دوربین مدار بسته|بهترین قیمت و خرید دوربین مداربسته و اعزام نصاب

این دوربینها معمولا برای نظارت بر فعالیتها و اطلاعات، با اهداف مدیریتی یا امنیتی استفاده میشوند و برخلاف دوربینهای آنالوگ برای ذخیره سازی به دستگاه ضبط محلی نیازی ندارند. تفاوت این دو تکنولوژی در نوع ارتباط دوربینها و دستگاه ضبط تصویر میباشد. در تکنولوژی تحت شبکه دوربین ها به وسیله کابل شبکه به دستگاه ضبط تصویر متصل میشوند و در تکنولوژی دیجیتال این اتصال به واسطه کابل ترکیبی انتقال تصویر و برق حاصل میشود تکنولوژی دیجیتال و تحت شبکه تفاوتهای دیگری نیز دارند که بسته به نیاز شما باید بررسی شوند. فکر کنید برای سفر به شهر یا کشور دیگری رفتید، چه اتفاقاتی برای خانه و داراییهای باارزشتان در نبود شما ممکن است رخ دهد؟ تمام نکته و هدف سیستمهای نظارتی حفظ و ارتقای امنیت داراییهای باارزش شماست. با توجه به نقش دوربینهای مدربسته در افزایش امنیت و نظارت دائمی بر محیط، اکثر افراد برای نظارت و محافظت از دارایی های باارزش خود به نصب سیستم های امنیتی و نظارتی روی میآورند. تنوع هزاران مدل (دوربینهای کنترل تردد، دوربینهای حرارتی) و امکانات نرمافزاری و سخت افزاری سیستمهای امنیتی هایک ویژن را به برندی قابل اطمینان تبدیل کرده اند.

هدف از نصب این دوربین ها کنترل تردد، کنترل ترافیک و جرایمی مانند سرعت بالا یا پارک ممنوع است. انتقال داده ها در دوربین تحت شبکه از طریق پروتکل های WPA یا WPA2, TKIP یا AES انجام میشود که این ویژگی باعث می شود تا این دوربین ها بتوانند امنیت بسیار خوبی را از طریق شبکه برای کاربران خود فراهم نمایند. برند های خوب زیادی در بازار دوربین مدار بسته جهانی وجود دارند که هر کدام مزایای متعددی دارند اما نکته مهم این است که برای خرید دوربین مدار بسته باید، برندی را انتخاب کنید که در کشور موجود باشد تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه یا دوربین، بتوانید آن را با مدل دیگری از همان برند جایگزین نمایی و مجبور به جایگزین کردن دوربین خود با یک برند جدید دیگر نباشید. چرا به برند هایک ویژن اعتماد کنم؟ در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که چرا برند هایک ویژن بهترین انتخاب شماست و چرا نباید دوربین مداربسته ارزان بخریم؟ همچنین برند Dahua در سال ۲۰۱۶ از بین ۵۰ برند برتر دوربین مدار بسته به عنوان چهارمین برند محبوب دنیا شناخته شد.

در ادامه برخی از ویژگیهای فنی محصولات برند هایک ویژن را باهم بررسی خواهیم کرد. دوربین های مداربسته ارزان ثابت کردهاند که این وظیفه را به خوبی انجام نخواهند داد. شنبه 00/12/14، (اخبار رسمی): مهد کودک یک مکان آموزشی، تربیتی برای رشد و پروش کودکان می باشد که بدلیل ازدحامی که وجود دارد در برخی موارد می تواند برای کادر آن ایجاد مشکل کند که با نصب دوربین های مداربسته در این اماکن می توان میزان نظارت و کنترل این اماکن را بهبود بخشید. راننده این اتومبیل که خود را مقصر میدید، از محل حادثه گریخت. قبل از نصب دوربین مداربسته، از سلامت تمام تجهیزات از جمله کابلها و فیشها، دستگاه DVR، دوربین های مدار بسته، مانیتور یا تلویزیون اطمینان حاصل کنید. دوربین مداربسته مخفی سیم دار از طریق کابل به یک دستگاه ضبط کننده مانند تلویزیون یا وسایل ذخیرهسازی اطلاعات متصل میشود. هایک ویژن یکی از بزرگترین تولید کننده های سیستمهای نظارتی و امنیتی در سطح جهان میباشد. تولید با کیفیتترین دوربین های مداربسته و عملکرد بینظیر سیستمهای امنیتی این شرکت در شرایط حساس و واقعی اعتماد و آرامش خاطر میلیون ها نفر رو تامین کرده است.

یکی از ویژگیهایی که دوربین تحت شبکه را متمایز میکند، استفاده از قابلیت PoE است. خرید دوربین و سایر تجهیزات جانبی دوربین مداربسته جهت نصب و راه اندازی میباشد انتخاب سیستم مدار بسته خوب تا چند سال می تواند امنیت شما را تضمین کند . میتوانید از سایر لوازم جانبی امنیتی مثل یو پی اس در هنگام قطع برق استفاده کنید تا اطمینان بیشتری در شرایط حساس حاصل کنید. تعداد یک تا سه دوربین مداربسته وایرلس indoor میتواند یک اتاق را کاملا پوشش داده و تصویر را مستقیما به کامپیوتر یا تلفن همراه تان ارسال کند. این دوربین مدار بسته با قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی بدون از بین بردن تمرکز به شما امکان می دهند فاصله کانونی و زاویه را تنظیم کرده و بزرگنمایی را کم یا زیاد کنید. اگر شما قصد دارید دوربین را در ارتفاع پایین یا در فضای کوچکی نصب کنید پیشنهاد میکنیم که از لنز ۲٫۸ استفاده کنید که زاویه دید برابر با ۱۰۶ درجه دارد و میتوانید فضای بیشتری را پوشش دهی کند و نقطه کور تصویر شما را به حداقل برساند. تکنولوژی کالرویو، استارلایت و دارک فایتر این امکان را فراهم میکنند که حتی در تاریکی مطلق هم تصاویر رنگی و باکیفیت پردازش و ضبط شوند.