دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

این دوربین مدار بسته با قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی بدون از بین بردن تمرکز به شما امکان می دهند فاصله کانونی و زاویه را تنظیم کرده و بزرگنمایی را کم یا زیاد کنید. محدودیت باتری: توصیه می شود در صورتی که نیاز به ضبط مداوم دارید از دوربین های مداربسته ip یا hd استفاده کنید. در صورتی که کیفیت تصویر متوسط مد نظرتان است توصیه می کنیم دوربین مداربسته 2 مگاپیکسلی خریداری کنید. 1. مسیر اتصال غیر مستقیم آسان تر است ، اما از طریق شخص ثالث عبور کرده و جریان آن کندتر است. اما رایج ترین آن نویز مربوط به کم بودن نور محیط بوده که خود را به صورت نقطه های کوچک در تصویر نشان می دهد. از طرفی در دو دوربین با لنزهای با فاصله کانونی ثابت دوربینی که چیپ تصویر بزرگ تری داشته باشد ، تصویر را با زاویه بیشتری نشان می دهد. برای رفع این مشکل باید از وسیله ای برای متمرکز کردن نور بر روی چیپ تصویر استفاده شود.

این موضوع باعث خواهد شد تصویر تشکیل شده بر روی چیپ تصویر بسیار محدود باشد. پشتیبانی از رزولوشن اچ دی (1080p and 720p): برخورداری از این فرمت رضایت کاربران را در پی داشته است طوریکه امکان ضبط تصاویر باکیفیت اچ دی را میسر میسازد و قبلا فناوری پیشرفته تنها محدود به دوربین HD-SDI یا دوربین تحت شبکه میشد. شبکه های دوربین مدار بسته می توانند ، و باید ، خود نظارت داشته باشند. شبکه های دوربین مداربسته معمولا برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت های مجرمانه و ثبت تخلفات ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرند ، اما کاربردهای دیگری نیز دارند. وضوح آنها نسبتا پایین است اما ارزان و موثر هستند. دوربین مداربسته که تحت عنوان سیستم نظارت تصویری نیز شناخته می شود، برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت سارقان و ثبت تخلفات آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین ها را می توان با استفاده از یک پوشش ضد آب کرد و در فضا های باز مورد استفاده قرار داد .

امکان هک شدن دوربین: از جمله معایب دوربین های ip می توان به مورد حمله قرار گرفتن آن توسط هکر ها اشاره کرد که در موارد محدودی توسط سارقین حرفه ای اتفاق می افتد. این دوربین ها برای اهداف داخلی و تجاری بسیار ایده آل هستند، و شما می توانید از راه دور خانه یا اداره را کنترل و نظارت کنید. شما به وسیله تلفن همراه هوشمند خود به راحتی می توانید تصاویر و صدای محیط را دریافت کنید. همراه با دوربین مداربسته ، صوتی ، حرارتی و انواع دیگر سنسورها می توانند به مقامات از وقایع غیرمعمول هشدار دهند ، به عنوان مثال آتش سوزی یا تیراندازی در یک مکان. شکل دوربین باعث می شود افراد نتوانند به راحتی تشخیص دهند که دوربین از کدام سمت تصویر برداری می کند. علاوه بر این با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و سبک زندگی، این سیستم های نظارتی در ساختمان های مسکونی و حتی داخل منازل نیز بسیار رواج پیدا کرده است و به عنوان یک ابزار ضروری و کاربردی برای حفاظت از مال و جان ساکنان و افراد خانواده محسوب می شود. هدف این برند حفاظت از زندگی خانه ها ساختمان و دارایی مردم است.

این فرآیند بازجوری کردن ( انجام دادن تغییر و تبدیل در ساختمان یا طرز کار و غیره و افزودن تجهیزات نوین تر ) نامیده می شود. این فرآیند مقاوم سازی نامیده می شود. دوربین های ویدئویی یا آنالوگ هستند یا دیجیتال ، بدین معنا که آنها بر اساس ارسال سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال به یک دستگاه ذخیره سازی مانند ضبط صوت تصویری یا رایانه رومیزی یا رایانه لپ تاپ کار می کنند. شما می توانید آخرین لیست قیمت محصولات دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری و همچنین لوازم جانبی آنها را از لینک زیر دریافت کنید. از برند هایی که این نوع محصولات را ارائه می دهند می توان به داهوا، هایک ویژن و ویووتک اشاره کرد. در این راستا تولیدکنندگان دوربین های مداربسته دست به ابداع فناوری هایی برای تنظیم نور سفید در تصاویر زده اند که AWB یکی از آنهاست و در ادامه به معرفی آن می پردازیم. زندگی بدون امنیت معنی ندارد، امروزه صیانت از حریم منازل مسکونی مهم ترین امر حفظ امنیت و آرامش ساکنان و اهالی یک مجتمع می باشد. برخلاف نوع قبلی که از نور مادون قرمز بهره نمی بردند ما این نوع از دوربین برای ضبط تصاویر از نور مادون قرمز استفاده می کنند.