دوربین مدار بسته|بهترین قیمت و خرید دوربین مداربسته و اعزام نصاب

حداکثر کیفیت آنالوگ ها 960H است اما AHD در بدترین حالت قادر است با کیفیت 720P تصویر برداری نماید؛ این مقدار حداقل یک سوم بیشتر از بهترین دوربین آنالوگ می باشد. دوربین مداربستهدام Dome به نمونه ای از دوربین ها اطلاق می شود که حالت گنبدی شکل دارند و دلیل نامگذاری آنها نیز، همین شکل ظاهری است که دارند. دوربین اسپید دام را می توان از پیشرفته ترین نمونه های دوربین مداربسته موجود در بازار دانست. دوربین اسپید دام این قابلیت را دارد که در جهت های مختلف چرخش داشته باشد. دوربین اسپید دام بیشتر برای محیط باز مورد استفاده قرار می گیرد. باید در نظر داشت که معمولا برای نصب دوربین مداربسته فروشگاه و نصب دوربین مداربسته رستوران و پارکینگ و انبارها که نیاز به چرخش و کنترل بیشتری دارند از دوربین مداربسته اسپید دام استفاده میکنیم. برای نصب دوربین مداربسته کارخانه و محیط صنعتی معمولا از دوربین مداربسته حرارتی و صنعتی و دوربین مداربسته ضد انفجار که در مقابل گرما و نوسانات برق مقاوم ترن استفاده میکنیم. باید در انتخاب نوع دوربین مداربسته و نحوه ی نصب دوربین مداربسته کارخانه و نصاب دوربین مداربسته کارخانه دقت خاصی به عمل بیاید باید دوربین مداربستهی انتخاب شود که در مقابل ضربه یا حرارت مقاوم باشد دوربین مداربسته داهوا و دوربین مداربسته هایک ویژن مناسب میباشند اما چشم سوم میتواند دوربین مداربسته مایلسایت و دوربین مداربسته سامسونگ و دیگر برند را نیز در اختیار مشتریان قرار دهد.

دوربین های دام دارای قابلیت دید در شب نیز می باشند، بدین ترتیب محدودیت خاصی برای استفاده از این دوربین ها وجود ندارد. یک نکته دیگر هم میزان پوشش دید در شب دوربین است. قابلیت دید در شب و EXIR که مادون قرمز بوده، باعث شده تا بتوان در محیط هایی که تاریک مطلق بوده نیز از این دوربین ها استفاده کرد. تکنولوژی دید در شب را ی توان در شب و روز استفاده کرد و به لطف طیف گسترده ای از قابلیت ها عملکرد بهینه ای را ارائه می دهد. زاویه دید آن ها وسیع و 360 درجه می باشد . شیائومی برندی است که در ابتدا گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن را تولید می کرد اما به تازگی طی چند سال اخیر دوربین مدار بسته نیز تولید کرده که در همین زمان کوتاه اعتبار بسیاری در دنیا از آن خود کرده است . این محصول انواع مختلفی دارد، در نوع آنالوگ آن برای انتقال اطلاعات خود باید ابتدا تصاویر را به سیگنال های رادیویی تبدیل کند و بعد آنها را ارسال نماید، با اینکه قیمت دوربین مداربسته وایرلس آنالوگ، نسبتا پایین است، ولی استفاده از آنها امروزه به شدت محدود شده است. دوربین مداربسته مخفی بیسیم سیگنال ویدئویی را در شعاع کوچک به گیرنده (جایی که تصاویر مشاهده یا ضبط شود) منتقل میکند.

در صورت بروز یک حادثه مانند آتش سوزی یا سرقت، کارشناسان شرکت های بیمه بدون تحقیق و مشاهده های میدانی، با شما برای پرداخت خسارت همکاری نخواهند کرد. این دوربین ها از نظر کیفیت تصویر برداری (مگاپیکسل) باهم متفاوت می باشند و ه چه کیفیت آنها بالا باشد هزینه بیشتری هم باید برای آنها پرداخت شود. اینکه چه مقدار سرمایه برای خرید دوربین در اختیار داشته و هدف از نصب این دوربین ها چه چیزی است و محل نصب آنها کجاست، همه در انتخاب نوع دوربین تاثیر گذار می باشند. دوربین مداربسته HD (اچ دی) چه دوربینی است؟ کیوب را می توان مدرن ترین و نوع از دوربین های مداربسته برشمرد. با استفاده از این دوربین ها می توان به راحتی و با صرف کمترین هزینه، به طور مداوم و 24 ساعته امنیت را فراهم کرد. باشد بسیاری از اینها برای حفظ امنیت خود به استفاده از دوربین های مدار بسته روی آوردند. از آنجا که حساسیت روی کنترل ماشین آلات و تجهیزات و کارکنان و نقاط کور کارخانه و شرایط محیط و نوسانات برق حائز اهمیت میباشد. ارتباط نماگستر با برند چشم سوم پایتخت با 15 سال تجربه و داشتن گواهی حسن انجام کار از شرکتهای معتبر به اهمیت نگهداری و راهاندازی و پشتیبانی و نصب دوربین مداربسته واقف میباشد و تلاش کرده در این سالها مشتری با رضایت کامل خرید و نصب دوربین مداربسته به کارشناس و نصاب دوربین مداربسته چشم سوم بسپارد.

خدمات دوربین مداربسته شرکت چشم سوم پایتخت شامل فروش دوربین مداربسته (که خرید دوربین مداربسته به صورت آنلاین و به صورت حضوری و تلفنی میباشد) تجهیزات حفاظتی و نظارت تصویری، نصب دوربین مداربسته، نصب دستگاه ضبط تصاویر (دی وی ار و ان وی ار) و انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و روی مانیتور و مشاوره رایگان دوربین مداربسته و پشتیبانی دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته و کابل کشی دوربین مداربسته و آموزش دوربین مداربسته میباشد. دستگاه قابل کنترل با استفاده از دستگاه موبایل می تواند یک تلویزیون هوشمند، اتومبیل، دوربین مدار بسته و یا حتی کلیه کنترلرهای یک خانه هوشمند باشد. ساختار آنها به دوربین اجازه می دهد تا حتی در تنظیمات کم نور یا بدون نور به دلیل LED های مادون قرمز داخلی کار کند. توانایی دوربین در این مورد باعث می شود تا در شب دوربین در شب تصاویر مناسبی را تا شعاع مشخصی ثبت نمایند. دوربین مدار بسته آنالوگ HD : بزرگترین تفاوت این دوربین ها، رزولوشن و وضوح بالاتر تصاویر ضبط شده است به طوری که شما به راحتی در این تصاویر می توانید چهره افراد را تشخیص دهید و حتی از تصاویر به عنوان مدرک جرم نیز استفاده کنید. باید بگوییم که دارای کیفیتی خیلی خیلی بالا نسبت به حتی برخی از انواع دوربین آیپی است.(می توانید نمونه کیفیت دوربین اچ دی اس دی آی(HD-SDI) را از اینجا ببینید.).