دوربین مداربسته چیست // نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته

خرید دوربین برجک با LED مادون قرمز نیز امکان پذیر است اما استفاده از لنز واریفوکال معمولاً امکان پذیر نیست زیرا امکان تنظیم آن وجود ندارد. آنها مجهز به سنسورهای اسکن پیشرفته ½ ”CMOS هستند که به دستگاه اجازه می دهد تصاویر با کیفیت بالا را انتخاب کند و به منبع نور اضافی نیازی ندارد – که این یک دوربین نظارت بر امنیت شبانه مناسب است. این محبوب ترین مدل دوربین مدار بسته است که در فروشگاه ها فروخته می شود ، می توانید تقریباً در همه جا این نوع دوربین را پیدا کنید. آنها یک شکل جعبه دارند (به همین دلیل چنین نامی دارند) و لنزهای آنها همانطور که در تصویر نشان داده شده است از بدنه اصلی دوربین مدار بسته جدا می شوند. توجه داشته باشید که برای نصب داخلی و خارجی طبقه بندی شده است. یک دوربین IP می تواند به تنهایی کار کند و لزوماً به ضبط کننده خارجی احتیاج ندارد زیرا می تواند روی کارت SD ضبط کند یا از یک سرور ضبط ابر استفاده کند.

این نوع دوربین های امنیتی (مدل های حرفه ای) معمولاً به ضبط کننده داخلی خارجی نیاز دارند که با نام NVR (ضبط ویدیو شبکه) شناخته می شود. فیلم زیر نمونه ای از نحوه کنترل دوربین PTZ آنالوگ با استفاده از یک پروتکل استاندارد از طریق کابل های کواکسیال سنتی (RG59) را نشان می دهد. تصویر زیر نمونه ای از کیت ذکر شده در آمازون به عنوان یک دوربین امنیتی بی سیم در خانه را نشان می دهد. من مطمئن هستم که قبلاً آن را در فیلم ها دیده اید و این یک نمونه واقعی از دوربین های PTZ است که در حال کار است. قطعه ایست که بین سیستم و سیم قرار میگیرد و کار آن انتقال و تبادل سیگنال تصویر یا مدار میباشد. اما اگر بخواهید به کابلها دسترسی داشته باشید، با وجود لولههای فلزی این کار امکانپذیر نمی باشد. در حقیقت دوربین مداربسته پلاکخوان، دوربینهایی هستند که توانایی آنالیز و ذخیره اطلاعات را دارند و میتوانند آنها را با تصاویر از پیش ذخیره شده مرجع مقایسه کنند و نتایج را برای مانیتور مرکزی ارسال کنند. امروزه بسیاری از دوربینهای مداربسته مورد استفاده در فضای شهری و مخصوصا برای مسائل ترافیکی، از تکنولوژی ANPR/LPR بهره میبرند و از آن دوربینها، به عنوان دوربینهای پلاکخوان نیز، یاد میشود.

شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیاسیستم با بهره گیری از تیم متخصص و کاربلد پشتیبانی و خدمات پس از فروش آماده است تا کلیه نیاز های مشتریان خود را به بهترین نحو پاسخ بدهد. حال که با انواع دوربین مداربسته بر اساس تکنولوژی آشنا شدید نگاهی به دسته بندی محصولات بر اساس طراحی بدنه خواهیم انداخت. برای مثال، اگر بخواهیم برای مکانهای صنعتی اقدام به نصب دوربین مداربسته کنیم، باید میزان دوام و مقاومت آن در برابر آلودگی و حرارت را بدانیم. کاهش بسیار زیاد نویز های تصویر : استفاده از LED های مستطیلی OLSON SMD LED شکل امکان پخش نور متناسب با اندازه معمول صفحه نمایش (۴:۳ و یا ۱۶:۹) را می دهد و در نتیجه سبب کاهش نویز تصویر در شب و کاهش آلودگی نوری (Light Pollution) می­شود. امروزه با گستره وسیعی از مشاغل و موسسات ، دامنه استفاده از دوربین مداربسته بسیار متنوع است. در ادامه به معرفی و راهنمای خرید دوربین مداربسته خواهیم پرداخت. این کابل به نام کابل RG59 شناخته میشود.

حتی گاهی با تعویض لنز می توان بیش از این فاصله را ضبط کرد. پس اگر می خواهید تصاویر با کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار داشته باشید، خرید دوربین ahd بهترین انتخاب برای شما است. قیمت دوربین مداربسته پرکسیس و فرایند خرید برای همکاران به چه صورت است؟ لذا اکیدا توصیه میشود که جهت دریافت مشاوره با شرکت های متخصص و با تجربه در زمینه دوربین های مداربسته و نظارت تصویری تماس بگیرید. این حرکاتی است که دوربین می تواند هنگامی که شخصی از راه دور آن را با استفاده از رایانه یا جوی استیک کنترل می کند انجام دهد. دوربین های مداربسته تحت شبکه IP امروزه از آنجایی که انواع مختلفی از دوربین های امنیتی خانگی وجود دارد که بسیار ارزان و نصب آنها آسان است بسیار محبوب هستند. می توانید به دنبال پکیج کامل دوربین مداربسته در فروشگاه دیجی حفاظ باشید ، فقط مطمئن شوید که نوع دوربین مورد نیاز مورد خاص شما را به ارمغان می آورد.