دوربین مدار بسته|بهترین قیمت و خرید دوربین مداربسته و اعزام نصاب

این سیستم بیشتر برای مصارف کوچک و استفادههای کوتاهمدت توصیه میشود. امروزه بیشتر دوربینهای مداربسته دارای کاور ضد آب بوده و به نحوی ساخته شدهاند که هم قابلیت نصب در محیط داخلی و هم در محیط خارجی را دارند. این پورت به منظور ارتباط با شبکه داخلی یا اینترنت و انتفال تصویر روی اینترنت استفاده میشود. این سیستم امکان کنترل دوربینهای IP و ذخیرهسازی تصاویر آنها را فراهم میکند. از آنجا که این سیستم به طور خاص برای ذخیره و کنترل دوربینهای مداربسته طراحی شده است استفاده از آن در مقابل نوع کارت کامپیوتر دی وی آر ترجیح داده شده و توصیه میگردد. به علاوه شما امکان خرید پکیج دوربین مداربسته را نیز دارید که به این ترتیب می توانید از تخفیف بسیار خوبی نیز برخوردار شوید. همانطور که می بینید این دوربین به عنوان یک دوربین Wi-Fi ارائه شده است ، به این معنی که می تواند به روتر Wi-Fi شما متصل شود تا فیلم را مستقیماً به تلفن همراه خود ارسال کنید.

این سیستم می تواند مجرمان بالقوه را باز دارد و در صورت وقوع هر جرمی، فیلم های ویدئویی و تصاویر آنها می تواند به نیروی انتظامی کمک کنند تا تحقیقات و شواهدی را برای پیگیری در دادگاه قانونی ارائه دهد. به دلیل تغییر نور در فضاهای باز لنز دوربین مداربسته باید به نحوی باشد که توانایی تفکیک رنگ، تنظیم نمودن نور دریافتی، کم کردن و از بین بردن نویز در تصویر، نمایش تصویر واضح در شب و یا نورکم را داشته باشد و همچنین نسبت به آب و ضربه نیز مقاوم باشد. لنز متغیر امکان زوم را به شما می دهد با این حالا اگر بخواهید این اتفاق در نبود کاربر نیز امکان پذیر باشد از دوربین های مداربسته با لنز متغیر موتورایز استفاده کنید. این مدل دوربین ها با لنزهای قابل جدا شدن امکان تغییر ساده لنز را برای برنامه های مختلف فراهم می کنند. بعضی از آنها دارای دو دوربین هستند و همزمان نقش دوربین دنده عقب را نیز ایفا می کنند . اما این نوع دوربین ها هنوز نیاز به اتصال به کابل برق دارند ، بنابراین هنوز از سیم استفاده می کنند.

به دلیل اینکه تمام قسمت ها با واژه ها و عبارات مخفف در برنامه وجود دارند، لذا تأکید می کنیم که برای نصب دوربین مداربسته بولت حتماً از خدمات شرکت های تخصصی در این زمینه استفاده کنید. این دستگاه که معمولا در اندازههای متفاوتی در ابعاد دیویدی پلیر تا کیس کامپیوتر در بازار موجود است بر حسب نیاز میتواند کوچک یا بزرگ و با قابلیتهای متفاوت باشد. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و مدل های مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربینهای شبکه طراحی شده و مدلهای مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. همچنین از لحاظ قیمت همانند دوربین های AHD بسیار مناسب می باشند درواقع فناوری دوربین امنیتی HDTVI از کابل Coax برای انتقال فیلم با کیفیت بالا استفاده می کند و این را برای برنامه های جدید یا مقاوم سازی مناسب می کند. این کابل قادر است تا برق و تصویر را منتقل کند و ضمن ماندگاری و دوام بالا برای دوربین های HD ،HDTVI ، HDCVI و AHD مناسب است. در این بخش به معرفی و بررسی برخی از تجهیزات و لوازم جانبی دوربینهای مداربسته میپردازیم. در واقع بخش های مختلفی از تصویر ممکن است براثر فشرده سازی جزئیات از بین برود.

گرچه قابلیت های DVRها متفاوت است و در بین فول آپشنها نیز گزینهها بسیار متنوع خواهند بود. محدودیت برد دوربین: فاصله بین دستگاه ضبط کننده و دوربین باید در حدی باشد که ارتباط وای فای قطع نشود و البته هر چه به دستگاه نزدیک تر باشد سرعت انتقال تصویر و کیفیت نیز بهتر خواهد شد. به زبان ساده تر زمانی که دوربین مدار بسته دیجیتال توسط کابل کواکسیال به دستگاه ضبط دیجیتال متصل می شود ، تصویر دوربین بر روی دستگاه فورا قابل مشاهده است. این به این دلیل است که آنها در اندازه کوچک هستند و می توانند محتاطانه قرار بگیرند تا به دلیل نیازهای نظارت تصویری شما کم اهمیت تر نشان داده شوند. این جرایم میتوانند جرایم رانندگی، جرایم جنایی و بسیاری موارد دیگر باشد، که برای جلوگیری از وقوع آنها از دوربین مدار بسته آنالوگ استفاده میشود. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال (Digital Video Recording) که به اختصار DVR نامیده میشود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربینهای مداربسته آنالوگ است. اطلاعات نیز درون کامپیوتر ذخیره میشود. کارت DVR در واقع رابط بین دوربینهای مداربسته آنالوگ با سیستم کامپیوتر است.