دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

آنچه در مورد این محصولات باید به آن توجه داشته باشید آن است که دوربین های دام فاقد مقاومت مطلوب در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک می باشند از این رو به طور اختصاصی برای استفاده indoor طراحی شده اند. روش دیگر این است که می توان از یک کابل استفاده کرد و کنار هر دوربین یک سوئیچ قرار داد. زاویه گسترده: دوربین های مداربسته دام زاویه دید بیشتری دارند و فضای گسترده تری را پوشش خواهند داد. برای نصب دوربین مداربسته در محوطه آزاد بهتر است یک کاور دوربین یا قاب محافظ تهیه کنیم و روی آن قرار دهیم. منظور از سیستمهای آنالوگ، دوربین و دی وی آری است که بر پایه کابل کواکسیل نصب میگردد و ممکن است تصاویری با کیفیت پایین TVL و یا تصاویری با کیفیت بالا مثلا 6 مگاپیکسلی ارائه دهند. بررسی مزایا و معایب سیستم پیشنهادی، امکان توسعه سیستم دوربین مدار بسته، گارانتی، برآورد حدودی زمان اجرای پروژه و بسیاری موارد دیگر در پروپزالی که توسط واحد پروژه و فروش دوربین مدار بسته شرک پرشیا سیستم تهیه می شود به مشتری ارائه می گردد. چنانچه در پروژه های خود با محدودیت بودجه مواجه هستید اما همچنان نیاز به کیفیت تصویر خوب و مطلوبی دارید توصیه ما استفاده از دوربین HDCVI داهوا می باشد.

از دیگر اماکنی که به دلیل وجود سرمایه زیاد از دوربین مداربسته استفاده می کنند، می توان به طلافروشی ها اشاره کرد. به این شکل هرچه دوربین مداربسته مسافت بیشتری را تحت پوشش قرار دهد قیمت دوربین مداربسته نیز بالاتر خواهد بود. علاوه بر مواردی که تا این قسمت از مقاله عنوان کردیم میزان دید در شب یک دوربین مداربسته نیز می تواند یکی از دلایل موثر بر روی قیمت دوربین مداربسته باشد. دوربینهای مداربسته با تکنولوژی ANPR/LPR، به عنوان یکی از پرکاربردترین دوربین مداربسته موجود در سراسر دنیا شناخته میشوند به طوری که به صورت حداکثری، در بسیاری از راهها و جادهها، و در بسیاری از کشورها از آنها استفاده میشود و هر ساله، قابلیتهای و امکانات مدرنتری به آنها اضافه میشود. این دوربین ها قادر هستند تا مسافت بیش از 400 متر تصاویر ویدئویی را به صورت کاملا واضح انتقال دهند. دوربین مداربسته با تکنولوژی Turbo HD در واقع نسل جدید دوربین های مداربسته آنالوگ هستند که انتقال اطلاعات را بر روی بستر کابل کواکسیال انجام می دهند. در ابتدا دوربین های مداربسته را بر اساس تکنولوژی دسته بندی خواهیم کرد.

دوربین های مداربسته بر اساس 2 فاکتور بسیار مهم قابل دسته بندی هستند که تکنولوژی و طراحی بدنه خود به دسته بندی مجزا شناخته می شود. حال که با دسته بندی انواع دوربین مداربسته آشنا شدید به اختصار نگاهی به عملکرد هریک از آن ها خواهیم داشت. باید توجه کرد که هرکدام از انواع دوربینهای مداربسته، علاوه بر شکلهای ظاهری بعضا منحصر به فرد، دارای ویژگیهای به خصوصی نیز هستند و لذا بررسی این ویژگیها، قبل از انتخاب و خرید دوربین مداربسته ، بسیار حیاتی است. دوربین مداربسته دام به دلیل شکل ظاهری گنبدی شکل به این نام شناخته می شوند. سبد کالای کامل ، کیفیت مناسب تصویر دوربین مداربسته و همچنین قابل اطمینان و ثبات دوربین داهوا باعث شد تا این شرکت خیلی زود در بازار بین الملل رشد کند. دوربین های مداربسته در انواع، ابعاد و با تکنولوژی های مختلف در بازار موجود هستند از این رو انتخاب یک سیستم نظارت تصویری می تواند به یکی از چالش های بزرگ کاربران تبدیل شود. یکی از واحد های اصلی فروش دوربین مدار بسته شرکت، واحد پروژه است. در مورد پوشش محل کار افراد از جمله شرکت، فروشگاه یا مغازه ها هم داستان به همین صورت است.

به این صورت که اگر آیفون تصویری شما دارای یک یا چند خروجی اضافی باشد. بنابراین شما می توانید به راحتی به دوربین های مداربسته خود مانند یک نگهبان هوشیار اعتماد نمائید که به صورت 24 ساعته و بدون خستگی از محیط کار یا محل زندگی شما حراست می نماید. همچنین اگر قصد خرید به صورت عمده و به عنوان نماینده داتیس را دارید، میتوانید از صفحه درخواست نمایندگی در سایت شرکت داتیس فرم را تکمیل نمایید و درخواست خود را ارسال نمایید. عملکرد این دوربین بدین صورت است که نور منعکس شده از اجسام مختلف را دریافت و سپس از محیط تصویربرداری می کند. این امر باعث شد که دوربین های تحت شبکه در پردازش اطلاعات سرعت بیشتری داشته باشند و با مجهز نمودن این دوربین ها به سنسورهای پیشرفته بتوان بهترین عملکرد را از یک دوربین مداربسته پیشرفته دریافت نمود. استفاده و خرید دوربین مداربسته برای نظارت بهتر بر عملکرد افراد و در نتیجه افزایش بهره وری، چندی است که شروع شده و با سرعت زیادی در حال افزایش است. می توان اینگونه بیان کرد که نصب دوربین مداربسته در منزل چه در زمان حضور شما در خانه و چه در زمان عدم حضور شما مزایای زیادی به همراه دارد.