دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

هایک لوک نمایندگی هایک ویژن در ایران است. برای این منظور، اول از همه تماس با واحد پشتیبانی فروش و نمایندگی فروش برند دوربین شما، توصیه میشود. این بدان معناست که شما به یک دوربین امنیتی داخلی نیاز دارید و این خبر بسیار خوبی است زیرا همه دوربین ها آماده کار در چنین محیطی هستند که در آن هیچ بارانی یا نور خورشید وجود ندارد که به آنها برخورد کند. در این صورت بهتر است تا مطلب رفع مشکل دوربین مدار بسته را مطالعه کنید! اطمینان حاصل کنید که تمامی کابلها به طور مستقیم و محکم وصل شده باشند، زیرا وجود گره یا کابلهای شل، میتوانند باعث از کار افتادگی دوربین شما شوند. اگر از چند دوربین به طور همزمان استفاده میکنید، باید دقت کنید که هر دوربین از آدرس IP جداگانهای استفاده کند. دوربینهای Internet protocol که به طور مختصر (IP) نامیده میشوند، دارای شاخص هایی (اندیکاتورهایی) هستند که برای انتقال اطلاعات در خلال شبکه مورد استفاده قرار میگیرند، اما این شاخصها در داخل دوربین پنهان شدهاند. هم برای دوربینهای بیسیم و هم دوربینهای وایرلس، عیبیابیهای زیر میتوانند شما را در رفع مشکل دوربین مدار بسته (مشکلات کیفیت تصاویر) کمک کنند.

امروزه بسیاری از ماموران پلیس در سرتاسر دنیا از جمله کشورمان ایران بر روی لباس های خود از دوربین مداربسته کوچک بر روی جلیقه هایشان استفاده می کنند تا از مجرمین در هنگام وقوع جرم مدرک قضائی داشته باشند. مزایای زیادی وجود دارند که مشتریان را توجیه می کنند از دوربین مداربسته بولت برای نصب در سیستم های نظارتی خود استفاده نمایند. دوربین مداربسته تحت شبکه یا به اختصار دوربین IP نوعی از دوربین های مداربسته هستند که بر خلاف دوربین های آنالوگ، پروسه انتقال اطلاعات و تصاویر ویدئویی را بر روی بستر اینترنت انجام می دهند. بازگشت به تنظیمات کارخانه، به سادگی و با فرو کردن یک سوزن کوچک در سوراخ مخصوصی که در پشت دستگاه، برای این کار در نظر گرفته شده است، انجام میپذیرد. سیستم را خاموش کنید (به مدت ۱۰ تا ۲۰ ثانیه) و سپس تنظیمات خود را دوباره وارد کنید. بازگشت به تنظیمات کارخانه میتواند تمامی اطلاعات و تاریخچه دوربین شما را پاک کند، اما اگر با روشهای دیگر موفق به رفع مشکل دوربین مداربسته خود نشدید، باید گزینه Factory reset را هم در نظر داشته باشید. همچنین اگر خودتان اقدام به خرید و نصب دوربین های مدار بسته کنید، میتوانید هزینهها را کاهش دهید، به شرطی که در منابع درستی به تحقیق پرداخته و از مشاوران زبده و صحیحی کمک گرفته باشید.

اگر LED های روی دوربین چشمک نمیزنند، شما در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا دوربین به منبع قدرت خارجی متصل شده است یا نه (به برق وصل شده یا نه). ۸٫ برد صدا (میکروفون) این وسیله وظیفه ضبط کردن صدا را دارد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید. برخی از دوربین های مدار بسته، علاوه بر قابلیت ضبط ویدیو، قابلیت ضبط صدا و تصاویر را نیز دارند. دوربین های مداربسته آنالوگ به علت کیفیت پایین تصویر و محدودیت در پردازش ها و مسائلی از این دست از گردونه رقابت خارج شدند. نحوه طراحی این دوربین ها طوری است که بیشتر بر روی دیوار نصب می شوند، البته در صورت نیاز زیر سقف نیز می توان آنها را نصب کرد. البته این دوربین ها در عین کیفیت بالای خود متاسفانه قیمت بالایی دارند که نقش به سزایی در از بین رفت بازار این محصولات داشته است . بطور مثال سیستم شمارش افراد و تشخیص حرارت به تشخیص مناطق پربازدید در فروشگاهها کمک کرده و از این طریق فروشندگان میتوانند با تشخیص مناطق پر رفتوآمد و محصولات محبوب تمهیداتی را جهت افزایش فروش در نظر بگیرند. علاوه بر آگاهی از آخرین قیمت محصولات و مقایسه آنها، می توانید اخبار دوربین مداربسته، راهنمای خرید دوربین مداربسته و همچنین اطلاعات دقیقی در مورد آخرین تولیدات شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته مانند هایک ویژن، داهوا، های لوک، ویوتک، تی وی تی، سامسونگ، برایتون، پارادوکس و لانگسی کسب نمایید و سپس نسبت به خریداری دوربین مداربسته و تجهیزات دوربین مداربسته تان از فروشندگان معتبر اقدام نمایید.

در محیط DOS عبارت ping را تایپ کرده و در ادامه آدرس IP دوربین خود را وارد کنید و سپس اینتر را بزنید. جداول پروتکل رزولوشن آدرس (ARP) را بررسی کنید. از مزایای کیفیت تصویر ۴K میتوان به رزولوشن تصویر ۴ برابر نسبت به دوربین های مداربسته ۱۰۸۰p، کیفیت بالا و ارائه تصویر با جزئیات بیشتر اشاره کرد. رزولوشن ۴K باعث ضبط تصاویر واضح و شفاف از محیط میشود. همانطور که از نام آن پیداست می توانند هم در روز و هم در شب به ثبت و ضبط تصاویر بپردازند. نظارت در جامعه امروز سهم بزرگی دارد و با داشتن دوربین هایی در اطراف ما ، زندگی روزمره ما هر روز از سطح بالاتری از امنیت برخوردار است. از به روز و آپدیت بودن نرم افزار دوربین خود مطمئن شوید. بدین ترتیب به راحتی می توان از آنها در محیط های اداری و تجاری که زیبایی و شیک بودن حرف اول را می زند، استفاده کرد. انتقال دیجیتال توسط سایر دستگاه های بی سیم آنالوگ مختل نمی شود. دستگاه NVR همان ضبطکننده تصاویر است که دادهها را در خود ذخیره و نگهداری میکند. هوشمند داهوا نسخهای بهینه سازی شده از H.265 است که به صرفه جویی بیشتر در پهنای باند و فضای ذخیره سازی کمک میکند.