دوربین مداربسته چیست // نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته

علاوه بر آن می توانید دوربین های مدار بسته هایلوک را با HiLookVision، آخرین نرم افزار مدیریت فیلم در رایانه و در تلفن همراه تنظیم کنید. از نظر قیمتی متفاوت می باشند.قیمت دوربین های مداربسته در انواع مختلفی می باشد که در بعضی از دسته های دوربین با توجه به وارداتی بودن محصول و نوسانات نرخ ارز قیمت دوربین مداربسته هم تغییر پیدا می کند.در صورتی که بودجه مشخصی دارید و نمی توانید دوربین مداربسته مشخصی انتخاب کنید با کارپیما تماس حاصل فرمایید تا بهترین دوربین مداربسته در حد بودجه شما معرفی کنیم. دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارد ، آنالوگ ، بیسیم ، کابلی ، تحت شبکه ،و از لحاظ فنی دید در شب رنگی داشته باشه . دوربین های 2 و 3 مگاپیکسلی می توانند تصاویری با کیفیت بسیار بالا ارائه دهند. تا قبل از آن، دستگاه های ضبط تصاویر تا حد زیادی از نظر میزان حجم ذخیره و قابلیت ها بسیار محدود بود.

این روزها حتی دوربینهایی مجهز به تکنولوژی استارلایت قابلیت ضبط تصویر رنگی در تاریکی مطلق را نیز دارند. در انگلستان نیز استفاده از دوربین مداربسته بسیار متداول شد. توصیه می شود حتما برای انجام این کار از نصاب دوربین مدار بسته استفاده کنید و به هیچ عنوان در صورتی که تخصصی در این کار ندارید اقدام به نصب دوربین ها و یا انجام تعمیرات آنها ننمایید. در این مرحله باید دوربین مداربسته را برای نمایش و پیگیری ویدیوهای ضبط شده به کامپیوتر متصل کنید. یک دوربین مداربسته سطح بالا قادر به ضبط با وضوح D1 است. برای خرید دوربین مداربسته مشاوره می خواهم؟ فروشگاه اینترنتی کارپیما همه روزه آماده ارائه مشاوره به شما می باشد. در ضمن مشاوره قبل از خرید دوربین مداربسته بصورت کاملا رایگان انجام می شود.و تمام نکات برای خرید بهتر به شما معرفی خواهد شد. بنظر می آمد استفاده از دوربین مداربسته راهی ارزان تر در مقایسه با بکارگیری نیروهای پلیس برای شناسایی جرایم باشد. زمانی که در میدان تایمز نیویورک اولین دوربین مداربسته به منظور جلوگیری از جرایم در محدوده نصب شد اما نقش چشمگیری در کاهش جرایم ایفا نکرد. این دستگاهها در واقع مغز یا پردازشگر مدار بسته هستند و تصاویر را از دوربینها دریافت میکنند و به هارد یا حافظه سیستم منتقل میکنند.

در واقع یک کاربر برای انتخاب سیستم باید تصمیم بگیرید که از بین دو عامل کیفیت تصویر دوربین و قیمت دوربین مدار بسته، کدام مورد اولویت بالاتری دارد. قبل از خرید ، قیمت دوربین مدار بسته و همچنین هزینه نصب دوربین مداربسته باید بررسی شود و شما طبق بودجه ای که دارید از میان تنوع بسیار این کالا مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید . بنابراین ، فقط به دنبال یک مدل داخلی با ویژگی های مورد نظر خود باشید. در نظر داشته باشید استفاده های نا صحیح از این محصولات جرم شناخته شده و کارپیما هیچگونه مسئولیتی به عهده ندارد.پس در نحوه عملکرد و محل های نصب دقت کنید. هر چند با آموزش دوربین مداربسته میتوان از مشکلات دوربین مداربسته و سیستم ایمنی پیشگیری کرد. توجه داشته باشید که تعداد کانال تصویر دستگاه نباید کمتر از تعداد دوربین مورد نظر باشد. بهمنظور رؤیت تصاویر استفاده میگردد و ابعاد، کیفیت و مشخصات آنها بستگی به تعداد دوربینها و وسعت محل انتخاب میگردد.

برای خرید بهترین دوربین مدار بسته، یکی از اصلی ترین مواردی که مشتریان عزیز باید به آن توجه کنند تا بتوانند بهترین دوربین مدار بسته را تهیه نمایند انتخاب به یک شرکت معتبر می باشد. نقاطی که برای نصب دوربین مداربسته مشخص کردهاید را مجدداً چک کرده تا مطمئن شوید مانعی در دید دوربین مدار بسته وجود نداشته باشد و همچنین دوربین بهترین زاویه دید را داشته باشد. تا کارشناسان ما بهترین محصول را به شما معرفی کنند. اگر کسی دچار خسارت شود و دوربین در محل وقوع جرم وجود داشته باشد، پس از شکایت و به دستور قاضی اشخاصی که متضرر شده اند این حق را دارند که فیلم را بازبینی کنند. استفاده نامحسوس از دوربین های مخفی نیز بسیار رواج یافته است. جالب است بدانید کسی که دوربین مخفی نصب کرده نیز مجرم شناخته می شود و تصاویر ضبط شده نیز قابل استناد نمی باشد. نوع نیاز، میزان بودجه، تعداد یوزر هایی که می خواهند تصاویر را مشاهده کنند، انتقال تصویر از بستر اینترنت، تعداد روز هایی که می خواهیم تصویر ضبط شده روی dvr داشته باشیم، میزان هوشمند بودن سیستم و بسیاری موارد دیگر را باید پیش از خرید دوربین مدار بسته در نظر بگیریم.