دوربین مدار بسته چیست؟

دوربین مدار بسته دام با اشعه مادون قرمز مجهز شده اند. لنز این دوربین در فضای بسته قرار دارد، به همین علت طول عمر بالاتری نسبت به دوربین مدار بسته بالت دارد. زاویه فیلم برداری در دوربین مدار بسته دام مشخص نیست، به همین علت همواره جلوی سارقان را از ارتکاب جرم میگیرد. در این موارد بالا بودن کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته اهمیت چندانی برای شما نخواهد داشت. در داخل این دوربین ها مموری کارت قرار میگیرد. این نوع دوربین بر اساس سیگنال شبکه اینترنت کار می کند. با نصب دوربین مداربسته بیسیم بدون نیاز به اتصال هیچ کابلی، با امواج اینترنت می توانید به صورت آنلاین محیط کار یا محل زندگی خود را زیر نظر داشته باشید. دیوید ون ورت، مشاور فن آوری خانه و بنیانگذار VanWert Technology Design Inc می گوید: “به طور کلی مالکین ساختمان های مختلف دوست دارند بتوانند همه چیز را تحت نظر داشته باشند، چه این که از حوادث خاص اطلاع داشته باشند و چه اینکه ببینند چه کسی وارد منزل شده است.” یک دوربین امنیتی می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

توجه داشته باشید که تعداد کانال تصویر دستگاه نباید کمتر از تعداد دوربین مورد نظر باشد. در این نوع دوربین، دریافت و ارسال صدا و تصویر از طریق امواج آنالوگ صورت می گیرد. شما می توانید برای گرفتن مشاوره و یا نصب و عیب یابی دوربین مدار بسته خود از طریق سامانه هوم سرویز ثبت سرویس نمایید. بهترین دوربین مدار بسته برای مجتمع های مسکونی مخصوصا فضای خارجی دوربین مداربسته بالت است. نصب و تعمیر دوربین مدار بسته بیسیم، برای افرادی که صرفا نیاز به مشاهده تصاویر دارند و نه ضبط و بایگانی آنها، مناسب است. در واقع در دوربین مدار بسته آنالوگ، آنالوگ دریافتی توسط حسگرها به یک تقویت کننده فرستاده میشود و سپس ارسال آن به خروجی انجام میشود. FLIR شرکتی است که در پشت این دوربین های حرارتی قرار دارد ، چه برای برنامه های کاربردی حرفه ای و چه برای مصرف کننده و ، آنها در طراحی چنین محصولاتی بسیار خوب هستند. میزان گارانتی دوربین ها از یک تا چند سال متغیر است و به شرکت سازنده یا وارد کننده محصول بستگی دارد.

آنچه که بسیاری از مردم نمی دانند این است که انواع مختلفی از دوربین مداربسته متناسب با موقعیت ها یا شرایط مختلف وجود دارد و انتخاب دوربین مناسب برای کاربرد مناسب واقعا حیاتی است. این دوربین ها به دوربین مداربسته ip نیز معروف می باشند اگر چه برخی افراد بر این تفکر هستند که دوربین مداربسته دیجیتال همان دوربین مداربسته wifi می باشد اما این گونه نمی باشد دقت داشته باشید یک دوربین دیجیتال یک دوربین مداربسته ip نیز می باشد اما یک دوربین wifi نمی باشد به عبارت دیگر می توان گفت دوربین مداربسته وای فای یک نوع دوربین مداربسته دیجیتال می باشد. قیمت دوربین مدار بسته به عوامل بسیاری نظیر برند، کیفیت، ظرفیت هارد و رزولوشن بستگی دارد و نمی تواند قیمت مشخص یا ثابتی داشته باشد. دوربین مدار بسته آنالوگ از قدیمی ترین نوع دوربین ها در ایران به شمار میرود، که در ایران نیز بسیار متداول است. دوربین مدار بسته بالت معمولا دارای خصوصیت دید در شب است.

همچنین باید بدانید در حال حاضر دوربینهای داهوا دارای ۳ نوع دید در شب هستند. با الکتروبرتر همراه باشید تا با دوربین های مداربسته در مدل های مختلف آشنا شوید . در محیطهای مشاع یا خصوصی استفاده از دوربینهای مداربسته مخفی نیاز به مجوز دارد. که به صورت دیواری و در محیطهای بیرونی قابل نصب هستند. بالاتر درباره هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل صحبت کردیم، اما به نصب مخفی در فضای باز اشاره نکردیم. ما در این پست قصد داریم توضیحات لازم و کافی را در جهت خرید بهترین دوربین مدار بسته برای منزل یا شرکت ها را ارائه کنیم، همچنین تجهیزات مورد نیاز نصب دوربین را برایتان به تفضیل شرح خواهیم داد. قابلیت دید در شب دوربین بالت به تعداد ال ای دی تعبیه شده در داخل لنز دوربین بستگی دارد. این دوربین ها نسل ابتدایی دوربین های مداربسته می باشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات صدا و تصویر از امواج آنالوگ استفاده می کنند.صدا و تصویر این دوربین ها هر یک توسط کابل دورشته ای جداگانه منتقل می شوند که یک رشته از سیم ها نقش جلوگیری از نویز بر سیم اصلی را ایفا می کند.