دوربین مدار بسته|بهترین قیمت و خرید دوربین مداربسته و اعزام نصاب

وسعت دید دوربین مداربسته لامپی 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی است و با نصب دوربین لامپی در مرکز یک اتاق یا وسط دیوار می توان کل محیط را همزمان تحت نظر داشت و تصاویر آن را بر روی کارت حافظه ذخیره و بایگانی کرد. این نوع فناوری است که توسط یک دوربین امنیتی برای انتقال سیگنال ها به مانیتور یا ضبط کننده استفاده می شود ، معمولاً از طریق کابل های کواکسیال مانند RG59. دوربین مدار بسته توربو اچ دی Turbo HD یکی از انواع دوربین های ویژه به شمار می رود که دو ویژگی مهم را با هم ترکیب کرده و محصولی را ارائه کرده است که کیفیت مگاپیکسلی را در بستر آنالوگ یا کواکسیال ارائه می دهد. در این مقاله تصمیم داریم انواع دوربین مداربسته را معرفی کنیم، ویژگی های آن ها را فهرست کنیم و مجموعه ای فراهم آوریم که با استفاده از آن بتوانید مناسب ترین محصول را با توجه به موقعیت خود انتخاب کنید. شکل گنبدی و ساختار این دوربین ها علاوه بر اینکه جلب توجه نمی کند به خاطر پنهان بودن زاویه دید دوربین برای سارقان دید دوربین قابل تشخیص نیست. شرکت های مشغول در حوزه فروش دوربین مدار بسته به طور معمول بسیار در انتخاب دستگاه ضبط تصاویر دقت مینمایند به دلیل اینکه پس از نصب دوربین مدار بسته تنها بخش سیستم که در دسترس کاربران است این بخش میباشد و بسیار مهم است که این دستگاه به درستی کار کرده و عمر طولانی ای داشته باشد.

در این سیستم مدار بسته برخلاف دوربین های آنالوگ که اطلاعات رو از طریق کابل به دستگاه ضبط مرکزی برای پردازش و ذخیره ارسال می شود؛ اطلاعات از طریق پرتکل شبکه انتقال پیدا می کند و خود دوربین کار پردازش تصویر انجام می دهد و به نوعی کامپیوتر کوچک بحساب می آید و به این دلیل است خود دوربین دارای سیستم عامل می باشد. ۲٫ دستگاه ضبط تصاویر که وظیفه آن مدیریت و ضبط تصاویر می باشد. و یا برای محیطهای بیرونی (OUTdoor) که بمراتب شرایط سخت تریی نسبت به محیط داخلی دارند (آفتابی، بارانی،رطوبتی و..) این شرایط را درنظر گرفت آیا محیطی که می خواهیم برای نصب انتخاب کنیم دارای چه جوری هوایی است. دوربین های بالت با قابلیت دید در شب بودن و با استفاده از مادون قرمز توانایی تصویربرداری در شرایط بسیار تاریک را دارند. مثلاً اگر بارانی است باید دوربینی استفاده کنیم که در برابر آب دارای مقاومت مناسب باشد و یا اگر محل دارای نور آفتاب شدید است باید دوربینی انتخاب شود که بدنه آن در برابر تابش نور خورشید و گرما باشد و همچنین لنز آن در شرایط آفتابی بتواند تصویر خوبی به گیرنده تحویل دهد.

دوربین مداربسته لامپی به لنز فیشای Fisheye مجهز است که موجب زاویه دید بسیار وسیعی در تصویر نهایی می شود. لنز های این دوربین، درصورت داشتن استاندارد کیفیت، توانایی تصویربرداری بین 35 تا 40 متر دارند. دوربین های اسپید دام توانایی تصویربرداری در فضاهای گسترده را دارند. آموزشگاه فن آموزان برگزار کننده دوره های تخصصی الکترونیک ، تعمیرات و کنترل ابزار دقیق از جمله دوره های آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش plc ، آموزش تعمیرات پکیج و بیش از هشتاد دوره تخصصی دیگر با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. شاید با برچسبهایی كه با اصطلاح CCTV هستند روبرو شدید. دوربین های مداربسته اسپید دام نوعی از دوربین های مداربسته دام با قابلیت چرخش و زوم سریع هستند. بهتر است در مورد مزیت هر قابلیت از نمایندگی داهوا سوال کنید. این دوربینها معمولاً به منظور نظارت و پیگیری رفت و آمد در هر مكانی كه مدنظر است نصب میشوند. و از زمان پیگیری نظارت تصویری، که امنیت میلیون ها نفر در سراسر جهان را افزایش داده و به نیاز روزافزون برای دنیای هوشمندانه و ایمن تر پاسخ می دهد.

برای خرید دوربین مداربسته می توانید دوربین مداربسته خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. 1. ضبط تصاویر با کیفیت بالا نیاز است: دوربین های آنالوگ از نظر میزان کیفیت تصاویر در حد محدودی می باشد. هرچه کیفیت دوربین بالاتر باشد ، از آنجایی که فضای بیشتری می گیرد کمتر بازپخش می کند. برای دوربین های بالت در فضای باز، معمولاً، محافظی تعبیه می شود که این دوربین ها را در مقابل بارندگی، گرد و غبار، تگرگ و عوامل دیگر محافظت می کند. باشد بسیاری از اینها برای حفظ امنیت خود به استفاده از دوربین های مدار بسته روی آوردند. دوربین اسپید دام به شکل گنبد بوده و دارای موتور حرکتی در داخل قاب خود بوده و اکثرا بر روی پایه نصب می شود. دوربین مدار بسته دید در شب یا فروسرخ با استفاده از LED مادون قرمز کار می کنند و با قابلیت دید در شب بودن مناسب نصب در فضاهای باز و بسته است. همانطور که مشخص است در بسیاری از اماکن مثل اماکان محیط باز یا اماکن محیط بسته، که این مکان های می توانند سازمانی، دولتی، جاده ای، اداری و…