دوربین مدار بسته ، فروش اینترنتی نصب انواع دوربین مداربسته – دیده بان

دوربین های صنعتی مناسب حفاظت از محل های حساس مثل بانک ها و نهاد های دولتی هستند. اما جاهای اختصاصی نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها یکی منطقه دریافت و پرداخت هستش . طریقه ی عملکرد آن ها در کاهش نویز دوربین مدار بسته پاناسونیک این گونه است که ابتدا سیگنال دریافتی با ۷۰% وضوح دریافت می شود این سیگنال در هارد دستگاه ضبط می شود بدین ترتیب شما بخش اعظمی از تصویر را بدون نویز خواهید داشت.مرحله ی بعدی مرحله ی بسیار جالبی است که مربوط می شود به چشم نوازی تصویر که در آن دوربین های پاناسونیکی که به تکنیک DVRR مجهز هستند تصویر زیباتری را ارائه می دهند و در کل شما در مشاهده ی تصاویر نقاط تیره و تاری نخواهید داشت و تشخیص تصویر برای شما به راحتی امکان پذیر خواهد بود. یکی از مزایای مهمی که نصب دوربین مداربسته دارد باعث جلوگیری از سرقت، احساس امنیت و پیشگیری از وقوع جرم میشود علاوه بر این مسائل از دوربین مداربسته برای مانیتور کردن خطوط تولید و کارخانههای بزرگ استفاده میشود که خود باعث راحتی و مدیریت هر چه راحتر میشود. فیلم دوربین های مداربسته در حافظه دستگاه ضبط تصاویر باقی خواهد ماند و حتی با وقوع آتش سوزی از بین نخواهد رفت و به راحتی می توان آن ها را بازیابی نمود.

دوربین های مداربسته را جزو پیشرفته ترین دوربین های امنیتی دسته بندی می کنند. به همین دلیل است که شرکت های جهان تمام تلاش خود را بر ارتباطات بیسیم متمرکز می کنند. این فرمول تقریبی هست ولی کارمان را راه می اندازد. هارد متناسب با در خواست تعداد روز های مشتری در نظر بگیرید و اگر تجربه و برنامه خاصی برای محاسبه زمان ذخیره سازی در هارد را ندارید از این ترفند استفاده کنید : برای انکه هر دوربین 2مگاپیکسل 24 ساعت ضبط کنه 30 گیگ فضا می خواهد حالا اگر یک هارد 1 ترابایت داشته باشیم . ” نکته پایانی این که هر جایی که سیستم هشدار دهنده یا دزدگیر را برای پروژه تون صلاح دیدین هر چند که بر دوربین ها اولویت داشته باشه به مشتری پیشنهاد بدید و مکمل بودن دوربین مداربسته با دزدگیر ها رو همیشه به مشتری تون گوشزد کنید. در زمانی که استعلام قیمت را کنترل می کنید بررسی کنید که کابل در قیمت ها در نظر گرفته شده است و متراژ آن چند متر در نظر گرفته شده است. دوربین های با لنز متغییر قابل تنظیم بوده و پس از نصب می توان فاصله کانونی لنز را تنظیم کرد. یعنی فواصل دورتر قابل مشاهده هستند.

پس دوربین های اسپید دام به مانند یک نگهبان قابل اعتماد می تواند بدون استراحت و بطور خستگی ناپذیر از محل کار یا محیط زندگی شما حراست کند. دستگاه ضبط را در جای ایمن از دسترسی های غیر مجاز و گرما و سرما قرار بدید و یک دوربین هم برای پوشش تصویری آن در نظر بگیرید . دوربین های مداربسته را شرکت های تولید از نظر شکل ظاهری، کیفیت لنز و امکانات در انواع مختلفی تولید کرده اند تا از این طریق بتوانند نیاز افراد مختلف را برآورده کرده و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشند. نکته برای دوربین آسانسور – تقریبا خیلی از افراد محیط کابین آسانسور رو یه محیط نیمه خصوصی می دونن باید بعد از نصب دوربین حتما لیبل ” این مکان به دوریین مداربسته مجهز است ” رو در جای مناسب نصب کنید . یک دوربین سقفی و ضد ضربه رو در کابین آسانسور نصب کنید. در جانمایی های سنتی برای پوشش یک خط و یا یک ضلع ، در هر گوشه یا انتهای خط یک دوربین نصب می کردیم و زاویه ها را به سمت مرکز این خط تنظیم می کردیم تا دوربین ها و منطقه مورد نظرمان را پوشش دهند و هم هم دیگر را .

فقط قانون هر مگاپیکسل برای 5 تا 7 متر رو به خاطر داشته باشید . از دوربین های بولت به دلیل محفظه فلزی که دارند می توان در هر شرایط محیطی و آب و هوایی استفاده نمود. به طور کلی به دو دسته ی دام و بولت تقسیم می شوند . طوری که زیر هم دیگر را بگیرند و لاین مان را با وضوح بالا پوشش دهندو چون در این حالت دوربین ها به منطقه و سوژه نزدیک تر هستن . البته همه ساختمانها برای نصب دوربین تحت شبکه مناسب نیست چون یا خیلی وسیع هستند یا دارای اشیائی هستند که در سیگنالهای دوربین مداخله کرده یا آن را مسدود میکند. معمولا این نقاط شامل فضاهایی است که امکان رفت و آمد در آنها وجود دارد، مانند درب ورودی و خروجی منزل، درب پارکینگ، حیاط و ورودی اسانسور و اگر داخل منزل میخواهید دوربین نصب کنید فضاهای وسیع مانند و پذیرایی و اتاق کودک به ویژه اگر در این فضاها پنجره وجود دارد که ورود به آن از بیرون منزل امکان پذیر است.