دوربین مداربسته چیست // نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته

شرکت ایمن تصویر امرتات از شرکتهای صاحب نام در زمینه واردات و پخش عمده سیستمهای حفاظتی و نظارتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با نام ایمن تصویر پویا آغاز و با کسب امتیاز نمایندگی انحصاری بیش از ۶ برند بین المللی در ایران توانسته است نام خود را در بین ۵ شرکت برتر ایران در این حوزه تثبیت نماید. نوع دیگری از دید در شب در دوربین های مداربسته وجود دارد که با فناوری ColorVu شناخته می شود. پیشنهاد ما این است که از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا شما را در دسته بندی محصولات و انتخاب گزینه های بهتر راهنمایی کنند. همچنین پشتیبانی فنی را هم باید در نظر بگیرید. تمام این موارد به علاوه کیفیت دوربین باید در نظر گرفته شود. دوربین مدار بسته مینیاتوری: این مدل از دوربین مدار بسته آنالوگ، کوچک میباشند و به عنوان دوربینهای مخفی در بسیاری از مکانها از آنها استفاده میشود. در غیر اینصورت شما از آنها درخواست کنید تا لیست قیمت تیاندی را در اختیارتان قرار دهند.

دوربین های اتاق کودک ، دوربین هایی هستند که برای نظارت و ارتباط بیشتر با کودک یا سالمند شما در زمان هایی که خارج از منزل هستید ، طراحی و ساخته شده اند . برای خرید دوربین مداربسته با دید در شب رنگی Starlight به نمایندگی دوربین تیاندی مراجعه و یا با آنها تماس بگیرید. تصویر زیر نمونه ای از کیت ذکر شده در آمازون به عنوان یک دوربین امنیتی بی سیم در خانه را نشان می دهد. این امر باعث شد که دوربین های تحت شبکه در پردازش اطلاعات سرعت بیشتری داشته باشند و با مجهز نمودن این دوربین ها به سنسورهای پیشرفته بتوان بهترین عملکرد را از یک دوربین مداربسته پیشرفته دریافت نمود. با توجه به اینکه دوربین های مداربسته از تجهیزات نظارتی و امنیتی محسوب می شوند، راهکاری برای این شرایط نیز دارند. طریقه ی عملکرد آن ها در کاهش نویز دوربین مدار بسته پاناسونیک این گونه است که ابتدا سیگنال دریافتی با ۷۰% وضوح دریافت می شود این سیگنال در هارد دستگاه ضبط می شود بدین ترتیب شما بخش اعظمی از تصویر را بدون نویز خواهید داشت.مرحله ی بعدی مرحله ی بسیار جالبی است که مربوط می شود به چشم نوازی تصویر که در آن دوربین های پاناسونیکی که به تکنیک DVRR مجهز هستند تصویر زیباتری را ارائه می دهند و در کل شما در مشاهده ی تصاویر نقاط تیره و تاری نخواهید داشت و تشخیص تصویر برای شما به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

دوربین مداربسته Axton: دوربین مداربسته Axton محبوب مشتریان، برای همه طیف سلایق و همه نیازها، راهکاری مناسب ارائه نموده است. ما طیف گسترده ای از محصولات متنوع دوربینهای مداربسته را در اختیار مشتری قرار میدهیم. امکان هک شدن دوربین: از جمله معایب دوربین های ip می توان به مورد حمله قرار گرفتن آن توسط هکر ها اشاره کرد که در موارد محدودی توسط سارقین حرفه ای اتفاق می افتد. دوربین مدار بسته تحت شبکه به وسیله کابل شبکه یا cat نصب می شوند. دید در شب دوربین مدار بسته به صورت های مختلف و با فناوری های گوناگون معرفی و در محصولات تعبیه شدند. به این ترتیب به راحتی می توانید با مقایسه مشخصات و رویت قیمت ها انتخاب بهتر و سریعتری را داشته باشید. اگر این کار را کردید ، کلی تصور می کنید که چگونه یک دوربین حرارتی تصاویر را ” می بیند ” ، دقیقاً همان روشی است که درنده با رنگ های مختلف با توجه به دمای جسم (بعضی از مدل ها وجود دارد که فقط تصاویر سیاه و سفید را نشان می دهد).

کاملا واضح است که هر چه جنس و کیفیت تصاویر دوربین، بهتر باشد، قیمت آن نیز افزایش میابد؛ اما عامل دیگری که در قیمت دوربین مدار بسته تاثیر می گذارد، برند سازنده آن میباشد. واقعیت این است که برای انتخاب بهترین دوربین مدار بسته، باید ببینیم که برای پوشش چه نیازی می خواهیم از دوربین مدار بسته استفاده بکنیم؟ ممکن است در حال حاضر مغازه یا فروشگاه شما مجهز به دزدگیر باشد، ولی باید به این موضوع توجه کنید که با مجهز کردن فضای کاری خود به دوربین مداربسته، تا چه اندازه سطح امنیت افزایش یافته و در مقابل دزدی و خرابکاری مصون میشوید. انواع دوربین مداربسته چه هستند؟ دوربین مداربسته Streamax: میتوان گفت برند استریمکس برترین برند در حوزه نظارت خودرویی میباشد. هدف اصلی نصب دوربین مدار بسته برای شرکت ها کنترل و نظارت بر نحوه رفتار و عملکرد پرسنل و ارباب رجوع و مشتری است . همچنین بعضی از دوربینهای مداربسته دارای اپلیکیشن رایگان برای نظارت از راه دور نیستند.