دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

محصول با کیفیت و هوشمند باعث شده این شرکت در بین ۵۰ برند برتر جهان در حوزهی نظارت تصویری، ۵ برند برتر کشور چین و همچنین در رتبه دوم، در رشد نرخ فروش محصولات قرار بگیرد. در حال حاضر دوربین مداربسته RDS توسط شرکت ایمن تصویر امرتات وارد کشور میشود و شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری این برند دلنواز میباشد. با توجه به حساسیت مکان مورد نظر و کاربری می توانید دوربین با کیفیت تصویر مناسب را انتخاب کنید. این دوربین ها تصاویر را از طریق اینترنت به اشتراک می گذارند، بنابراین تصاویر دوربین های مدار بسته به راحتی قابل دسترسی هستند. می توانید برای همه این نوع برنامه ها تنظیم کنید. در ایران نیز شما برای خرید این محصول می توانید به نمایندگی تیاندی مراجعه نمایید. دوربین های دید در شب با استفاده از فناوری مادون قرمز برای مناطقی که نور ضعیف دارند و برای ضبط فیلم در شب مناسب میباشند، ضمن اینکه برد دید در شب در دوربینهای مداربسته مختلف متفاوت است. دوربین مداربسته دید در شب برای نصب آن و کلا نصب همه دوربین های مداربسته نیاز به دانش و سال ها تجربه دارید ولی در نصب همه دوربین های مداربسته موردی که حائز اهمیت می باشد یکی نوع دوربین مداربسته است و دیگری محل قرار گیری دوربین دیجیتال و هردوربین دیگری، انتخاب نقاط مناسب دوربین و DVR برای به حداکثر رساندن پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل که به نوبه خود باعث کاهش تلفات خط می شود که بر کیفیت فیلم تاثیر می گذارد.

۵٫ منبع تغذیه (آداپتور) از آنجایی که کلیه دوربین ها با برق ۱۲ ولت کار میکنند کار آداپتور این است که برق ۲۲۰ ولت شهری را به ۱۲ ولت تبدیل کند. آیا میتوانم دوربین مداربسته را در محیطهای عمومی نصب کنم؟ دوربین های مدار بسته از لحاظ سیگنال دریافت و انتقال اطلاعات نیز متفاوت اند و انواع گوناگونی دارند . با این وجود در بازار جهان و حتی در ایران برندهای معتبر دیگری وجود دارند که قیمت مناسب تری از برندهای فوق دارند. این كمپانی به خوبی توانسته نیازهای كاربران خود را با تولید با كیفیت دوربینها برآورده كند. در هنگام نصب دوربین مداربسته بولت باید توجه داشت که حتما این دوربین ها را در ارتفاع بالا نصب نمایید تا نتوانند با تغییر جهت آن در محیط فیلمبرداری نقطه کور بوجود آورند. وسعت دید دوربین مداربسته لامپی 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی است و با نصب دوربین لامپی در مرکز یک اتاق یا وسط دیوار می توان کل محیط را همزمان تحت نظر داشت و تصاویر آن را بر روی کارت حافظه ذخیره و بایگانی کرد.

• کابل شبکه، کابل RJ45، کابل های برق و سایر سیم های اتصال مودم (برای دوربین مداربسته بی سیم – 4G) را باید تهیه کنید. دوربین های مداربسته مخفی می توانند با استفاده از کابل یا امواج اینترنت به کامپیوتر شخصی، شبکه های اداری، تلفن هوشمند و غیره متصل شوند. در پایان امیدواریم مطالب راهنمای خرید و نصب دوربین مداربسته بتواند کمک و راهنمای خوبی برای شما در انتخاب، خرید و نصب دوربین مداربسته باشد. دوربین امنیتی کمک زیادی به کنترل نامحسوس و نظارت بر موارد حساس می کند. پاسخ دقیق به این سوالات به شما کمک می کند که دقیقا مشخص کنید چه نوع دوربینی را باید در فضای مورد نظرتان نصب کنید. دسته اول دوربی هایی هستند که برای ذخیره ی تصاویر به طور قطع به یک سیستم مرکزی nvr لازم دارند اما برخی از این دوربین ها دارای رم بوده و می توانند تصاویر را در رم خود بدون نیاز به nvr ذخیره نمایند. دوربین هایی که مادون قرمز دارند حتی در تاریکی مطلق نیز عملکرد مطلوب از خود نشان می دهند و باعث می شوند تصاویری با کیفیت مناسب تولید شود. قابلیت هایی که در فناوری دوربین مداربسته نهفته است و شغل نصب دوبین مداربسته را ارزش آفرین کرده است.

در واقع قیمت را به عنوان معیار انتخاب دوربین قرار ندهید. دوربین تحت شبکه برخلاف دوربین آنالوگ، برای انتقال تصاویر از امواج دیجیتالی و شبکه استفاده میکند. شما میتوانید با خرید دوربین مدار بسته با دید در شب قوی تصاویر خوبی را در شب رویت کنید. همکاران ما در بخش فروش دوربین مداربسته دی سی ای کالا می توانند در مورد شرایط خرید و قیمت دوربین مداربسته بی سیم به شما بهترین راهنمایی را ارائه کنند. دوربین مداربسته انواع مختلفی دارند و براساس ویژگیهای مختلف، در دستهبندیهای مختلفی تولید و عرضه شدهاند که هرکدام از آنها را بسته به نیاز محیط میتوان تهیه کرد. از سوی دیگر، دوربینهای تحت شبکه IP ویدیوهای خود را به صورت بی سیم به یک ضبط کننده ویدیوی تحت شبکه (NVR) ارسال میکند. تفاوت اصلی میان دوربینهای آنالوگ و تحت شبکه در این است که چگونه تصاویر تولیدی را پردازش میکنند. فعالیت این برند تا حدی توسعه داردکه پروژه های مختلف در ابعاد گوناگون و حتی با کاربری های حرفه ای را نیز پوشش می دهد.