دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

این نوع از دوربین ها از کیفیت 2 مگاپیکسل تا 12 مگاپیکسل ساخته می شوند که بر حسب نیاز می توان کیفیت دوربین را انتخاب کرد. متخصصان فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما»، کلیه خدمات بهروز حوزه امنیتی و نصب انواع دوربین مدار بسته را به شما ارئه میدهند؛ از جمله نصب دوربین مدار بسته روی گوشی، روی دیوار یا به صورت مخفی، نصب دوربین مداربسته لامپی، بیسیم، روز و شب، بولت، دام و غیره. از دیگر انواع دوربینهای مدار بسته آنالوگ نیز میتوان به HDTVI، HDSDI و HDCVI اشاره کرد. 1. امکان نیاز به تغییرات پایه ای در آینده وجود داشته باشد : در سیستم مدار بسته آنالوگ امکان تغییر محل اتاق کنترل و جابجایی دوربین ها از یک محل به محل دیگر معمولاً سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن است. بعضی دوربین های مدار بسته تنها وقتی حرکتی را در محیط تشخیص دهند شروع به ضبط تصویر میکنند. یک از رشته کابلها برای انتقال تصویر و صدا است و دیگری برای کاهش میزان پارازیتهای ناشی از عوامل مختلف، به کار گرفته میشود. عملکرد دوربینهای آنالوگ به این صورت است که دریافت و ارسال دادهها مبتنی بر امواج آنالوگ انجام میشود. چرا که انتقال تصاویر از طریق امواج آنالوگ انجام میگیرد.

برای خرید و پخش عمده دوربین مدار بسته میتوانید لیست قیمت محصولات را از اینجا دریافت نمایید. در دوربین مدار بسته آنالوگ از کابل کواکسیال استفاده میشود. هر دوربین تحت شبکه دارای یک IP خاص است که به مرکز کنترل مورد نظر متصل میشود. دوربین مدار بسته C-MOUNT دارای لنز متحرک و قابل تعویض است. برای نگهداری و ذخیره کردن تصاویر در دوربینهای مدار بسته آنالوگ، از دستگاههای DVR استفاده میشود. چرا که تصویر سوژه تاریک و پشت سر او روشن میشود. با استفاده از این قابلیت می توان به صورت برنامه ریزی شده و زمان بندی شده از مکان های مختلف تصویر برداری و ثبت کرد . در این قابلیت ابتدا باید تنظیمات مربوط به عملکرد تشخیص چهره به همراه قابلیت dynamic analysis فعال نمائید، سپس به صفحه تنظیمات ROI رفته و عملکرد ROI را فعال کنید. کیفیت تصاویر در دوربینهای مدار بسته آنالوگ، به طور معمول به 540p پیکسل میرسد. در مورد کیفیت تصویر دوربینهای مدار بسته باید گفت که مانند دوربین آنالوگ دارای کیفیتهای متفاوتی هستند. برخی از دوربینهای IP دارای عملکرد مناسبی در طول شبانهروز هستند. فیلم زیر را تماشا کنید که در مورد برخی از انواع دوربین های امنیتی و مفهوم ضبط سیستم آنالوگ صحبت می کنم …

به طور معمول برند های مطرح و با کیفیت در سطح بالا قرار دارند و از قیمت بالایی برخوردار هستند. همه این عوامل باعث شدهاند تا سازندههای دوربین مدار بسته آنالوگ، از یک رشته سیم برای به حداقل رساندن این پارازایتها استفاده کنند. تفاوت انواع دوربین مدار بسته با دوربین های C شکل این است که به لطف امکان استفاده از لنزهای ویژه با این دوربین ها می توانند مسافت بیش از 40 فوت را پوشش دهند ، در حالی که لنزهای مداربسته استاندارد فقط می توانند مسافت 35 الی 40 فوت را پوشش دهند. کاملا واضح است که کیفیت بالای تصویر از جمله مهمترین خواسته های نصب دوربین مداربسته است اما فاکتور دخیل در انتخاب بهترین کیفیت میزان هزینه ای است که شما می توانید برای این کار تقبل کنید. کابل کاهش نویز که در دوربین آنالوگ استفاده میشود، نقش بسیار مهمی در ضبط تصاویری واضح و شفاف ایفا میکند. ولی حداقل از کابلکشیهای اضافی که دوربین آنالوگ استفاده میشود، کاملا بینیاز خواهید شد. دوربین مداربسته هایلوک این برند زیر مجموعه برند هایک ویژن یکی از تولیدات جدید این شرکت میباشد که در مدت زمان کوتاهی توانست در بازار ایران رشد کند، یکی از دلایل موفقیت این برند جدید در بازار دوربین مداربسته قیمت مناسب و کیفیت بالای آن است.

اگر به دنبال امنیتی خاص و ویژه هستید دوربین مداربسته اسپید دام را انتخاب کنید. برای مثال، اگر بخواهیم برای مکانهای صنعتی اقدام به نصب دوربین مداربسته کنیم، باید میزان دوام و مقاومت آن در برابر آلودگی و حرارت را بدانیم. دوربین مداربسته ضد آب بطور عمومی استانداردIP بالاتر از ۶۵ دارند. در صورتی که نیاز به مشاهده جزییات بیشتر با کیفیت بالاتر دارید، باید دوربین های FULL HD را انتخاب و نصب کنید. کیوب را می توان مدرن ترین و نوع از دوربین های مداربسته برشمرد. دوربین مداربسته آنالوگ معمولی : این دوربین ها اولین نسل دوربین های مدار بسته و همچنین رایج ترین آن ها به حساب می آیند. در این بخش قصد داریم تا به معرفی چند دوربین مدار بسته آنالوگ از شرکت پاناسونیک بپردازیم. همچنین به دلیل اینکه این نوع دوربین از فرمت فشردهسازی تصاویر استفاده نمیکند، تصاویر با کیفیت مطلوبی دریافت میشوند. تصاویر از همان ابتدای کار که ضبط میشوند، به صورت دیجیتالی ذخیره شده و به همان شکل نیز ارسال و دریافت میشوند. نوع با سیم این دوربین ها تصاویر را از طریق شبکه داخلی و اینترنت ارسال می کند. دوربین تحت شبکه برخلاف دوربین آنالوگ، برای انتقال تصاویر از امواج دیجیتالی و شبکه استفاده میکند.