دوربین مدار بسته و دوربین های امنیتی قیمت خرید و فروش

به احتمال زیاد سیستم شما دارای یک ضبط کننده ویدیوی دیجیتال (DVR) است که در آن تصاویر دیجیتالی شده ذخیره می شود. تفاوت اصلی بین این دو سیستم ، توانایی دوربین های IP برای گرفتن تصاویر با کیفیت بالا و مگاپیکسلی است. یکی از بهترین دوربین های نظارتی 24 ساعته در اطراف ارائه فرودگاه ها ، بنادر دریایی ، تابلوها و بسیاری از زیرساخت های مهم با تصاویر با کیفیت است. دوربین مداربسته به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات برقراری امنیت و بررسی محیط شناخته میشوند و امروزه بسیاری از ارگانهای نظامی، از آنها به عنوان اصلیترین عامل برقراری نظم یاد میکنند و به صورت سراسری از آنها استفاده میکنند. سیستم های دوربین مدار بسته دیجیتال نیازی به DVR ندارند و در عوض از NVR ( ضبط کننده ویدیوی شبکه ) استفاده می کنند که می تواند نرمافزار (VMS) باشد که روی یک کامپیوتر/سرور یا یک واحد مستقل اجرا می شود. برای مشاهده ویدیو ، DVR باید به یک مانیتور یا روتر متصل شود تا از طریق یک شبکه داخلی برای دسترسی از راه دور پخش شود. کاربران باید توجه داشته باشند که در دوربین بی سیم باتری دار تعداد ساعات ضبطشده در طی روز، توانایی در استفاده از اشعه مادون قرمز برای ضبط ویدئو در شب و نیز تعداد دفعاتی که باتری میبایست تعویض یا شارژ شود محدود میباشد.

امروزه استفاده از دوربین مداربسته برای منزل رواج بیشتری داشته و خرید آن انتخابی ایده آل جهت ایجاد امنیت و حفاظت از اموالتان است. امروزه با گستره وسیعی از مشاغل و موسسات ، دامنه استفاده از دوربین مداربسته بسیار متنوع است. امروزه دوربین های مداربسته مخفی با ابعاد بسیار کوچکی وجود دارند که می تواند به راحتی در وسایل مختلف مخفی شده و از محدوده زیرنظر فیلمبرداری نموده و حتی درصورت برخورداری از میکروفون بتواند صدای محیط را هم ضبط نماید. با توجه به اینکه امروزه دوربین های مداربسته در تنوع بالایی توسط تولیدکنندگان این صنعت به بازار عرضه می شوند، قبل از خرید بهتر است تا اطلاعاتی کلی راجع به دوربین مداربسته، مکان مناسب برای نصب آن، مزایا و کاربرد دوربین مداربسته و مواردی از این دست داشته باشید. قیمت بالای محصولات این شرکت نیز بعث شده است تا این شرکت پس از هایک ویژن و داهوا در رده سوم این صنعت جا خوش کند..

این تلاشها منجر به تنوع بسیار زیاد دوربین مداربسته داهوا، قیمت پایینتر دوربین داهوا نسبت به دوربین هایک ویژن و همچنین کیفیت بالای دوربین مداربسته داهوا شده است. دوربین مداربسته داهوا هم تولید چین است. دوربین مداربسته مخفی بیسیم سیگنال ویدئویی را در شعاع کوچک به گیرنده (جایی که تصاویر مشاهده یا ضبط شود) منتقل میکند. سیستم های دوربین مدار بسته از سیگنال ویدئویی آنالوگ استفاده می کنند. جالب است بدانید که دوربین های آنالوگ جزء اولین دوربین هایی که برای افزایش سطح امنیت مورد استفاده قرار گرفته می شدند به حساب می آید. تضاویر و فایل های ضبط شده در دستگاه های این کمپانی امنیتی فوق العاده داشته و تا حد زیادی از سرقت هایی از راه دور در امانند . برند های خوب زیادی در بازار دوربین مدار بسته جهانی وجود دارند که هر کدام مزایای متعددی دارند اما نکته مهم این است که برای خرید دوربین مدار بسته باید، برندی را انتخاب کنید که در کشور موجود باشد تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه یا دوربین، بتوانید آن را با مدل دیگری از همان برند جایگزین نمایی و مجبور به جایگزین کردن دوربین خود با یک برند جدید دیگر نباشید. از آنجایی که هر دوربین عملا رایانه کوچک خودش است ، می تواند تعدادی عملکرد پیشرفته از تشخیص حرکت تا شروع ضبط را انجام دهد.

شما می توانید از هر سیم کارتی مانند ایرانسل ،همراه اول یا رایتل در این دوربین ها استفاده کنید. رزولوشن دوربین مدار بسته در ابعاد پیکسل عمودی و افقی اندازه گیری می شود و معمولا با قابلیت های دوربین و ضبط کننده ای که برای نصب نظارت دوربین مدار بسته خود استفاده می کنید محدود می شود. با وجود پیشرفت قابلیت های امنیتی دوربین های مدار بسته مدرن، گزینه ارزانی به حساب نمی آیند و ضمن اینکه یک سیستم پیشرفته، راهحل های امنیتی بسیار ارزشمندی را ارائه می کند. ما به شما دوربین های مداربسته ای را معرفی می کنیم که در حال حاضر در دنیا از هوشمند ترین و به روزترین ابزارهای محافظت به شمار می روند.در دنیا برای اینکه هیچ خطری وسایل باارزش شما را تهدید نکند هرروز قابلیت های جدید و به روز تری به دوربین های مداربسته اضافه می شود .دوربین های مداربسته انواع مختلف دارند که در ادامه درباره هرکدام توضیحی مختصر خواهیم داد.