دوربین مداربسته چیست // نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته

از این نوع دوربین برای کنترل تردد در عوارضی ها، کنترل ترافیک و در نهایت مدیریت آسان بر سطح شهر استفاده می شود. از طریق این مکانیزم می توان بدون نیاز به افزایش بیش از حد رزولوشن، تصویر مناسبی در مناطق حساس داشت. لنز دوربین های مداربسته معمولا از یک یا چند عدسی تشکیل شده که با توجه به فاصله کانونی ، قسمت مشخصی از تصویر رو به رو را بر روی چیپ تصویر ایجاد می کنند. تولیدکنندگان امنیتی معتبر دارای سابقه طولانی در این صنعت هستند و میتوانند کارکرد محصولات خود را تضمین کنند. مساحت تحت پوشش: عمق تصویربرداری در این دوربینها، بالا نیست. کیفیت پایین تصاویر در دوربین آنالوگ: یکی از بزرگترین عیبها در این دوربینها، کیفیت پایین تصاویر در آنها میباشد. در زمینه فروش دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن شرکت فنی و مهندسی دید گستران افق آریا و فروشگاه آنلاین دیدافق در سال 1392 تاسیس گردید و تا کنون فعالیت نموده است.

با کارشناسان بخش فروش در بخش تماس با ما ارتباط بگیرید تا بهترین راهنمایی را در اختیار شما بگذارند. در مکانهایی که حضور انسان در آن جا خطرناک است و امکان وقوع حادثه وجود دارد، استفاده از این دوربینها بسیار پر کاربرد است. همچنین از این دوربینها میتوان در مکانهایی که مساحت بیشتری دارند، استفاده کرد. دوربین مداربسته مخفی در مدلهای سیم دار یا بیسیم در بازار موجود است. این دوربینها در مدلهای متنوعی طراحی شده و به بازار عرضه میگردد. تفاوت آن با دوربین های AHD در این است که اطلاعات را در بستر آنالوگ با استفاده از کابل کواکسیال انتقال می دهد. هزینهی مناسب برای خرید دوربینهای آنالوگ: یکی از بهترین مزیتهای دوربین مدار بسته آنالوگ قیمت به صرفه آنها میباشد. در این دوربینها، یک ضبط کننده دیجیتالی قرار دارد که وظیفهی ثبت تصاویر را به عهده دارد و پس از آن، آنها را به فرمت دیجیتال در میآورد. این نوع نویزها بطور تصادفی رخ داده و هیچ رابطهای با پیکسلهای تصویر اطرافش ندارد و بطور پیوسته بهشکل نقاط سیاه و سفید در تصویر ضبط شده ظاهر میشوند.

اقداماتی مانند نصب دوربین مدار بسته در منزل، نصب دزدگیرها و آژیرهای خطر و قفلهای ایمنی از جمله این موارد محسوب میشوند. در مواقعی که نور خورشید نیست از این باتری داخلی بهره می برد . سیستم های آنالوگ و دیجیتال کاملا متفاوت عمل می کنند اما شبکه های دوربین مداربسته مدرن از نرم افزار و سخت افزار تبدیل برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال استفاده می کنند. در ادامه کاربرد دوربین مدار بسته آنالوگ را توضیح خواهیم داد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی این موارد به طور کامل و جامع آشنا کنیم. در این مقاله سعی ما بر این بوده است که شما را با دوربین مدار بسته آنالوگ مزایا و معایب و کاربردهای آن آشنا کنیم. به عنوان مثال میتوان به کاربرد آنها در جلوگیری از ارتکاب جرایم اشاره کرد. همچنین میتوان به تصادفات و جرایم رانندگی که در محلها رخ میدهد، توسط این دوربینها نظارت کامل داشت.

دوربین های پاناسونیک دارای دید در شب بسیار قوی و تصویر برداری در 60 فرم در ثانیه است. وضوح دید در شب تا ۸۰ متر : در مقایسه با شدت انتشار نور ۷۵۰mV در مدل­های قدیمی، مدل­های مجهز به فناوری EXiR امکان انتشار نور با شدت ۱۰۵۰mV را دارا می­باشند. را در کارگاههای مجهز و با تمرکز بر یادگیری عملی کارآموزان ارائه می دهد. توجه نمایید اگر نویز از نوع مغناطیسی ، که معمولا خود را به صورت موج هایی در تصویر نشان می دهد باشد ، تکنولوژی DNR تاثیری در حذف و کاهش آن نخواهد داشت. فیلم دوربین های مداربسته در حافظه دستگاه ضبط تصاویر باقی خواهد ماند و حتی با وقوع آتش سوزی از بین نخواهد رفت و به راحتی می توان آن ها را بازیابی نمود. از محدوده فرکانس امواج آنالوگ، به صورت بیسیم ارسال فیلم ها انجام میشود. دوربین مدار بسته مینیاتوری: این مدل از دوربین مدار بسته آنالوگ، کوچک میباشند و به عنوان دوربینهای مخفی در بسیاری از مکانها از آنها استفاده میشود. در این بخش معایب دوربین مدار بسته آنالوگ را نام برده و هر کدام را توضیح خواهیم داد. در ادامه انواع دوربین مدار بسته آنالوگ را نام برده و مشخصات هر کدام را توضیح میدهیم.