دوربین مدار بسته|بهترین قیمت و خرید دوربین مداربسته و اعزام نصاب

یکی از مهمترین عوامل برای دریافت تصویر با کیفیت استفاده از یک دوربین مناسب مطابق با نیازهای مصرف کننده و شرایط محیطی می باشد. در این مقاله قصد داریم با ارائه راهنمای خرید و نصب دوربین مداربسته شما را در این خرید یاری و همراهی کنیم. 1. وجود بستر شبکه قوی در محل نصب : اگر در محلی که می خواهیم سیستم مدار بسته را نصب کنیم بهتر است از سیستم تحت شبکه استفاده کنیم چون هم کارایی بهتری دارد و هم در وقت و هزینه کابل کشی صرفه جویی چشمگیری می شود. مثلا در برنامه VLC از منوی Media باید بر روی Open Network Stream کلیک کنید و آدرس URL که ذخیره کردید را وارد کنید. در دوربینهای آنالوگ، DVR مسئول پردازش ویدیوها میباشد در حالی که در دوربینهای تحت شبکه، تصاویر در خود دوربین پردازش شده و سپس به دلیل محدودیت فضای ذخیره، در یک NVR ذخیره میشود. تنظیم و نصب آسان: همانطور که اشاره شد به دلیل عدم نیاز به کابل کشی تنظیم و نصب این دوربین آسان است. با این وجود در برخی مکان ها انتخاب نوع دوربین مداربسته تحت شبکه مقرون به صرفه تر خواهد شد.

هر بار که یک دوربین امنیتی دوربین مداربسته مورد جالب توجهی را ثبت می کند، یک دستگاه ضبط کننده، فیلم را بایگانی می کند و به شما امکان می دهد پس از گذشت مدت زمانی آن را مشاهده کنید. کمپانی RDS با تولید انواع دوربینهای مداربسته برای برندهای نام آشنا مانند Honeywell ثابت کرده یک تولید کننده کامل میباشد. دوربین مداربسته پلاک خوان یا سیستم های ANPR قادرند تا با تشخیص پلاک خودرو ها به راحتی شخص خاطی را شناسایی کنند. ۴- دید در شب دوربین مدار بسته : دید در شب دوربین مدار بسته برای دیدن تصاویر در تاریکی مطلق طراحی شده است. تعدادی نور LED دور لنز طراحی میشود كه با یك سنسور حساس در تاریكی روشن میشوند. این دوربینها در مدلهای متنوعی طراحی شده و به بازار عرضه میگردد. این نوع از دوربین مدار بسته در تکنولوژی های متفاوت HDTVI، HDCVI، AHD در بازار وجود دارند. برند هایک ویژن طی سال های اخیر از برندهای پرفروش و محبوب بازار دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی است.

دوربین مدار بسته با روش های مختلفی می توانند تصاویر را در شب ثبت کنند. شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری دوربین مداربسته ویدیو پارک در ایران میباشد و با پشتیبانی مستمر و خدمات پس از فروش ایده آل توانسته رضایتمندی کامل مشتریان خود را کسب نماید. دوربین های مداربسته آنالوگ به علت کیفیت پایین تصویر و محدودیت در پردازش ها و مسائلی از این دست از گردونه رقابت خارج شدند. به عنوان مثال در مکان مورد نظر شما لازم است دوربین مداربسته روی سوژه های مشخصی زوم کند این در صورتی می تواند امکان پذیر باشد که لنز دوربین مداربسته شما ثابت نباشد. برای نصب دوربین مداربسته در هر مکانی لازم است دوربین مناسب آن محل انتخاب و تهیه شود. دوربین های مداربسته مجهز به دید در شب IR یا مادون قرمز تصاویری با کیفیت پایین تری از اکسیر ایجاد می کنند. محصول با کیفیت و هوشمند باعث شده این شرکت در بین ۵۰ برند برتر جهان در حوزهی نظارت تصویری، ۵ برند برتر کشور چین و همچنین در رتبه دوم، در رشد نرخ فروش محصولات قرار بگیرد. البته این کاهش قیمت دلیلی بر کاهش کیفیت محصولات آنها نیست. از برندهای معتبری هستند که محصولات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می کنند.

حال سوال مهم اینجاست که برندهای معتبر دوربینهای مداربسته چیست و چه قابلیتهایی دارند؟ به عنوان مثال: دوربینهای دام Dome گنبدی شكل عموماً برای نصب در سقف كاربرد دارند. بهترین دوربین مدار بسته دید در شب در حال حاضر بردی تا یک کیلو متر دارد. اول از همه به بررسی انواع دوربین مداربسته بپردازیم که برای چه نوع محیطهای استفاده میشود. دوربین مداربسته بولت قابلیت زوم و چرخش ندارند اما به دلیل قابلیت دید در شب و فاصلههای زیاد و امکان نصب کاور محافظ ضد آب و باد، در محیطهای باز مورد استفاده قرار میگیرند. ارزان بودن دوربین های مداربسته آنالوگ تنها به قیمت دوربین مداربسته محدود نمی شود بلکه هزینه های نصب و تجهیزات نصب این سیستم ها نیز کمتر از سیستم های تحت شبکه اسات. این مورد مناسب برای دوربین های روز / شب است که با استفاده از چراغ های مادون قرمز برای دیدن تاریکی طراحی شده اند ، حتی با چشم غیر مسلح نمی توانید ببینید ، این دوربین می تواند! در این مقاله قصد داریم تا به بررسی و معرفی دوربین مداربسته ایرانی که توسط شرکت پارندسیستم با نام تجاری پرکسیس تولید و گارانتی میشود بپردازیم.