دوربین مداربسته ✔️ قیمت دوربین مدار بسته + راهنمای خرید

ورودی و خروجی ها رو مثل خونه ها برای فروشگاه هم در نظر می گیریم . دستگاه ضبط را در جای ایمن از دسترسی های غیر مجاز و گرما و سرما قرار بدید و یک دوربین هم برای پوشش تصویری آن در نظر بگیرید . یه دوربین برای این منطقه در نظر بگیرید تا دستگاری های مجاز و غیرمجاز رو تا آخرین مرحله قطع شدن تصاویر ذخیره شود. بعد از پاگرد ها جایی که می تونه ورود غیر مجاز می تونه اتفاق بیفته پنجره ها و بالکن های طبقه اول هستش . جاهای دیگه می تونه برای نصب دوربین توی یه مجتمع مسکونی یا خونه مهم باشه . امیدوارم این پادکست براتون مفید بوده باشه و اگر از این پادکست لذت بردید با نظرها تون زیر پست این پادکست در سایت نصب برتر ما را حمایت کنید و اگر می بینید برای همکار هاتون می تونه مفید باشه برای شون بفرستید. به مرور این تکنولوژی توسعه یافت و توانست در محیط های تاریک و شب هنگام تصاویر را با جزئیات بیشتر ثبت کند.

دوربین مدار بسته لامپی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز طراحی شده تصاویر را با کیفیتی بالا ارائه می دهد . پروژه ای که دارید طراحی ، جانمایی و اجرا می کنید نقشه ش را به همراه قرارداد قبلا حتما به امضای کارفرما برسانید و صحت کارکردش رو چندین بار تست کنید چون شما مسئول کارتون یعنی تامین امنیت مشتری تون بنا به امضای قراردادتون هستید . توی محصولات تون بگردید که بتونه نوشته های ترازو ها رو بخونه و اگراز کارکرد دوربین مداربسته تون مطمئن نیستید توی دفتر یا فروشگاه تون بارها با اعداد ماشین حساب تون تست کنید و وقتی مطمئن شدید به مشتری تون پیشنهاد بدید و این مورد اعتماد به نفس شما رو هنگام گرفتن پروژه بالا می بره. مخصوصا وقتی برای تجهیزات مداربسته یوپی اس یا برق اضطراری استفاده نمی شه . امکان ارسال همزمان تصویر، صدا و برق در بستر شبکه، یکی از بارزترین ویژگیهای دوربینهای IP است. کنتورها و تابلو برق ها رو فراموش نکنید . این کار به مشتری این امکان رو می ده موقعی که اختلاف حساب پیدا می کنه مراجعه کنه و مشکلش رو حل کنه و یا دست کم بدونه چه اتفاقی برای دخلش افتاده تا تصمیم گیری موثری داشته باشه .

دوربین مداربسته یکی از ادواتی است که برای برقراری امنیت و حفاظت مورد استفاده واقع شده و تنوع گسترده ای چه در شکل ظاهری و چه در عملکرد داخلی دارد. این دوربین ها نسل ابتدایی دوربین های مداربسته می باشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات صدا و تصویر از امواج آنالوگ استفاده می کنند.صدا و تصویر این دوربین ها هر یک توسط کابل دورشته ای جداگانه منتقل می شوند که یک رشته از سیم ها نقش جلوگیری از نویز بر سیم اصلی را ایفا می کند. برای آن که کابلها جای کمتری را اشغال کنند و از خرابی آنها بر اثر عوامل محیطی و شلوغی جلوگیری شود، از داکت استفاده میشود. جهت شرکت در دوره نصب دوربین مدار بسته حداقل مدرک تحصیلی پایان سوم راهنمايي (پایان دوره متوسطه اول نهم) توصیه می شود و کسانی که تحصیلات کمتری دارند در صورت داشتن توانائی ، تجربه، علاقه ، استعداد و رغبت می توانند در این دوره شرکت کنند.

سیم کشی آنها به این صورت است که می توان مانند دوربین های آنالوگ برای هر دوربین یک کابل مجزا کشید. همچنین جهت نامناسب تابش نور مادون قرمز ممکن است باعث آسیب زدن به افراد شود. اینها استانداردهای ورودی تصاویر هستند؛ گرچه ممکن است برخی از شرکتها خصوصا شرکتهای چینی تعداد ورودیهای متفاوتی برای محصولات خود در نظر بگیرند. اگر فروشگاه مورد نظرمون قسمت تخلیه بار داره و انبار جداگانه داره حتما برای ورود و خروج بار هم دوربین و یا دوربین های مناسب رو در نظر بگیرید. در واقع به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش، هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت و به همین دلیل یک مدار بسته بین دوربین و نمایشگر تشکیل میشود. هر نوع کاربری، دوربین مدار بسته ای مخصوص به خود دارد و با توجه به نوع نیاز باید دوربینی متناسب را تهیه کرد. مسلما با این کار قیمت دوربین هم بالاتر خواهد بود.