفاده از دستگاه NVR به جای DVR است. یک دوربین امنیتی که به شما امکان می دهد فیلم زنده را مستقیماً در تلفن همراه خود مشاهده کنید ، همیشه یک مدل IP است ، فرقی نمی کند سیم یا بی سیم باشد.